|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleničke
24.6.2005 21:26:45   
Lauri mauri
Že 1. mesec je :duda:dobila izpuščaj na ritki:((, po nasvetu druge mamice sem zamenjala Pamperske (tudi Canesten smo morali uporabljati) in Fixies so bile res ok. Čez čas (:duda:4,5 mesece)smo probali še 1x Pamperske (cenejše od F.) in čez 3-4 pleničke dobi spet izpuščaje. A ima katera podobno izkušnjo? A so Huggies res v redu? In ali obstajajo manjša pakiranja, da ne bi spet cel paket stran metali...:zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pleničke
24.6.2005 21:39:44   
HuAnita
Naša je pa dobila rdeče pikice zadaj, tam, kjer so ledvice:zmeden::zmeden2: Je pa res, da ko greva ven, na ft, ali kam dalj, oblečemo pampreske, od katerih je včasih že dobila vneto ritko.
Samo tokrat ni ritka, pač pa zgoraj, kjer je trakec za prilepiti.
Kakšen nasvet?

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pleničke
24.6.2005 21:50:17   
sarči
Nam so pa ravno Huggies naredile plenični izpuščaj,tako d ni pravila!
Najboljš je probat,kjere :duda: najbolj ustrezajo in tistih se držat!
Hu Anita,morda so pa ratale tiste pikice od potenja???

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pleničke
24.6.2005 22:22:22   
sassa
Imam tri mesece staro deklico :) in uporabljam bombažne pleničke Racman :nosecka:. Samo za pohvalit! Ritko ji umivam le z vodo. Na ritko ji nisem še nikoli nanesla kake kreme ali podobnega - umito ritko zavijem v bombaž in to je vse. Je pa potrebno seveda te pleničke prati, a ni kake posebne sile ali razlike. Bolj naravne so, bolj ekološke in v končni fazi tudi veliko cenejše od vseh ostalih pleničk.

Lep pozdrav
Saša

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pleničke
24.6.2005 22:25:08   
skuštrana
Ja, tiste pikice so res od potenja, ker jih ima naša tudi kadar je vroče...
Glede pleničk je pa tko sto ritk sto različnih izkušenj..Pri nas je Pampers fuj-takoj izpuščaji, so pa Huggis in Babylove super...Kakor komu, moraš mal sprobavat;):metulj:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pleničke
24.6.2005 22:48:32   
barbara b
Mojemu sinu Pampers pleničke ne odgovarjajo: rdeča ritka in zelo hitro je polulan čez. Babylove pa so mi res super, pa še širše so med nogami.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pleničke
24.6.2005 22:55:22   
usa
poskusi še mercatorjeve nam so ok pa še poceni so.
lp

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   pleničke
24.6.2005 23:06:58   
malecka
mi smo sprobal pamperske:grrr:,hugis:grrr:, in potem baby love:bravo:in jih več ne menjam.Aha tud lumpijeve sem dobila za sprobo in so hitro ble mokre.:zmeden:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   pleničke
25.6.2005 9:29:21   
Gina
Naš je imel po pamperskah tako vneto rito, da je bila ena sama rana. Huggies navadne so obupno zanič, pohvalijo pa zelene. Fixies so fajn, ampak drage. Mi uporabljamo Mercator-lumpijeve. Nikoli ni imel od njih rdeče rite, pa kvalitetno so boljše od pampersk, ker pamperske se drobijo kot nek pesek, če se preveč polula, zapenjanje imajo pa enako. Cena je pa neprimerljiva - 2000.- za paket.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pleničke
25.6.2005 10:16:45   
BARBARA R.
Če ste dobili Canesten, to ni plenični ispuščaj, temveč glivice. Pri tej težavi je pa res 100% potrebno ukiniti Pamperske. Ne me vprašati zakaj.Nam so svetovali Linostar plenice. Toliko, da smo popravili zadevo. Sedaj se pa ne odrečem Babylove plenicam.

:muca:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   pleničke
25.6.2005 11:51:28   
Gina
Jaz ti povem zakaj. Zato ker so te plenice najbolj polne kemije in otroci, ki so bolj nežne sorte, to zelo začutijo.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   pleničke
25.6.2005 15:49:22   
Putka
Poznam človeka, ki dela v podjetju, kjer uvažajo Pamperske. Zato tolk dobro upijajo, ker so polne kemikalij, cenejše so plenice, več je kemije v njih.
Jaz pri moji punčki že več kot leto uporabljam samo Pampers Sensitive, dobi se jih samo v DM, pa res so malo dražje. Pri naslednjem bom pa kombinirala z bombažnimi. Je pa res, da bombažne velik prej premočijo, sem sama preverila pri prijateljici, ki ima 3 malčke. Se pa otroci verjetno zato prej odvadijo pleničk, kar je sigurno velika prednost.:racka:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   pleničke
25.6.2005 20:54:11   
sai
Jaz pa uporabljam babydream od Mullerja. Do zdaj nobenih težav in tud premočijo ne ponoči za razliko od Pampersk.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   pleničke
26.6.2005 0:02:35   
bivka
Tudi moja :duda: je dobila plenični izpuščaj od Pampersk. Uporabljamo Fixies!! :bravo:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   pleničke
26.6.2005 21:22:06   
nat
Ojla!

Kot bi poslušala mojo zgodbo. Tudi pri nas smo imeli iste težave s Pamperskami, pa smo prešaltali na Fixis in Baby Love. Malo kombiniramo. V parih dneh se je ritka izboljšala....

Poskusi še ti...
lp, Nataša in Špela:duda:

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...





5ri



(83%)

(17%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!