Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
RE: nujno prosim za dober recept za čufte 11.5.2009 22:43:19
Tanja55
Jst delam po temle receptu: TUKAJ drugace pa tud tale zgleda v redu: TUKAJ Je pa tko, da ce uporabljam kupljen paradiznik, spasiran, potem naceloma mal sladkam, ne prevec, gotovo ne celo zlico kot tuki svetujejo. Moja teta, ki je bla iz Italije, je paradiznikovo omako vedno malo sladkala, tako, da se zgubi grenek okus paradiznika.
p.s. jst resnicno upam, da sem tokrat pravilno prilepila linke, ce ne, bom poskusla se enkrat
< Sporočilo je popravil Tanja55 -- 11.5.2009 22:44:58 >