enostaven mobitel-nokia (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


vaney -> enostaven mobitel-nokia (29.10.2009 11:13:49)

Rada bi kupila novo, vendar enostavno Nokio. Ne rabim vseh možnih fotoaparatov in interneta in ne vem, kaj še vse (ni zame). Imate kakšen predlog? Dala bi pa okrog 50€, več niti ne. Hvala.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (29.10.2009 11:16:03)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




luka jan -> RE: enostaven mobitel-nokia (29.10.2009 11:31:31)


IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Nov mobitel za 50€ (soliden, seveda) dobiš večinoma izključno v Mobi-paketih ali na vezave, tako, da je najbolje, da pokukaš v tistih ponudbah.

Točno tako, seveda bi bilo fajn vedet pri katerem operaterju si ali boš, ker bi ti potem laže svetovala. Namareč, izbire ni veliko in če si malo bolj konkretna bi se pa kaj našlo. Sicer pa, pri Nokii nimaš kaj velik za zgrešit, vsi so dobri.[sm=smiley36.gif] No, vsaj jaz imam take izkušnje s temi telefoni.[sm=bravo.gif]




Vijoličarka -> RE: enostaven mobitel-nokia (29.10.2009 12:44:53)

Jaz imam tega:

Nokia 1208

Bolj enostavnega že skoraj ni. Primeren je za tiste, ki imajo mobilni telefon zato, da kdaj telefonirajo, ne potrebujejo pa igric, fotoaparata, radia in ne vem kaj še vse.

Uporaba je čisto preprosta. Sama mu pravim model za penzioniste (in mislim, da je zanje tudi narejen), saj ima moja tašča enakega. [sm=smiley36.gif]

Aja, sama nisem pri nobenem operaterju. Kupujem polnitve na bankomatih. Naročnina se mi ne splača, saj ne porabim niti 5 EUR v dveh mesecih.




luka jan -> RE: enostaven mobitel-nokia (29.10.2009 14:41:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Jaz imam tega:

Nokia 1208

Bolj enostavnega že skoraj ni. Primeren je za tiste, ki imajo mobilni telefon zato, da kdaj telefonirajo, ne potrebujejo pa igric, fotoaparata, radia in ne vem kaj še vse.

Uporaba je čisto preprosta. Sama mu pravim model za penzioniste (in mislim, da je zanje tudi narejen), saj ima moja tašča enakega. [sm=smiley36.gif]

Aja, sama nisem pri nobenem operaterju. Kupujem polnitve na bankomatih. Naročnina se mi ne splača, saj ne porabim niti 5 EUR v dveh mesecih.

Ko bi bila vsaj malo podobna tebi.....[sm=smiley19.gif]




Stran: [1]