|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bulica na lulčku
13.5.2009 19:29:46   
nanč
Vem,da ni tema na pravem mestu,odgovor bo pa najhitreje tukaj,vsaj upam.ravnokar sem opazila,da ima na desni strani lulčka kar veliko bulo,takšne rumene barve.Zadnje čase je tožil,da ga boli in kazal na pleničko,pa sem predvidevala,da ga moti plenička(star je 22 mesecev).Boli ga tudi,ko mu kožico potegnem nazaj.Jutri nameravam k zdravniku.Me pa vseeno zanima,če je imela katera podobno situacijo?Da vem kaj lahko pričakujemuser posted image ,me je kr malo strah...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bulica na lulčku
13.5.2009 19:32:30   
pob@linček
Ponavadi so to izločki lojnic ki se nabirajo za kožico,naš je imel malo tega pa se je samo očistilo,kožico boste pa moral zrihtat,tko kot tudi nas to še čaka;(

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bulica na lulčku
13.5.2009 19:38:44   
nanč
kožico boste pa moral zrihtat,tko kot tudi nas to še čaka;(

To misliš na operacijo?


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bulica na lulčku
13.5.2009 19:43:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Vem,da ni tema na pravem mestu,odgovor bo pa najhitreje tukaj,vsaj upam.ravnokar sem opazila,da ima na desni strani lulčka kar veliko bulo,takšne rumene barve.


če ni okrog bulice otekline ali rdečine, bi tudi jz pomislila na kakšno zamašeno lojnico, kar pa tudi zna boleti.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bulica na lulčku
13.5.2009 19:45:21   
nanč

če ni okrog bulice otekline ali rdečine, bi tudi jz pomislila na kakšno zamašeno lojnico, kar pa tudi zna boleti.
Nič rdečo,le takšna bulica rumene barve,kr čvrsto izgleda.Ojoj,res mi je grozno,ker nevem kaj ga čaka.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bulica na lulčku
13.5.2009 19:54:05   
mojcaziga
Naš jih je včasih imel po par malih hkrati. Pa je urolog rekel, naj jih narahlo stisnemo in z gazico očistimo. Mi smo to ponavadi dellai po tuširanju v topli vodi ali pa z mlačnimi kamilicami. Nič nismo na silo, ampak z malo pritiska se je naredila luknjica skozi katero smo potem iztisnili rumeno tekočino. Res gre za zamašeno lojnico, vsaj če ni nobene rdečine okoli. Tak da kar brez panike. Pri nas operacija ni bila potrebna ker ni šlo za popolno fimozo, ampak za parafimozo (priraščeno kožico). To pa se običajno odpravi z vztrajno vajo vlečenja kožice preko glavice ali pa v končni fazi to opravi urolog, ko potegne kožico prek.

lp, mojca

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bulica na lulčku
13.5.2009 20:32:57   
nanč
Nič nismo na silo, ampak z malo pritiska se je naredila luknjica skozi katero smo potem iztisnili rumeno tekočino. Res gre za zamašeno lojnico, vsaj če ni nobene rdečine okoli. Tak da kar brez panike. Pri nas operacija ni bila potrebna ker ni šlo za popolno fimozo, ampak za parafimozo (priraščeno kožico). To pa se običajno odpravi z vztrajno vajo vlečenja kožice preko glavice ali pa v končni fazi to opravi urolog, ko potegne kožico prek.

Hvala vsem!
Jaz tega ne bi sama stiskala,glede na velikost.Nikoli nismo imeli problemov z kožico in vlačenjem kožice.smo pa kak dan pozabili potegniti čez,to je res.Bom videla kaj bova rešila jutri.
Lp


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




nosečnost
Lelly28 RR

komu ste prvo povedali, da ste noseče?

partnerju / očetu otroka (89%)

svoji mami, očetu (2%)

najboljši prijateljici (2%)

sestri, bratu (2%)

zdravnici, ginekologinji (4%)

objavila sem na družabnem omrežju (0%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!