|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čudno diha
28.11.2009 17:34:44   
anika87
Ojla!
Moj sinček občasno "čudno" diha. Ne vem sploh kako naj opišem, kot da lovi zrak, ali kot da se utaplja (seveda, takrat loviš zrak...).
To se zgodi občasno, nekajkrat na dan in ponoči, ko mu dam pit vode v leže položaju. Ok, za takrat mi ni čudno, pač je malo težje pit leže in ga mogoče voda tako zalije, da res malo lovi zrak... Ampak v mojem naročju v sede položaju, pa mi je malo čudno...

A ima katera podobne izkušnje? Za kaj je šlo?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
28.11.2009 18:00:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anika87)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čudno diha
28.11.2009 19:07:50   
anika87
Saj greva naslednji teden na cepljenje... bom povedala.
Samo vseeno še tu vprašam, če ima katera podobne izkušenjeuser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čudno diha
28.11.2009 20:56:55   
manna
To je naša delala takoj na začetku kake par tednov - tko kot da bi pozabila dihat in bi potem naenkrat "hlastno" vdihnila (tko kot da bi se ustrašla...), prav tko da je blo slišat. Sva seveda povedala pediatrinji in je poslušala pljučka in vse pogledala, pa je rekla da ni nič narobe. Zdaj pa ne dela tega več.
No,zdaj sicer občasno diha samo skoz usta, ali pa vzdihuje, ko grabi kakšno igračko... Ko pa pije po flaški ponavadi pije tako: vleče, vleče, vleče, potem umakne glavico in zadiha, pa spet vleče, vleče, vleče, pa spet vdihne. Nekako ji flaška pač ne gre, ker je drugač dojena.
Več pa nevem povedat.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čudno diha
29.11.2009 7:42:19   
anika87
Kako pa zgleda dihanje, če ma dojenček zaštopan nosek?
Zdaj ko ga opazujem, mislim da ma mogoče v nosku kakšne smrklje, čeprav čisto zamašenga nima, ker diha skozi nos in ima dudo v ustih. In vsake tolk časa lovi sapo. To zdej pravkar dela, ko se je zbudil in še leži v posteljici in gleda vrtiljak, ko se vrti.
Ponoči ni lovil sape.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Fantovsko ime
metuljčica12

Katero fantovsko ime vam je všeč

Žan (14%)

Nik (32%)

Urh (36%)

Anže (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!