|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tyvec zaščitne rjuhe
19.6.2005 19:43:28   
Teja N
Jo katera ima? Kako ste zadovoljne, a otročku res ni nič bolj vroče na njej?

V reklami je vse tako lepo, zdaj, ko jo imam, pa nisem več čisto prepričana...:zmeden:

Lp,
Teja:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tyvec zaščitne rjuhe
19.6.2005 19:46:26   
Lunca1
A to misliš tisto, da kaj skoz ne pride do jogija. Pina jo ima, pa se zaradi tega nič bolj ne poti. Je pa taka, da je navzdol plastika, gor pa bombaž. jaz imam pa čez to še eno navadno jogi rjuho.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tyvec zaščitne rjuhe
19.6.2005 20:15:58   
Teja N
Ne, moja je cela kot iz nekega polivinila, bele barve. Naj bi prepuščala zrak, vode pa ne in naj se je sploh nikoli ne bi pralo, ampak samo obrisalo z vodo ali razkužilom. Je reklama v vsaki Mami.

Moti pa me, ker je strašno gladka in rjuha na njej zelo drsi in se guba, pa še zelo naglas šumi, ko se mali obrača.

Zadnje dni precej slabše spi in se zbuja,:( ful mu je vroče, pa ne vem, ali je to samo od vremena ali je tudi rjuha kaj kriva.

Lp,
Teja:)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tyvec zaščitne rjuhe
20.6.2005 8:11:34   
Tasika
Jaz sem zadnjih 14 dni nosečnosti spala na tisti plastični zaščiti za jogi, ki jo kupiš v sanolaborju (če bi mi slučajno voda odtekla). Na eni strani plastika, na drugi bombaž. Po porodu sem mislila to za :duda: uporabit. Groza. Zbujala sem se celo noč, po boku in rami premočena. Sem najprej mislila da je kak napad hormonov, ampak sem ugotovila da je ta zaščita eno sr***. Niti pod razno ne bo moj miško na tem spal!

LP

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tyvec zaščitne rjuhe
20.6.2005 8:24:41   
Lunca1
jaz sem mojo kupila v Leclercu.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (24%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (76%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!