|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dvomesečnik na morju
4.9.2009 9:28:21   
anabanana1981
Lep pozdrav!

Drug teden gremo na morje na Hrvaško z 2 meseca staro dojenčico (predvsem zarad triletne sestrice),pa me zanima kaj vse priporočate naj vzamem seboj.npr. tiste ki ste že bile,kaj ste naprimer pogrešale,kaj priporočate.No sej ne mislim komplicirat,ampak vseen je bolš da je človek čimbolj pripravljen.Čeprav sem že brala tukaj ,da  mlajši je otroček bolš je- manj je dela in stvari treba jemat s  seboj,pa vseeno.Drugače je dojena in zelo pridna,zato me zarad potovanja ne skrbi preveč,sploh pa zato,ker ni več tako grozne vročine.
Kaj priporočate proti komarjem ko ne bo v vozičku...?

Hvala za vsak nasvet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dvomesečnik na morju
4.9.2009 9:49:37   
Jančika_
Proti komarjem se zelo fajn obnese Chiccov ultrazvočni odganjalec (lani sem ga kupila v Pikapolonici). Ko smo mi šli na morje z 2-mesečnikom, nisem nič kaj posebnega jemala s sabo, pač oblačila, večerno kopanje smo opravili kar v umivalniku...na izi skratka. Uživajte!

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dvomesečnik na morju
4.9.2009 9:50:55   
bskrle
Proti komarjem priporočam relax pršilo

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu anabanana1981)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dvomesečnik na morju
4.9.2009 9:56:02   
Anonimen
To,kar so ti že predhodnice napisale,predvsem se pa mejte lepo in uživajte.Mi smo bili lani tudi z dvomesečnico na morju in je bilo krasno.user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dvomesečnik na morju
4.9.2009 10:04:21   
dito
Mi smo bili letos prvič na morju 1,5 mesečnikom. Bilo je OK. Prespal mi je že skoraj celo noč, doma je ni nikoli. Bila je pa kriza avgusta, ker je bilo tak vroče, da se ni hotel dojit in mi je samo en krat na teden kakal.

Glede stvari pa svečke, calpol, fiziološko.

komarji- od chiccota sprej in mrežo za voziček.

uživajte user posted image . Mi tudi gremo drug teden.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dvomesečnik na morju
4.9.2009 10:13:39   
anabanana1981
O hvala za tako hitre odgovore!
Ja predvsem to je važn da je treba vzet še dobro voljo in se mal sprostit pa uživat,se mi zdi da mame prevečkrat samo gledamo nato kaj pa kako bo ,da bo vse  štimal,da ne bomo kej pozabl,da ne bo koga kej pičil itd.. pol pa vseskup to ni noben dopustuser posted image

ok lepo se mejte!
papa

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?