|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.6.2005 19:52:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 20:03:47   
sašaš

Ma ta Legofer že kar vsevprek predpisujejo! :zmeden2: V naši skupini v vrtcu ga imajo 4 otroci (od 13)! Pa jim v vrtcu itak ne smemo zdravil dajat - ampak eni starši kar vztrajajo.

Ena mama hoče, da otroku po sirupu damo vodo za pit - zaradi zobkov. Ampak ne vem, če je to to - mislim, če voda kaj pomaga. :zmeden2:

Sem ti pa res pomagala, a ne!? :ups:

Lp :muca:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 20:06:23   
Anonimen
Malo poazite,ker povzroča keče in drisko.
Če se driska več dni ponavlaj je treba prenehat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 20:27:25   
nejcko

Naša ga je tudi dobila, jaz pa ji ga iz istih razlogov kot ti nisem dajala. No, na naslednjem pregledu je bila mala še vedno slabokrvna in me je dohtarca malo pograjala.
Zdaj ji ga dajem, bog pomagaj, se mi vseeno zdi bolje da je dobrokrvna kot zobje. Pa še trije farmacevti so mi zagotovili, da te teorije ne držijo več.
No, bomo videli, če res.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 20:30:18   
Anonimen
Mal več rdečga mesa jim v prehrano dajte,pa pesin sok.
Naš je bil tudi smatran za slabokrvnega,zaradi zgoraj navedenih stranskih učinkov mu sirupa nismo dajali,saj bi kmalu dehidriral zaradi driske,pa je bil v naslednjem pregledu izvid prav v redu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 20:34:33   
ZARA
http://www.lunin.net/zdravje/slabokrvnost.php

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 21:47:02   
Pia73
Jaz sem danes dobila zaradi slabokrvnosti v nosečnosti in sem farmacevtko izrecno vprašala, če škodi zobem pa je rekla, da ne. Ne vem, zakaj bi mi lagala. Je pa bil včasih en sirup ali tablete, ki so škodile zobem a se je to videlo takoj po zaužitju, take črne lise na zobeh. Strah je votel od zunaj ga pa nič ni. Zdravniki običajno vedo kaj je pomembneje in po moje je neodgovorno, če se ne je predpisanega,... Ja, zdaj me pa popluvajte,... Sploh pa imajo mali otroci še samo mlečne zobe,........

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
1.6.2005 21:54:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 22:24:18   
Martina8
Zanič ko :hudicek:!!Jaz sem ga jemala med in po nosečnosti pa ni nč zaleglo,še celo tablete sem imela nekaj časa, pa ni blo učinka.Je pa priporočljivo večkratno umivanje zob(vsaj zarad videza:):):)he he)
Najbolj pomaga pesin sok, rdeče meso,pa kakšna zelenjava..Naravno je najboljš!
lp :rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 22:24:37   
Gina
Ta sirup je tako nagravžen. Fuj, jaz ga nisem mogla pit v nosečnosti, pa bi ga morala.
No, zdaj pa resno. Naš je imel tudi nizek hemoglobin, pa sem en mesec zelo pazila, kaj mu dajem za jest, pa ima zdaj čisto super stanje. Sva ravno danes kri dala. Tako da po moje hrana dela čudeže.:bravo: Take kot legofer.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
1.6.2005 22:34:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 22:57:47   
Gina
V glavnem predvsem hrana, bogata z železom, vedno v kombinaciji s c-vitaminom, se pravi neko zelenjavo, ker se tako boljše absorbira. Največ železa je v rdečem mesu, no tudi v ostalem, ampak manj. Pa tudi v nekateri zelenjavi, ampak najhitreje boš izboljšala situacijo z mesom.
Če je pa železo zate, pa vzami Haematopan tablete, ki niso nič nagravžne in nič ti ni slabo po njih, dobijo se pa samo za doplačilo (na recept sicer), ampak je res vredno. Pa tudi najbolj hitro pomagajo. Nobenega ne poznam, da jih ne bi pohvalil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   slabokrvnost-sirup Legofer
1.6.2005 23:11:52   
Mojca P.
Bagi, pa zraven obvezno vitamin C, ker pomaga pri absorbciji zeleza! Ce pa bos dalje legofer pila, pa sam pazi, da ne gre direkt dol, ne po zobeh (prakticna je brizga, pa si kar stisnes v grlo, mimo zob). Jaz sem ga jedla pol nosecnosti, pa ni panike!

Ziga bi sicer tudi dobil sirup, pa je pediatrinja priporocila ferobet tablete iz avstrije. Naj ne bi skodile zobkom, pa manj moznosti je, da se paca po zobkih. Smo pojedli pol skatlice, pa vso temno zelenjavo ipoleg n je zdaj ok.
Tablete so bile pa samo par eurov (200tbl-dve flaski).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   slabokrvnost-sirup Legofer
2.6.2005 9:02:57   
janja
Punce, poskusite konjsko meso!!! Preverjeno, dela čudeže. Mi smo lansko leto tudi dobili Legofer, pa sem ga dajala samo en mesec. Se mi zdi, da so Andražu zobje kar malo na sivo povlekli. Potem smo pa malo žrebička vključili v prehrano, in se je stanje hitreje popravilo.
Poznam pa primer, ko je mamica morala dajati punčki (ker je bila zelo slabokrvna) sirup celo leto. No, punčka je zdaj stara 3 leta, majejo se ji zobje, nekaj so ji jih celo že populili (so morali, ker je dobila vnetje). Zdaj ji je pa zdravnica strogo prepovedala uživanje kakršnega koli železovega sirupa.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
2.6.2005 11:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?