|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Temperatura v stanovanju
27.5.2005 23:04:51   
Anonimen
Koliko stopinj imate v stanovanju ponoči in čez dan? Mi imamo ponoči med 23 in 24 stopinj. Je OK, če pri taki temperaturi mali spi v bodiju s kr. rokavi in pokrit z odejo?
Podnevi pa imamo trenutno med 25 in 26 stopinj, v najhujši vročini, ki prihaja naslednje dni, pa tudi do 30 stopinj. Zato smo cel dan zunaj v senci. Kako bomo le zdržali?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Temperatura v stanovanju
27.5.2005 23:07:21   
kofetek2010
mi imamo le dopoldansko sonce, zato ni vročine v stanovanju in ne potrebujemo klime ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Temperatura v stanovanju
27.5.2005 23:11:43   
Pilar
jst sem že malo nižje jamrala zaradi vročine...naš pikec spi v dolgih rokavih, ker se odkriva, ma sej v sobi zaekrat ni tako vroče...no, ne še.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Temperatura v stanovanju
28.5.2005 6:58:30   
Taša
Maša ponoči spi zaenkrat še v pižamci (zelo zelo tanki) pokrita pa ni nič. Čez dan je v stanovanju oblečena v bodi z kratkimi rokavi in kratkimi hlači....Imamo klimo tako da jo potem notri malo bolj oblečem..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Temperatura v stanovanju
28.5.2005 7:33:26   
ZARA
Mi imamo 100 lert staro hišo z meterskimi zidovi,tako da se mi je stanovanje včeraj ogrelo na 21.5!!!
Super ko prideš s sonča v stanovanje...ponoči se malo ohladi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Temperatura v stanovanju
28.5.2005 8:50:45   
a.jda
Tudi mi imamo približno toliko stopin kot si ti napisala. Mala spi v bodiju s kratkimi rokavi, čeprav se ponoči tudi odkriva. nimam srca da bi ji dala zvečer gor dolge rokave, ko ji je že v kratkih prevroče.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Temperatura v stanovanju
28.5.2005 9:30:46   
Dolina
Mi imamo pa čez dan 24-25 stopinj, ponoči pa malo manj. Zoja je še kar v pižamici z dolgimi rokavi in pokrita z odejo, ker si ponoči zgornji del itak odkrije. Zaenkrat ne kaže, da bi ji bilo vroče, tud za vratom ni potna. Čez dan je pa zaenkart tud še v dolgih rokavih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Temperatura v stanovanju
28.5.2005 10:00:35   
eva1
Mi smo imeli danes ponoči 25-26 stopinj-vroče za znoret! Mali je bil oblečen v bodi z dolgimi rokavi in žabice, pa ni bil nč pokrit! Čez dan pa ga oblečem po občutku!
Lp, Eva in Luka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Temperatura v stanovanju
28.5.2005 13:17:19   
NinaŠ
Men je bilo danes ponoči tud fulll vroče (25*) in posledično nisem mogla spati, prav tako se je Anže, čeprav je bil napravljen le v kratek bodi in nepokrit, ves čas zbujal. Okno smo imeli odprto v sosednji sobi, ampak ni bilo dovolj. Ko pa sem odprla okno v spalnici - na stežaj (Anžeta sem seveda pokrila z rjuhico), smo pa vsi lepoooo spali do jutra. Tko da nič več zaprtih oken....

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Sejem rabljene otroške opreme
ksenija12

Bi prišle na vseslovenski sejem rabljene otroške opreme v ljubljani

da (65%)

ne (21%)

ne, predaleč (15%)


Število vseh glasov: 213

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!