|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   enostaven mobitel-nokia
29.10.2009 11:13:49   
vaney
Rada bi kupila novo, vendar enostavno Nokio. Ne rabim vseh možnih fotoaparatov in interneta in ne vem, kaj še vse (ni zame). Imate kakšen predlog? Dala bi pa okrog 50€, več niti ne. Hvala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
29.10.2009 11:16:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: enostaven mobitel-nokia
29.10.2009 11:31:31   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Nov mobitel za 50€ (soliden, seveda) dobiš večinoma izključno v Mobi-paketih ali na vezave, tako, da je najbolje, da pokukaš v tistih ponudbah.

Točno tako, seveda bi bilo fajn vedet pri katerem operaterju si ali boš, ker bi ti potem laže svetovala. Namareč, izbire ni veliko in če si malo bolj konkretna bi se pa kaj našlo. Sicer pa, pri Nokii nimaš kaj velik za zgrešit, vsi so dobri.user posted image No, vsaj jaz imam take izkušnje s temi telefoni.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: enostaven mobitel-nokia
29.10.2009 12:44:53   
Vijoličarka
Jaz imam tega:

Nokia 1208

Bolj enostavnega že skoraj ni. Primeren je za tiste, ki imajo mobilni telefon zato, da kdaj telefonirajo, ne potrebujejo pa igric, fotoaparata, radia in ne vem kaj še vse.

Uporaba je čisto preprosta. Sama mu pravim model za penzioniste (in mislim, da je zanje tudi narejen), saj ima moja tašča enakega. user posted image

Aja, sama nisem pri nobenem operaterju. Kupujem polnitve na bankomatih. Naročnina se mi ne splača, saj ne porabim niti 5 EUR v dveh mesecih.

< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 29.10.2009 12:46:53 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: enostaven mobitel-nokia
29.10.2009 14:41:27   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz imam tega:

Nokia 1208

Bolj enostavnega že skoraj ni. Primeren je za tiste, ki imajo mobilni telefon zato, da kdaj telefonirajo, ne potrebujejo pa igric, fotoaparata, radia in ne vem kaj še vse.

Uporaba je čisto preprosta. Sama mu pravim model za penzioniste (in mislim, da je zanje tudi narejen), saj ima moja tašča enakega. user posted image

Aja, sama nisem pri nobenem operaterju. Kupujem polnitve na bankomatih. Naročnina se mi ne splača, saj ne porabim niti 5 EUR v dveh mesecih.

Ko bi bila vsaj malo podobna tebi.....user posted image

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (13%)

NE (87%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!