|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta
27.6.2005 15:22:45   
p@tricij@
mene pa zanima, kakšne oblike ter okuse tort ste imeli za rojstne dneve?
mi se nagibamo bolj k skutni torti, ter da bo gor slikica hčerkice. seveda bo praznovala prvi rojstni dan. vendar za obliko se še pa nismo zmenili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   torta
27.6.2005 15:30:55   
Anonimen
Skutina mora biti dobra. Njami. Mi smo jo imeli seveda v obliki avta, ampak smo bili stari 3 leta, pa fanta imamo.

(odgovor članu p@tricij@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   torta
27.6.2005 15:31:01   
saratanja
O ta tema mene že cel dan žuli. Kakšno :torta: naj spečem mojemu palčku? Nekaj, da bo hitro končano, ker poleg službe že tako manjka časa za igro z njim.

Če bi hotela, da bi bil navdušen, potem bi morala biti gotovo v obliki rjovečega leva....ha, kot da znam :(

Zdaj pa se nagibam kar k klasični obliki torte.... ... pa bolj jogurtovo sadna bo morala biti, da jo bo slavljenec lahko v miru jedel.
Pa seveda velika svečka ne sme manjkat. Mogoče pa najdem kje kakšne okraske v obliki živalic....

Bomo videli, kaj bo uspelo...bom poročala:)

Pozdravček

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   torta
27.6.2005 15:31:50   
ma-ja
Pri nas drugega kot čokoladna ne pride v poštev (izkušnje). Naročim pa tako z lahko smetanovo kremo. Oblike so pa različne. Nejc je imel medvedka, Miki miško, vlak, formulo; Tjaša pa muco, račko in Barbiko. Včasih pa kakšno še babi speče.
Smo pa največkrat naročili pri Kranjskem kolačku in vedno je šla do zadnjega kosa.

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   torta
27.6.2005 15:33:01   
Anonimen
Ja, mi tudi pri Kolačku. So pa drage kot svinja.

(odgovor članu p@tricij@)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   torta
27.6.2005 15:46:48   
valči
Moj Miha je imel za prvi rojstni dan sedečega medvedka(
krogla torta,gor pa sedi medo)-čokoladna,za dve leti pa je imel okroglo,pa gor kuža pluton iz marcipana,pa pojoča svečka.
Delam jih sama,ker sem slaščičarka,tako da taki stroški odpadejo:bravo:

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   torta
27.6.2005 16:47:09   
buči
Jaz sem prejšnji teden za kolegičino bejbo, ki je imela eno leto naročila belo muco z roza mašnico - okus jagurtova z borovnicami. Je bila fantastična. Naš Aljaž bo pa imel belega medveda z modrimi stopalci - okus: pol čokolde in pol skuta z borovnicami. Ko pa pridejo dediji in babice, bo pa mini ledena tortica.

njam njam

:kuza:

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   torta
27.6.2005 16:50:39   
sai
Kje pa naročate tortice ?

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   torta
27.6.2005 17:16:54   
tinčica
jaz vem sam to da v DREJČKA na jurčkovi ne grem več, so jo tako hvalil pa sem za krst naročila knjigo kot ta prvo so jo dal v škatlo za krofe potem je pa svakinja mal zabremzala na cesti in jo je vrglo naprej v tisti rob da jo je skor odrezal kot drugo je pla pa tako mehka da se je že čist sesedla:grrr::grrr:, sem jo pol mogla doma sama oblikovat ampak je bla čist boga.
lp

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   torta
27.6.2005 18:50:41   
lutka
mi smo pa imeli miški......ena je bila jagodna, ena pa čokoladna 9nebesa9nebesa...njam, njam

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   torta
27.6.2005 19:57:58   
lin
Mi bomo meli dve torte za 1.roj dan od Lin(ker ans bo veliko)Ena bo čokoladna pikapolonica,druga pa bo sadna samo nevem še kakšen oblike

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   torta
27.6.2005 20:57:04   
bini
eno sem jaz naredila - v obliki srčka in je bla jagodna...
za piknik smo pa naročili eno v obliki sončka - za 30 ljudi.. bila je pol sadna, pol čokoladna.. bilo nas je cca 25 in torto so dobesedno razgrebli, čeprav so se že prej čevapov nabasal :)..
mal reklame za slaščičarno Piškotek v Šmartnem pri Litiji - noro dobre torte, ugodne in pa prijazni so - sem bla narodna in sem jo vrgla na tla ko sva jo šla iskat z mojim ... in so mi še eno naredil v 4 urah.. pa nč dnarja niso ekstra hoteli.. najprej sem se razjokala od žalosti ker sem torto razsula, potem pa še od vzhičenosti ker so bli tko prijazni...
ampak torte majo pa res božanske :bravo::bravo::bravo:9nebesa

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   torta
28.6.2005 8:07:31   
Urša
Čokoladna z višnjami. :love: Je bla pa v obliki hiške s Telebajski, naročili smo jo pa v Kraljevem Mignonu.

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!