|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drugi otrok
8.12.2009 12:54:38   
Maya80
Naša user posted image bosta razlike dve leti.Nevem kako rešiti problem glede vozička ali je dveletni otrok že sposoben sam hoditi ob vozičku.Razmišljala sem tudi o nakupu vozička za dvojčke.Kako ste vi rešili tak problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drugi otrok
8.12.2009 12:57:39   
Anonimen
je hodil zraven

(odgovor članu Maya80)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drugi otrok
8.12.2009 12:59:59   
aprilčica07
Naša sta sicer razlike dve leti in štiri mesece, ampak smo isto provali uni nastavek za vozek. Pa ga nismo rabli, ker  mali zraven vozeka lepo hodi..user posted image Pa je bil prej izrazit lenuh za hodit, pol pa kr ni blo več problema..user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drugi otrok
8.12.2009 13:04:15   
MATEJKA_
naša bosta sicer razlike 18m in mislim, da bom morala kupiti še en športni vozek... imam še slaba 2 meseca časa, tako, da še bom malo počakala, ker je ta mala komaj pred 1 tednom shodla...

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drugi otrok
8.12.2009 13:26:10   
izgubljena_ovcka
Pri nas bo razlike 21m in ker se starejši še vedno zelo rad vozi (v vozičku ali triciklu) sem si za tamalega nabavila trak za nošenje. Zaenkrat ni sposoben držat "odraslega" tempa, če gremo pa po njegovo, bomo pa do trgovine hodili eno uro. Vozička za dvojčke ali česa podobnega ne mislim kupovat, ker bo itak samo vprašanje časa kdaj mu bo ljubše tekat kot vozit se. Za dva ali tri mesece mi je pa res brezveze metat denar stran za nov vozek...

V kolikor se pa dojenček ne bo hotel nosit bomo pa pač malo improvizirali. Sploh se bo pa hitro navadil hodit z nami v štric. Sem pa tudi tavelkega posadila v ta trak in se mu je hudo zabavno zdelo, če sem ga nesla, pa sploh ni neke teže oziroma pritiska na hrbet. Mogoče bom pa le njega nosila!? user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drugi otrok
8.12.2009 13:36:15   
slovenka
Mi bomo imeli razlike 23 mes in tudi o tem razmišljam, pa še ne vem točno, kaj bomo. Najverjetneje bomo en poceni voziček dodatno kupili za ta veliko. Imela bom namreč varuško tudi v porodniški, ker jo imamo že sedaj pri nas doma in se bo ona še naprej, vsaj občasno, ukvarjala z našo - ker iz prve imam izkušnjo o zelo dolgem dojenju itd. Tako da si predstavljam, da bi potem vsaka od naju z varuško enega otročka vozila. Se pa naša kot dojenček ni rada vozila, šele sedaj pa se zelo rada in ji ne bi še rada tega odrekala... Bomo videli. Kak voziček do 100 eur, pa je, je pa res, da rabim dvoje rok - bo pa babica, varuška in pa predvsem ati za to. Drugače, ko bomo same, bo pa pač ta velika sama ob vozičku, saj zelo rada teka, vozi svoj mini voziček itd. Ojej, me je strah, kako bomo to zmogli user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drugi otrok
8.12.2009 13:49:45   
SaaS
Pri nas sta 18 mesecev razlike. In ker je starejši shodil s 17 meseci sploh nisem razmišljala, da bo hodil zraven vozička na dolge sprehode...
Kupila sem voziček za dva, ne dvojčka, ampak otroka različnih starosti (abc design). Eden sedi spredaj, mlajši leži zadaj ali kasneje tudi sedi. Super. Šibali  smo okloli, vse povsod. Res sem bila zadovoljna, še enkrat bi ga kupila, če bi bila v taki situaciji. Ozek je kot navaden voziček, le malo daljši, tako da prideš čez vsa vrata. Zložil pa se je tudi lepo, da sem ga spravila v prtljažnik. 

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: drugi otrok
8.12.2009 14:30:47   
*Mojca*
Mi bomo imeli 18m razlike in bomo imeli buggy board user posted image Kolegica ga ima in je zelo zadovoljna.

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: drugi otrok
8.12.2009 14:38:26   
Jančika_
Imeli smo tandem (kot SaaS). Je bila zelo dobra odločitev.

Eno je sprehod, takšen za zabavo, ko si lahko privoščiš iti z otrokovim tempom, drugo pa je opravljanje vseh drugih poti peš - jaz si pač ne predstavljam, da mi morala iti recimo k zobozdravniku z obema, pa da bi tavečji takrat hodil. Bi lahko šli eno uro prej od doma, tja bi pa prišel utrujen in tečen. 

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: drugi otrok
8.12.2009 16:29:56   
Dudica1
Tudi naša dva sta narazen 2 leti pa še malo...pa ga nismo potrebovali itak smo hodili tuki okrog na sprehode tud kar orng sprehode smo delali in je šel celo pot sam,zdaj je šel pa dostikrat že s kolesom user posted image
To je itak odvisno od otroka do otroka...enim se da več enim pa manj.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: drugi otrok
8.12.2009 16:39:23   
Ajvy
hodila je zraven....al se je pa peljala stoje na njem...peg perego

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: drugi otrok
8.12.2009 18:26:05   
Maya80

SaaS tudi jaz sem gledala voziček od ABC design ZOOM.Daj mi prosim povej kako se obnese ta voziček.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: drugi otrok
8.12.2009 19:51:17   
kenya
Tudi jaz mislim, da je to pač odvisno od otroka. Mi smo imeli buggy board, ki je bil čisto na začetku zanimiv, potem je pa ta večja vedno hodila zraven vozička. Je pa res, da nikoli ni bila preveč navdušena nad vozičkom.


_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu Maya80)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: drugi otrok
8.12.2009 21:25:58   
SaaS
Maya80, ne vem a je bil moj abc design zoom, vem pa da je bil abc design za dva otroka. (Kupila sem ga pred slabimi štirimi leti.)
Kot sem že omenila, meni je bil super. Spredaj sem posedla starejšega sina, naslonjalo gre še malo nazaj v poležeč položaj, da je tudi on lahko zadremal. Mlajši pa je zadaj lepo ležal (se spusti naslonjalo v čisto vodoraven položaj). Pri prvem sem bila navajena, da je bil voziček na začetku obrnjen proti meni, tako da sem otroka gledala, tu pa to pač ni mogoče, a mi ni bil problem. In tudi košara za dojenčka pa ne pride v poštev. Senčko imata oba, pa še obema sem namontitala marele. Spodaj je velika košara za pol stanovanja. Kolesa se lepo obračajo. Voziček je ozek (kot vsi normalni vozički), da nimaš problemov s prehodi. Zloži se na malo, da sem ga brez težav dala tudi v moj res mini prtljažnik avta. Ni težek, še kar lahek. Skratka meni je bilo super, da sem ga imela.
Za pozimi pa je verjetno dobro imeti zimsko vrečo, ki ne vem če jo imajo prav za ta voziček, uporabiš pač katero drugo. Rodila sem maja, tako da sta bila moja dva pozimi stara pol leta in 2 leti, mlajšega zadaj sem dala v zimsko vrečo, starejšega pa bolj oblekla, pa kakšno dekco.

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
9.12.2009 8:21:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SaaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




FOLNA KISLINA
tiamia

Ali ste pile folno kislino med nosečnostjo?

Ja, normalno.. (67%)

Ja, ampak večkrat pozabila (17%)

Ne, se mi ne zdi potrebno (10%)

Kaj je to? (6%)


Število vseh glasov: 344

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!