plitko dihanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


2srcka -> plitko dihanje (22.9.2009 0:31:21)

Moj sin je star 10 mesecev in zdaj že tri dni opažam da plitko diha kot bi lovil sapo. Ravno zdajle spet tako diha in zato sme tudi tudi tukaj...ker ne morem spati. Ni prehlajen in je videti zdrav, le dihati je začel tako. To opažam, ko spi in je tišina, čez dan na to nisem bila pozorna. Je imel kdo podoben problem? Sicer bom jutri poklicala k pediatru, ampak me vseeno zanimajo vaše izkušnje...




smej -> RE: plitko dihanje (22.9.2009 8:23:08)

Ni mi čist jasno kaj misliš. Diha plitko ali lovi sapo? Ker ponavadi če lovijo sapo oziroma če težko dihajo ne dihajo ravno plitko ampak se trudijo in izgleda kot da bi globoko dihali. Plitko dihanje jaz razumem, če diha tako da komaj zaznaš da sploh diha.




žab*ca -> RE: plitko dihanje (22.9.2009 11:48:37)

Mogoče misliš to,ko otroček hitro diha in plitvo zajema zrak.Pri nas se to večkrat na noč zgodi,ko ima fazo dremeža,ne globokega spanca,ali ko kaj sanja.




2srcka -> RE: plitko dihanje (22.9.2009 23:53:47)

Ne mislim to da ima zelo zelo kratke vdihe.




smej -> RE: plitko dihanje (23.9.2009 9:00:25)

To počne tudi naš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] med spanjem. Ko še ne spi popolnom, ko kaj sanja. Ko pa res globoko zaspi pa tako plitko diha, da včasih prav opazujem če sploh še diha. Verjetno ni nič narobe, če te skrbi pa res pokliči, da boš pomirjena.




Mateja4 -> RE: plitko dihanje (23.9.2009 12:20:57)

IZVIRNO SPOROČILO: smej

To počne tudi naš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] med spanjem. Ko še ne spi popolnom, ko kaj sanja. Ko pa res globoko zaspi pa tako plitko diha, da včasih prav opazujem če sploh še diha. Verjetno ni nič narobe, če te skrbi pa res pokliči, da boš pomirjena.

enako tud naša...




2srcka -> RE: plitko dihanje (23.9.2009 13:32:29)

Ja saj sem klicala pediatra in je bil odgovor sestre, pokličte ko dela vaša zdravnica....




Stran: [1]