|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plitko dihanje
22.9.2009 0:31:21   
2srcka
Moj sin je star 10 mesecev in zdaj že tri dni opažam da plitko diha kot bi lovil sapo. Ravno zdajle spet tako diha in zato sme tudi tudi tukaj...ker ne morem spati. Ni prehlajen in je videti zdrav, le dihati je začel tako. To opažam, ko spi in je tišina, čez dan na to nisem bila pozorna. Je imel kdo podoben problem? Sicer bom jutri poklicala k pediatru, ampak me vseeno zanimajo vaše izkušnje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plitko dihanje
22.9.2009 8:23:08   
smej
Ni mi čist jasno kaj misliš. Diha plitko ali lovi sapo? Ker ponavadi če lovijo sapo oziroma če težko dihajo ne dihajo ravno plitko ampak se trudijo in izgleda kot da bi globoko dihali. Plitko dihanje jaz razumem, če diha tako da komaj zaznaš da sploh diha.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plitko dihanje
22.9.2009 11:48:37   
žab*ca
Mogoče misliš to,ko otroček hitro diha in plitvo zajema zrak.Pri nas se to večkrat na noč zgodi,ko ima fazo dremeža,ne globokega spanca,ali ko kaj sanja.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plitko dihanje
22.9.2009 23:53:47   
2srcka
Ne mislim to da ima zelo zelo kratke vdihe.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plitko dihanje
23.9.2009 9:00:25   
smej
To počne tudi našuser posted image med spanjem. Ko še ne spi popolnom, ko kaj sanja. Ko pa res globoko zaspi pa tako plitko diha, da včasih prav opazujem če sploh še diha. Verjetno ni nič narobe, če te skrbi pa res pokliči, da boš pomirjena.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plitko dihanje
23.9.2009 12:20:57   
Mateja4
IZVIRNO SPOROČILO: smej

To počne tudi našuser posted image med spanjem. Ko še ne spi popolnom, ko kaj sanja. Ko pa res globoko zaspi pa tako plitko diha, da včasih prav opazujem če sploh še diha. Verjetno ni nič narobe, če te skrbi pa res pokliči, da boš pomirjena.

enako tud naša...

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plitko dihanje
23.9.2009 13:32:29   
2srcka
Ja saj sem klicala pediatra in je bil odgovor sestre, pokličte ko dela vaša zdravnica....

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?