|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil in kristalčki
6.5.2009 8:16:56   
lunica12
Začela sem uporabljati namesto novalaca aptamil in me nekaj zanima...problem imam da mi v steklenički zmeraj ostanejo take prozorne pikice oz. kristalčki kar smatram da se mleko ni dobro raztopilo...poslednično potem ne teče skozi lukno na flaši tako kot je treba.Ali imate iste probleme in kaj naj naredim da bi se mi v celoti raztopilo?Drugače mam pa dovolj toplo vodo.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 8:26:10   
Hope2
Jaz sme sprobala vs emožžne naččine kako pripravit aptamil, pa sem obupala. kristalčči so bili vedno, kljub napotkom iz rr. Sem bila prav vesela, ko smo preššli na novalacuser posted image

A jok se je konččal z aptamilom?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 8:56:54   
lunica12
joj res groza :)če ne bo bolše bom js prešla nazaj na novalac....no zdaj se ugotovila da ko jo držim v rokah pa jo hočem hranit se dere,ko jo pa položim na ravno površino pa jo začnem hranit je pa mir...tako da prav smešno..ne vem pa zakaj je tako

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 9:16:50   
Katy78
A pa ko jo držiš v naročju, a kaj sili z glavico nazaj?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 9:18:00   
Katy78
Sicer pa, ko mleko zamenjaš, moraš kar vsaj kakšen teden vztrajat, preden se pokaže, ali otroku odgovarja ali ne. Pri nas npr. je bil po Aptamilu po 5-6 dni zaprt in smo šli na Novalac. Trajalo je kar 1 teden, da se mu je prebava znormalizirala in zdaj ima redno prebavo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 10:06:26   
lunica12
Mogoče tu pa tam nekoliko nazaj glavico potisne....zakaj?Drugače ji pa že od včeraj zjutraj dajem aptamil in mi kr kaka...Pač to ko mam aptamila bom porabla potem bom pa vidla kako bo.Samo tile kristalčki mi grejo pa res močno na živce

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 10:07:15   
lunica12
Katy kateri Aptamil ste pa imeli? Nasvadni ali ta za urejanje prebave?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 10:09:50   
Katy78
Mi smo imeli tisti Aptamil, ki je kao za boljšo prebavo, mislim da Comfort al neki takega, pa mu zgleda ni odgovarjal. Drgač sem pa jaz Aptamil naredila kakšnih 10 min. preden sem mu ga dala za pit. Tik preden sem mu ga dala, sem ga pa še 1x fajn premešala. Tako se je prah dobro raztopil in kristalčkov je bilo precej manj. Poskusi. user posted image  

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 12:52:52   
nia5
Najprej premešaj fajn z žličko, pol pa še fajn pretresi.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aptamil in kristalčki
6.5.2009 14:06:35   
Taddy78
Naš je zaradi polivanja pil aptamil AR, ki je bolj gost kot druga mleka. Vedno se nama je mašilo, nič ni pomagalo. Sem pa, ko sem viidla, da več ne gre, z zobmi potegnila po cuclju in to "kepico"iztisnila ven, pa smo lepo papcali naprej. Pil pa je iz Nuko-ove flaške, ki ima že tako ali tako večjo luknjo na cuclju, pa ni kaj pomagalo.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aptamil in kristalčki
7.5.2009 0:16:51   
pikicai
IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

joj res groza :)če ne bo bolše bom js prešla nazaj na novalac....no zdaj se ugotovila da ko jo držim v rokah pa jo hočem hranit se dere,ko jo pa položim na ravno površino pa jo začnem hranit je pa mir...tako da prav smešno..ne vem pa zakaj je tako
to je naš tud delu

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aptamil in kristalčki
17.5.2009 23:28:32   
Mandek
Pri nas pa se je pokazalo nekaj nemogočega...
ko smo prešli na Amptamil (tisti iz Milerja), so se vedno delali kristalčki. Pri nas doma. Enkrat pa sem dotično mleko nesla k mojim staršem (ker sem pozabila zamenjati vsebino v torbi), kjer pa se je mleko lepo zmešalo. Ugotovitev:
Problem je bil v trdoti vode. Mi imamo pretrdo vodo in se mleko ni lepo mešalo Pri mojih se je. Prav tako se je mešalo, ko sem kupila vodo v plastenki in jo prekuhala. Poskusi, mogoče je problem v tem.


_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aptamil in kristalčki
18.5.2009 7:35:10   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Pri nas pa se je pokazalo nekaj nemogočega...
ko smo prešli na Amptamil (tisti iz Milerja), so se vedno delali kristalčki. Pri nas doma. Enkrat pa sem dotično mleko nesla k mojim staršem (ker sem pozabila zamenjati vsebino v torbi), kjer pa se je mleko lepo zmešalo. Ugotovitev:
Problem je bil v trdoti vode. Mi imamo pretrdo vodo in se mleko ni lepo mešalo Pri mojih se je. Prav tako se je mešalo, ko sem kupila vodo v plastenki in jo prekuhala. Poskusi, mogoče je problem v tem.



Slabo ste pogruntali problem, oz vsaj jaz lahko ovržem vašo ugotovitevuser posted image . Mi smo našemu skoz prekuhavali kupljeno-ustekleničeno vodo in so se vseeno delali kristalčkiuser posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Izbira banke
krtkova

Katero banko bi izbral?

NKBM (19%)

A Banka (12%)

SKB (13%)

NLB (42%)

Unicredit (15%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!