|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri sesalnik???
18.7.2009 14:33:18   
Bambincy
Odločam se za nakup sesalnika Hoover TFS5207 z vrečko ali TFS 7207 brez vrečke? Cena: 110 EUR
Kako ste zadovoljni z Hooverji? Priporočate kaj drugega v tem cenovnem rangu? Porebujem pa sesalec, ki bo manjši in predvsem za sesanje parketa.
Kako se obnesejo sesalci brez vrečke?

Hvala za nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 15:55:44   
sonchek
Mi ga imamo prez vrečke- Hepa filter...sicer je Elektrolux-ov...mal dražji...ampak sem res fullll zadovoljna z njim...

Mi smo dali raj dal več denarja, ker tele vrečke so tud fulll drage...ima pa tašča Gorenjevega tudi brez vrečke...mi pa ni všeč..ne vem al pa zato ker sem na svojga navajena...in naš dela dost bolje!!!

Sicer ne vem če sem ti kej dost pomagala...srečno..

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Bambincy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 16:22:53   
zmajaz
Jaz imam tudi enega Electroluxovega, in sicer pokončnega, brez vrečke - sem pa dala pred kakim letom cca. 80 eur zanj, ker sem vzela verzijo brez globinske krtače (za globinca imam namreč Kirbya). Mi je všeč, ker je pokončen in ga ni treba vlačit za seboj, tudi dovolj močno sesa, edini minus je ta, da če z njim sesaš celo stanovanje se filter relativno hitro zabije, tako da ga je treba vsaj 1x na mesec s kompresorjem spihat, če ne potem precej izgubi sesalno moč. Pa po vsakem sesanju praznim posodo. Zadnje čase pa z njim sesam itak samo stopnice in pajčevine, ker imamo za vse drugo roombo, tako da se filter ne zabije več tako hitro.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 16:40:44   
Pika Zoja
Če se odločam med electroluxom in hooverjem, definitivno hoover. Drugače pa tega sesalnika ne poznam. 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 17:26:42   
Tjašy
Mi imamo cca.7 mesecev sesalec Hoover Xarion TAV 1610 in smo zeeelo zadovoljni.user posted image Ima Hepa filter in je brez vrečk, kar je super.Namenjen je za suho sesanje.user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:24:28   
anajmad
Jst sem kupila Hoover Freespace(200W) brez vrečke. zelo zadovoljna,cena 129 eu. Kupila pa v Italiji,ker ga pri nas še nisem zasledila. Gorenje ima podoben sesalnik,celo malo močnejšega (2200W). Po moje ne more biti slab.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Tjašy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:26:30   
Anonimen
Nikoli več brez vrečke.user posted image

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:32:11   
bumerang
Nikoli več brez vodnega. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:35:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Nikoli več brez vodnega. user posted image


No ja vodnega ja ampak takega brez vrečke pa ne raje mam z vrečko.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:36:11   
Pika Zoja
Saj Hoover ima vodnega tudi pokončnega, če se ne motim. Nekaj čez 300€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:38:16   
Anonimen
Ma kera Kirbyja slučajno kako ste zadovoljnez njim???Me res zanima glede nato kolk stane.

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 19:39:33   
Pika Zoja
http://www.mimovrste.com/artikel/3320026218/sesalnik-hoover-h-3000-flormate

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 21:32:34   
ZARA
Jst imam zdaj eno leto ta model Electroluxa - TWIN CLEAN. Sem pa zanj lani dala cca. 230€, s tem, da je bil 30 % znižan. Zadovoljna.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 18.7.2009 21:33:02 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri sesalnik???
18.7.2009 22:03:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Florina
Ma kera Kirbyja slučajno kako ste zadovoljnez njim???Me res zanima glede nato kolk stane.


Ja, jaz ga imam - pa nisem ga kupila, ampak dobila, ko sem jih ene 3 mesece prodajala. Je sicer dober globinc, ampak mislim da je vsakemu normalnemu človeku jasno, da takega denarja ni vreden prav noben sesalec. Tu gre za neke vrste piramidni sistem, kjer mora na vsakem sesalcu zaslužiti kup vmesnih členov, tako da tako visoka cena izvira bolj iz tega kot pa iz same kvalitete sesalca. Mene - pa veliko drugih uporabnikov - moti predvsem to, da je tako zelo težek in okoren. Če je kdo že res pripravljen seči globoko v žep za sesalec, je po mojih izkušnjah morda boljše kupiti Vorwerka, ki je sicer tudi drag, a še vedno pol cenejši od Kirbya, kvaliteten pa mislim, da ni nič manj, poleg tega pa je lahek in okreten (smo ga imeli doma ful let, pred kratkim pa je stara mama kupila novega, tako da poznam tudi tega - je zdaj še močnejši in izboljšan). Če pa nimaš ravno itisonov in ful tepihov po stanovanju, tako da v bistvu sploh ne rabiš globinca, je pa za moje pojme najboljši robotek Roomba - tega pa ne menjam za nobenega drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?