|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ptujske nosečke
3.6.2010 8:48:59   
Inčy
IZVIRNO SPOROČILO: zlicka

Vprašanje za mamice ki že imaste svoje sončke:) Ima katera izkušnje z vzmetnivo sonček deluxe, ki jo ponujajo preko spletne strani sonček??



Ja, ja ... to mene tudi zanima ... pa nekateri prisegajo na mehko, drugi na trdo ležišče ... kaj je bolje? user posted image

< Sporočilo je popravil Inčy -- 3.6.2010 8:49:11 >


_____________________________

"Ovir ni. Ovire vidiš samo takrat, kadar umakneš pogled od cilja."

EX Inčika

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: ptujske nosečke
11.8.2010 12:50:34   
mojcaya
Še js se vam pridružujem! PDP je 15.10.10 imeli pa bomo fantka user posted image

Sicer še nisem Ptujčanka, bom pa čez kakšen mesec postala. Zaenkrat sem samo čez vikende tam... trenutno sma pa še v Lj na žalost zaradi službe. Aja, drugače pa sem Velenjčanka user posted image  hehe kako sem zakomplicirala

Upam da se vas bo čim več javilo in da se kdaj dobimo na kavici!

Uživajte, papa


(odgovor članu Inčy)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: ptujske nosečke
12.8.2010 22:56:14   
zlicka
evo mene že mamico :D

ja mi mamo ono vzmetnico sonček:) preko sonček strani, pa se mi zdi super, ravno prav trda in mehka ;D pa snemljivo prevleko, antialergijska pa vse:)

pa še cena je ok:)

(odgovor članu mojcaya)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: ptujske nosečke
18.8.2010 15:35:35   
saška26
Pozdravček

Ker si nimam kaj za počet, sem se malo vsedla pred računalnik in brskam.

Še je katera, ki bo šla rodit na Pruj konec novemra oz. v začetku decembra user posted image ?

Javite in lepo se imejte.

(odgovor članu zlicka)
Neposredna povezava do sporočila: 404
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 15 16 [17]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?