Temperatura v stanovanju (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Temperatura v stanovanju (27.5.2005 23:04:51)

Koliko stopinj imate v stanovanju ponoči in čez dan? Mi imamo ponoči med 23 in 24 stopinj. Je OK, če pri taki temperaturi mali spi v bodiju s kr. rokavi in pokrit z odejo?
Podnevi pa imamo trenutno med 25 in 26 stopinj, v najhujši vročini, ki prihaja naslednje dni, pa tudi do 30 stopinj. Zato smo cel dan zunaj v senci. Kako bomo le zdržali?




kofetek2010 -> Temperatura v stanovanju (27.5.2005 23:07:21)

mi imamo le dopoldansko sonce, zato ni vročine v stanovanju in ne potrebujemo klime ;)




Pilar -> Temperatura v stanovanju (27.5.2005 23:11:43)

jst sem že malo nižje jamrala zaradi vročine...naš pikec spi v dolgih rokavih, ker se odkriva, ma sej v sobi zaekrat ni tako vroče...no, ne še.




Taša -> Temperatura v stanovanju (28.5.2005 6:58:30)

Maša ponoči spi zaenkrat še v pižamci (zelo zelo tanki) pokrita pa ni nič. Čez dan je v stanovanju oblečena v bodi z kratkimi rokavi in kratkimi hlači....Imamo klimo tako da jo potem notri malo bolj oblečem..




ZARA -> Temperatura v stanovanju (28.5.2005 7:33:26)

Mi imamo 100 lert staro hišo z meterskimi zidovi,tako da se mi je stanovanje včeraj ogrelo na 21.5!!!
Super ko prideš s sonča v stanovanje...ponoči se malo ohladi...




a.jda -> Temperatura v stanovanju (28.5.2005 8:50:45)

Tudi mi imamo približno toliko stopin kot si ti napisala. Mala spi v bodiju s kratkimi rokavi, čeprav se ponoči tudi odkriva. nimam srca da bi ji dala zvečer gor dolge rokave, ko ji je že v kratkih prevroče.




Dolina -> Temperatura v stanovanju (28.5.2005 9:30:46)

Mi imamo pa čez dan 24-25 stopinj, ponoči pa malo manj. Zoja je še kar v pižamici z dolgimi rokavi in pokrita z odejo, ker si ponoči zgornji del itak odkrije. Zaenkrat ne kaže, da bi ji bilo vroče, tud za vratom ni potna. Čez dan je pa zaenkart tud še v dolgih rokavih.




eva1 -> Temperatura v stanovanju (28.5.2005 10:00:35)

Mi smo imeli danes ponoči 25-26 stopinj-vroče za znoret! Mali je bil oblečen v bodi z dolgimi rokavi in žabice, pa ni bil nč pokrit! Čez dan pa ga oblečem po občutku!
Lp, Eva in Luka




NinaŠ -> Temperatura v stanovanju (28.5.2005 13:17:19)

Men je bilo danes ponoči tud fulll vroče (25*) in posledično nisem mogla spati, prav tako se je Anže, čeprav je bil napravljen le v kratek bodi in nepokrit, ves čas zbujal. Okno smo imeli odprto v sosednji sobi, ampak ni bilo dovolj. Ko pa sem odprla okno v spalnici - na stežaj (Anžeta sem seveda pokrila z rjuhico), smo pa vsi lepoooo spali do jutra. Tko da nič več zaprtih oken....

LP




Stran: [1]