|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtost pri 7 mesecih
15.6.2005 23:15:56   
metuljčica 5
Naša mala 7 mesečna :duda: se že tri dni muči ko odvaja blato, tako da se ful napenja, je vsa rdeča v obraz in tudi jokca. Prosim povejte mi kako naj ji še poskusim pomagati, sladka kamilica nam ni pomagala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaprtost pri 7 mesecih
15.6.2005 23:22:06   
Andra
Glicerinska svečka

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaprtost pri 7 mesecih
15.6.2005 23:31:32   
metuljčica 5
A jo dobim v lekarni, pa jo lahko dam sedemmesečni :duda:? Ker, ko sem danes klicala tja mi tega niso niti omenili, samo za kuminov sirup so mi rekli.

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaprtost pri 7 mesecih
15.6.2005 23:34:40   
Anonimen
Mi smo to imeli nekaj časa nazaj po Hippovem mleku z okusom banana.Moji sicer pomaga kuhano jabolko.Veliko pa mora tudi piti,da ji zmehča blato.
Enkrat je naša kakala ko vidra,ko je pila slivov kompot.

(odgovor članu metuljčica 5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaprtost pri 7 mesecih
16.6.2005 8:09:38   
Anonimen
Nam pomaga papaja. Sicer kaka 1x na dan. Če pa dva dni ne kaka ji pa dam papajo in je kakec že tu.

Upam, da ti kaj pomaga. Sem pa za to izvedela v Mamini kuharici.

Bojana

(odgovor članu metuljčica 5)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaprtost pri 7 mesecih
16.6.2005 9:03:08   
Žirafca Helena1
Daj jo na kahlico, če je ne bo motila. Mi kakamo na kahlico že od 4,5 mesecev in od takrat ni kakal več v pleničko.:bravo::bravo::bravo: Lepo se upre in iztisne, pa nič ne ovira kakca, da bi ven prilezu.
:miska:

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaprtost pri 7 mesecih
16.6.2005 11:38:53   
viv_
Moja ima precej težav s kakanjem - ona pa namerno zadržuje. Zdravstveno je vse OK, zgleda da ji more nek klik v glavi narest, da je bolje, če se pokaka.

Probala sem z vso možno hrano, pa ni bilo nič bolje... Tako da ima sedaj sirup Portalak.

Mi je pa pediatrinja rekla, da naj je zdaj ne silim še na WC ali kahlico, ker jo to lahko še dodatno psihično obremeni in bo še slabše. Probaj, če bo jokala na kahlici je ne sili, če bo pa pomagalo kot pri žirafici je pa super.

lp

(odgovor članu metuljčica 5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?