torta (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


p@tricij@ -> torta (27.6.2005 15:22:45)

mene pa zanima, kakšne oblike ter okuse tort ste imeli za rojstne dneve?
mi se nagibamo bolj k skutni torti, ter da bo gor slikica hčerkice. seveda bo praznovala prvi rojstni dan. vendar za obliko se še pa nismo zmenili.




Anonimen -> torta (27.6.2005 15:30:55)

Skutina mora biti dobra. Njami. Mi smo jo imeli seveda v obliki avta, ampak smo bili stari 3 leta, pa fanta imamo.




saratanja -> torta (27.6.2005 15:31:01)

O ta tema mene že cel dan žuli. Kakšno :torta: naj spečem mojemu palčku? Nekaj, da bo hitro končano, ker poleg službe že tako manjka časa za igro z njim.

Če bi hotela, da bi bil navdušen, potem bi morala biti gotovo v obliki rjovečega leva....ha, kot da znam :(

Zdaj pa se nagibam kar k klasični obliki torte.... ... pa bolj jogurtovo sadna bo morala biti, da jo bo slavljenec lahko v miru jedel.
Pa seveda velika svečka ne sme manjkat. Mogoče pa najdem kje kakšne okraske v obliki živalic....

Bomo videli, kaj bo uspelo...bom poročala:)

Pozdravček




ma-ja -> torta (27.6.2005 15:31:50)

Pri nas drugega kot čokoladna ne pride v poštev (izkušnje). Naročim pa tako z lahko smetanovo kremo. Oblike so pa različne. Nejc je imel medvedka, Miki miško, vlak, formulo; Tjaša pa muco, račko in Barbiko. Včasih pa kakšno še babi speče.
Smo pa največkrat naročili pri Kranjskem kolačku in vedno je šla do zadnjega kosa.




Anonimen -> torta (27.6.2005 15:33:01)

Ja, mi tudi pri Kolačku. So pa drage kot svinja.




valči -> torta (27.6.2005 15:46:48)

Moj Miha je imel za prvi rojstni dan sedečega medvedka(
krogla torta,gor pa sedi medo)-čokoladna,za dve leti pa je imel okroglo,pa gor kuža pluton iz marcipana,pa pojoča svečka.
Delam jih sama,ker sem slaščičarka,tako da taki stroški odpadejo:bravo:




buči -> torta (27.6.2005 16:47:09)

Jaz sem prejšnji teden za kolegičino bejbo, ki je imela eno leto naročila belo muco z roza mašnico - okus jagurtova z borovnicami. Je bila fantastična. Naš Aljaž bo pa imel belega medveda z modrimi stopalci - okus: pol čokolde in pol skuta z borovnicami. Ko pa pridejo dediji in babice, bo pa mini ledena tortica.

njam njam

:kuza:




sai -> torta (27.6.2005 16:50:39)

Kje pa naročate tortice ?




tinčica -> torta (27.6.2005 17:16:54)

jaz vem sam to da v DREJČKA na jurčkovi ne grem več, so jo tako hvalil pa sem za krst naročila knjigo kot ta prvo so jo dal v škatlo za krofe potem je pa svakinja mal zabremzala na cesti in jo je vrglo naprej v tisti rob da jo je skor odrezal kot drugo je pla pa tako mehka da se je že čist sesedla:grrr::grrr:, sem jo pol mogla doma sama oblikovat ampak je bla čist boga.
lp




lutka -> torta (27.6.2005 18:50:41)

mi smo pa imeli miški......ena je bila jagodna, ena pa čokoladna 9nebesa9nebesa...njam, njam




lin -> torta (27.6.2005 19:57:58)

Mi bomo meli dve torte za 1.roj dan od Lin(ker ans bo veliko)Ena bo čokoladna pikapolonica,druga pa bo sadna samo nevem še kakšen oblike




bini -> torta (27.6.2005 20:57:04)

eno sem jaz naredila - v obliki srčka in je bla jagodna...
za piknik smo pa naročili eno v obliki sončka - za 30 ljudi.. bila je pol sadna, pol čokoladna.. bilo nas je cca 25 in torto so dobesedno razgrebli, čeprav so se že prej čevapov nabasal :)..
mal reklame za slaščičarno Piškotek v Šmartnem pri Litiji - noro dobre torte, ugodne in pa prijazni so - sem bla narodna in sem jo vrgla na tla ko sva jo šla iskat z mojim ... in so mi še eno naredil v 4 urah.. pa nč dnarja niso ekstra hoteli.. najprej sem se razjokala od žalosti ker sem torto razsula, potem pa še od vzhičenosti ker so bli tko prijazni...
ampak torte majo pa res božanske :bravo::bravo::bravo:9nebesa




Urša -> torta (28.6.2005 8:07:31)

Čokoladna z višnjami. :love: Je bla pa v obliki hiške s Telebajski, naročili smo jo pa v Kraljevem Mignonu.




Stran: [1]