|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pedopsiholog pred šolo
18.5.2009 14:14:03   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Ma, ne vem, no ...
Moj sin je res živ ko sto mater, koncentracijo ima na -1, tako da je celo šolska psihologinja, ki ga je testirala, ko smo preložili vpis v šolo za eno leto, rekla, da ni sposoben še za šolo  ... zdaj v šoli njegova razredničarka pravi, da ima koncentracijo na psu ... pa psihologinja pri treh letih ni nič komentirala na to temo.
Je rekla, da je normalen zvedav triletnik, ko je zlagal neke kocke, ga je ful hvalila in rekla, da bo fejst inženir, da mu konstrukcije ležijo ... skratka mali se je ful izkazal, pa čeprav se je nenehno vrtel na stolu, ji akoraj splezal na mizo, jo nenehno fehtal za to in ono, pa kaj ima to in kaj je ono ... ma, jaz sem bila prepričana, da nas bo na zdravila dala, ženska je bila pa čisto navdušena nad njimuser posted image


Pomoje si psihologi razlagajo stvari precej različno, Nejcko. Tvoja misli da je zvedav, ampak, če ga pripelješ k moji bo že jutri na Ritalinu. user posted image



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pedopsiholog pred šolo
18.5.2009 14:19:41   
Splišni
A veš kaj, Zara, če si ti čisto prepričana, da je mala Zara res eno ... kako naj napišem, da ne bi koga prizadela .. ma eno tako - pač povprečno dete, da te nič ne skrbi, da bi lahko bila hiper, hipo ali karkoli že, da pač ne izstopa od ostalih otrok v kakšno "narobno" stran in ti tudi v vrtcu niso nič v tej smeri nikoli rekli, potem je jaz na tvojem mestu res ne bi peljala.

Sicer sem zelo skeptična glede tega, da starš o zdravstvenih stvareh odloča sam, oziroma sama cvikam glede tega, pa vseeno - če veš, da je ta psihologinja kr neki in da te ima mogoče zaradi nevem česa že na piki, potem je res čisto vseeno, če je ne voziš tja.

Ne vem, mene je vedno v takih primerih strah, da ne bi kakšnega zaznamka otrok kje dobil, v kakšni kartoteki ali kaj jaz vem kje, pa da bi mu kasneje kdaj lahko še kaj škodilo to.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
18.5.2009 15:05:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pedopsiholog pred šolo
18.5.2009 15:07:09   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
No, Liza še sedaj pri skoraj 4,5 ne more pogledat risanke do konca, ona rabi akcijo - bicikel, role, skakanje,...

Evo, Zara pa zelo rada gleda risanke in je na njih absolutno skoncentrirana, kar sem ji tudi povedala in njen odgovor je bil, da je to pač zaradi animacije. Še zdaj sem brez komentarja.


Risanke pa tudi naš lahko gleda ful skoncentrirano, to mu ni bilo problem niti, ko je bil mlajši.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pedopsiholog pred šolo
18.5.2009 22:08:29   
2mak
Oka (pa tudi ostale), zato me zanima kje ste bile, ker mene z mojo triletnico ta pregled čaka čez ene 14 dni (ali malo več, ker bom zdaj zdaj rodila). No, pa sem v našem zdr domu dobila tel št kam naj pokličem (nekam v Lj) in sem govorila z neko sestro po tel in na koncu sem jo vprašala kje to sploh je (v katerem zdr domu oz kje sploh?!), pa me je dobesedno zabila, da bom že dobila vse napisano po pošti in naj kar počakam. Tko, čisto nič prijazno ni bilo. Mi je bilo ful čudno, no. Zdaj me pa čisto tko zanima kje vse to sploh počnejo (ker v našem zdr domu ne in te pošljejo v Lj). In kaj vse te sprašujejo v tistih vprašanjih na listu? Lp.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pedopsiholog pred šolo
19.5.2009 7:34:05   
oka
Oka (pa tudi ostale), zato me zanima kje ste bile, ker mene z mojo triletnico ta pregled čaka čez ene 14 dni (ali malo več, ker bom zdaj zdaj rodila). No, pa sem v našem zdr domu dobila tel št kam naj pokličem (nekam v Lj) in sem govorila z neko sestro po tel in na koncu sem jo vprašala kje to sploh je (v katerem zdr domu oz kje sploh?!), pa me je dobesedno zabila, da bom že dobila vse napisano po pošti in naj kar počakam. Tko, čisto nič prijazno ni bilo. Mi je bilo ful čudno, no. Zdaj me pa čisto tko zanima kje vse to sploh počnejo (ker v našem zdr domu ne in te pošljejo v Lj). In kaj vse te sprašujejo v tistih vprašanjih na listu? Lp.


Jaz sem iz drugega konca in ne iz LJ tako, da gotovo ne boš naletela na "našo" pedopsihologinjo.

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pedopsiholog pred šolo
19.5.2009 7:36:08   
ZARA
Splišni, ja saj se popolnoma sztinjam s tabo, ampak zdaj greva že iz gole radovednosti.

2mak, če ti po pravici povem, se sploh ne spomnim kaj točno vse je bilo treba izpolnit. Vem samo, da je en kup listov in rabiš kar debelih 10 min, mogoče več, da izpolneš tisto.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pedopsiholog pred šolo
19.5.2009 7:42:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Moje mišljenje je, da v teh parih minutah pač ne moreš precenit kakšen je otrok, kaj zna, kaj ne zna, itd...Sploh ko včasih berem kakšne debate kako vse starši pripravljajo svoje otroke na ta pregled, jih učijo vse sorte samo da ne bi "pogrnili". To mi je pa res čisto mimo.

Ja, vse sorte imaš. Jst tudi, če bi jo drilala, vem, da bi tamala naredila zadeve povsem drugače. In me verjetno še zatožila.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pedopsiholog pred šolo
19.5.2009 8:44:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 2mak

Oka (pa tudi ostale), zato me zanima kje ste bile, ker mene z mojo triletnico ta pregled čaka čez ene 14 dni (ali malo več, ker bom zdaj zdaj rodila). No, pa sem v našem zdr domu dobila tel št kam naj pokličem (nekam v Lj) in sem govorila z neko sestro po tel in na koncu sem jo vprašala kje to sploh je (v katerem zdr domu oz kje sploh?!), pa me je dobesedno zabila, da bom že dobila vse napisano po pošti in naj kar počakam. Tko, čisto nič prijazno ni bilo. Mi je bilo ful čudno, no. Zdaj me pa čisto tko zanima kje vse to sploh počnejo (ker v našem zdr domu ne in te pošljejo v Lj). In kaj vse te sprašujejo v tistih vprašanjih na listu? Lp.


Psihologinja je v ZD Center na Metelkovi v Centru za duševno zdravje. Ena je pa tudi privat, nekje v Dravljah, ima koncesijo. 

Kakšen pristop imajo, pa ne vem, ti lahko povem sredi naslednjega meseca, ko smo naročeni. Po moje bomo napoteni h logopedu, ker naša pupa sicer lepo govori, ampak vztrajno meša h s f. Ni juha, ampak jufa, kruh je kruf,... 

< Sporočilo je popravil Ankica -- 19.5.2009 8:46:22 >

(odgovor članu 2mak)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pedopsiholog pred šolo
19.5.2009 10:02:31   
ZARA
Zara je razturala in bila neverjetno ubogljiva. Celo sedela je skoraj celo seanso, enkrat jo je malo zaneslo, da bi vstala, pa se je premislila potem. Skratka - JEEEJ!

Pa še to - ni obvezno!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pedopsiholog pred šolo
19.5.2009 10:07:12   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Zara je razturala in bila neverjetno ubogljiva. Celo sedela je skoraj celo seanso, enkrat jo je malo zaneslo, da bi vstala, pa se je premislila potem. Skratka - JEEEJ!

Pa še to - ni obvezno!


user posted image user posted image user posted image Zara user posted image user posted image user posted image

Mi smo meli psihologinjo v ZD Moste (sta pa tam 2, se mi zdi)


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pedopsiholog pred šolo
20.5.2009 0:07:44   
2mak
Hvala za odgovore. Mislim, da gremo mi na Metelkovo. No, bom videla čez nekaj dni. Lp vsem.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pedopsiholog pred šolo
20.5.2009 10:05:48   
Lsica
Napiš kako je blo...po vseh telih komentarjih me prav zanimauser posted image .
Ja ja, psihologi so pač osovražena vrsta, kaj pa drezajo tja kjer jim ni trebauser posted image .

(odgovor članu 2mak)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?