Tyvec zaščitne rjuhe (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Teja N -> Tyvec zaščitne rjuhe (19.6.2005 19:43:28)

Jo katera ima? Kako ste zadovoljne, a otročku res ni nič bolj vroče na njej?

V reklami je vse tako lepo, zdaj, ko jo imam, pa nisem več čisto prepričana...:zmeden:

Lp,
Teja:)




Lunca1 -> Tyvec zaščitne rjuhe (19.6.2005 19:46:26)

A to misliš tisto, da kaj skoz ne pride do jogija. Pina jo ima, pa se zaradi tega nič bolj ne poti. Je pa taka, da je navzdol plastika, gor pa bombaž. jaz imam pa čez to še eno navadno jogi rjuho.




Teja N -> Tyvec zaščitne rjuhe (19.6.2005 20:15:58)

Ne, moja je cela kot iz nekega polivinila, bele barve. Naj bi prepuščala zrak, vode pa ne in naj se je sploh nikoli ne bi pralo, ampak samo obrisalo z vodo ali razkužilom. Je reklama v vsaki Mami.

Moti pa me, ker je strašno gladka in rjuha na njej zelo drsi in se guba, pa še zelo naglas šumi, ko se mali obrača.

Zadnje dni precej slabše spi in se zbuja,:( ful mu je vroče, pa ne vem, ali je to samo od vremena ali je tudi rjuha kaj kriva.

Lp,
Teja:)




Tasika -> Tyvec zaščitne rjuhe (20.6.2005 8:11:34)

Jaz sem zadnjih 14 dni nosečnosti spala na tisti plastični zaščiti za jogi, ki jo kupiš v sanolaborju (če bi mi slučajno voda odtekla). Na eni strani plastika, na drugi bombaž. Po porodu sem mislila to za :duda: uporabit. Groza. Zbujala sem se celo noč, po boku in rami premočena. Sem najprej mislila da je kak napad hormonov, ampak sem ugotovila da je ta zaščita eno sr***. Niti pod razno ne bo moj miško na tem spal!

LP




Lunca1 -> Tyvec zaščitne rjuhe (20.6.2005 8:24:41)

jaz sem mojo kupila v Leclercu.




Stran: [1]