|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 21:44:30   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

kolk približno pa se porabi kg tičino mase za eno torto?

blaža: fenomenalne tortice so user posted image user posted image a si to na kak tečaj hodila?



hvala. ne nisem hodla na tečaje.user posted image V bistvu se kar sama učim. dosti tudi iz you tube.user posted image

Sem se pa že od malega dosti igrala s plastelinom.user posted image

Za eno torto gre nekje 1,5kg tičine. srednje veliko, če ima kej dekoracije zgoraj. odvisno. Če eno srednje veliko prekriješ je mogoče tudi 1 kg dovolj, če ni dosti dekoracije. Za ta veliko 2kg. tako na oko, ker ponavadi imam od ramsa kar 6 kg, pa pol odrežem kolkor rabim. Prej sem pa vedno malo več nabavla, da ne bi zmanjkalo.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 21:49:10   
blaža
lahko se zmenimo za kak tečaj. Če vas zanima me lahko kontaktirate na zs.user posted image Pa še pred novim letom, če boste kej pekle.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:16:57   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lahko se zmenimo za kak tečaj. Če vas zanima me lahko kontaktirate na zs.user posted image Pa še pred novim letom, če boste kej pekle.user posted image


jst bi z veseljem user posted image pol ko bom svojo kuhno imela, da bom ustvarjala user posted image
nekej mi je pa ja iz oblikovne ostalo user posted image user posted image



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:19:17   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lahko se zmenimo za kak tečaj. Če vas zanima me lahko kontaktirate na zs.user posted image Pa še pred novim letom, če boste kej pekle.user posted image


jst bi z veseljem user posted image pol ko bom svojo kuhno imela, da bom ustvarjala user posted image
nekej mi je pa ja iz oblikovne ostalo user posted image user posted image





oooo, pol si pa profič ti.user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:20:42   
blaža
jaz tudi čakam, da bo mož čez cirka eno leto nardil zidano kuhinjo, ki bo imela fuuul pulta, pa posebno omaro za moje pekarske pripomočke in pekače, ki mi vzamejo dosti placa.user posted image user posted image Mi je obljubil.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:20:58   
Ploha
blaža: imaš ZS user posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:22:30   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lahko se zmenimo za kak tečaj. Če vas zanima me lahko kontaktirate na zs.user posted image Pa še pred novim letom, če boste kej pekle.user posted image


jst bi z veseljem user posted image pol ko bom svojo kuhno imela, da bom ustvarjala user posted image
nekej mi je pa ja iz oblikovne ostalo user posted image user posted image





oooo, pol si pa profič ti.user posted image user posted image


joj ne tok pa spet ne...sm nekje na sredi ugotovila, da to ni zame, pa sm sicer šolo končala, kaj sem pa htela...na fax sm šla pa kmetijstvo študirat user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:23:06   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jaz tudi čakam, da bo mož čez cirka eno leto nardil zidano kuhinjo, ki bo imela fuuul pulta, pa posebno omaro za moje pekarske pripomočke in pekače, ki mi vzamejo dosti placa.user posted image user posted image Mi je obljubil.user posted image


bravo mož user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:28:11   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lahko se zmenimo za kak tečaj. Če vas zanima me lahko kontaktirate na zs.user posted image Pa še pred novim letom, če boste kej pekle.user posted image


jst bi z veseljem user posted image pol ko bom svojo kuhno imela, da bom ustvarjala user posted image
nekej mi je pa ja iz oblikovne ostalo user posted image user posted image





oooo, pol si pa profič ti.user posted image user posted image


joj ne tok pa spet ne...sm nekje na sredi ugotovila, da to ni zame, pa sm sicer šolo končala, kaj sem pa htela...na fax sm šla pa kmetijstvo študirat user posted image user posted image



U kmetijstvo. ful podoben faks.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:29:33   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jaz tudi čakam, da bo mož čez cirka eno leto nardil zidano kuhinjo, ki bo imela fuuul pulta, pa posebno omaro za moje pekarske pripomočke in pekače, ki mi vzamejo dosti placa.user posted image user posted image Mi je obljubil.user posted image


bravo mož user posted image user posted image user posted image



ja priden je, pa že štuf moje ropotije, ki je nimamo kam pospravit, jaz pa še vedno samo dokupujem, pa pekač tak, pa onaki,...user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
8.10.2009 22:41:29   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jaz tudi čakam, da bo mož čez cirka eno leto nardil zidano kuhinjo, ki bo imela fuuul pulta, pa posebno omaro za moje pekarske pripomočke in pekače, ki mi vzamejo dosti placa.user posted image user posted image Mi je obljubil.user posted image


bravo mož user posted image user posted image user posted image



ja priden je, pa že štuf moje ropotije, ki je nimamo kam pospravit, jaz pa še vedno samo dokupujem, pa pekač tak, pa onaki,...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja posel je posel user posted image user posted image user posted image

si taka k moj, k ima celo delavnico šraufncigrov pa kladvov, pa kva jest vem kaj vse še, sam on še zmer dokupuje pa dokupuje....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 8:54:11   
pety78
Tins, če rabiš kako pomoč, sem ti seveda na voljo, sicer se je pa blaža odločila, da organizira eno tako super poučno druženje. user posted image

Blaža, super tortice. Sploh ta nadstropna! Enkratno! user posted image user posted image user posted image

Drugače pa, če se lahko še sama malo pohvalim z mojimi izdelki...user posted image

http://pety78.moj-album.com/album/9938775/


Moram pa povedati, da je kar dosti uporabnic, ki delajo enkratne, čudovite torte, sploh sneguljčica...Ona jih pa dodela do milimetra. Res božanske.





_____________________________



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 9:53:06   
kasso
Pety78, lahko rečem le uauuuu, tudi sama upam, da se bom enkrat, ko bom imela več časa in mira, naučila delat take umetnije user posted image

blaža, po uni roladi sodeč bi rekla, da si doma le slabih 10 minut oddaljena od mene...tudi ti delaš krasne torte in pecivo user posted image user posted image . Če boste organizirale tle okrog en tečaj, sem takoj za. A ste vi doma imeli kdaj pekarno oz. ste pekli slaščice?

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 10:51:48   
piko12
Pety in blaža, carici sta! Mene ful matra, da se začnem igrat s tem. Svoje čase sem precej gnetla fimo maso, pa me spet mika. Ampak tole je bolj uporabno. Zdaj pa še vprašanje- a je treba ticino maso takoj uporabit ali jo lahko shranim? Kolk pribl pa to stane in kje jo kupujete? A na brnčičevi v LJ ali se dobi še kje drugje? A za pikapolonici imate kak model al kako to narediš? Čist sem se zaljubila v to torto.user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 11:20:26   
pikapolona2
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lahko se zmenimo za kak tečaj. Če vas zanima me lahko kontaktirate na zs.user posted image Pa še pred novim letom, če boste kej pekle.user posted image


jst bi z veseljem user posted image pol ko bom svojo kuhno imela, da bom ustvarjala user posted image
nekej mi je pa ja iz oblikovne ostalo user posted image user posted image





jst bi tudi z veseljem na tale tečaj pršla :-)
Ker ne spremljam redno...mi prosim pošljete ZS če se boste kej zmenileuser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 11:22:23   
pety78

Zdaj pa še vprašanje- a je treba ticino maso takoj uporabit ali jo lahko shranim?
Lahko se shrani, nepredušno zaprta v vrečki.


Kolk pribl pa to stane in kje jo kupujete?
Preko interneta
http://www.rams.si/trgovina/pogled.php?s=2&k=86&k2=27&i=77

A za pikapolonici imate kak model al kako to narediš?
Spečem biskvit v navadnem okroglem pekaču za torte, ga prerežem, da dobim 3 plasti, ki jih polagam v tako okroglo skledo iz Ikee. Torej biskvit, krema, biskvit, krema, biskvit. Pustim čez noč v hladilniku, naslednji dan obrnem iz sklede na pladenj in nastane nekaj takega...

user posted image

Tale je bila borovničeva v kombinaciji s čokolado.


Potem oblijem s čokolado...
user posted image


In oblečem v tičino...
user posted image






_____________________________



(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 11:30:26   
blaža
Pety, ful lepe tortice delaš.user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki se želiste prijavit, bi prosla, da mi pošljejo na ZS svojo tel številko in vam tam povem kje in kako.

Pikapolona2, tudi ti, če želiš, me kontaktiraj na zs, lepo prosim, da si zapišem vse telefonske številke, da se bomo zmenli. datum pa osaja 28.11, en teden pred Miklavžem.( sobota)

tista, ki želi, lahko kake piškote doma speče, pa jih bomo skupaj okrasili. Ja bom tudi piškotke napekla, pa bomo lahko krasili za Miklavža, za naše otročke.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 11:56:34   
kasso
pety zelo dober namig za pikapolonico narest user posted image

blaža, imaš zs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 14:10:53   
Ploha
u fino pol se nas je pa že kar nekaj nabralo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 14:20:06   
blaža
ja trenutno nas je lkar že dovolj, da sploh nardimo, ma še vedno se lahko javite, samo res prosim za tel na zs, da lahko zorganiziram, da ne bi nabavla preveč materjala, pol se pa premislite.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ima katera za prodat 2 kg tičino mase?
9.10.2009 22:37:14   
Spark
Ej bejbe, pa full razturate. Že tko mislim da sem totalni antitalent za peko, sedaj pa vidim ,da sem čisti antitalent z dvema levima rokama.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





nada56



(81%)

(19%)


Število vseh glasov: 96

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!