|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 13:41:35   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Dejstvo je, da se ljudje do nas obnašajo tako, kot mi do njih.



Samo s tem pa se ne strinjam...to je tak ko tisto dobro se z dobrim vrne..slabo s slabim..načeloma res, dejstvo pa to ne more bit.

-----------------------
Ne da je to dejstvo, to je univerzalna resnica user posted image !


user posted image

Zakaj pa potem en tip v našem bloko vsakega, ki ga (prijazno) ogovori, nadere in ozmerja ko psa.

Mene je enkrat ozmerjal s kurbo nacistično, pa sem ga samo lepo (res, vljudno in lepo in prijazno) prosila, če se malo odmakne, da bi šla lahko z vozičkom mimo do dvigalauser posted image



pa kaj vam jaz tupim že dve leti? da to ziher ne drži.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 13:47:07   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Zakaj pa potem en tip v našem bloko vsakega, ki ga (prijazno) ogovori, nadere in ozmerja ko psa.

Mene je enkrat ozmerjal s kurbo nacistično, pa sem ga samo lepo (res, vljudno in lepo in prijazno) prosila, če se malo odmakne, da bi šla lahko z vozičkom mimo do dvigalauser posted image




ker je mogoče psihično bolan... ima paranoje...ali pa le zelo zelo zagrenjen človek.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 13:50:09   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


Zakaj pa potem en tip v našem bloko vsakega, ki ga (prijazno) ogovori, nadere in ozmerja ko psa.

Mene je enkrat ozmerjal s kurbo nacistično, pa sem ga samo lepo (res, vljudno in lepo in prijazno) prosila, če se malo odmakne, da bi šla lahko z vozičkom mimo do dvigalauser posted image




ker je mogoče psihično bolan... ima paranoje...ali pa le zelo zelo zagrenjen človek.


In zdaj bo ta budala ovrgla tezo "univerzalne resnice" al kaj???

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 13:52:21   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

In zdaj bo ta budala ovrgla tezo "univerzalne resnice" al kaj???



niti pod razno! budala že ne.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 20:28:28   
Abbey
Meni je tudi mem, ko pravite, da sem sama kriva, da če imam aroganten odnos do njih itd potem se mi to vrača.

Ne vem na kakšen aroganten način naj bi se obnašala, če smo lepo parkirali avto in z majhnimi otroci odšli na sprehod, ko smo se vrnili je bila pa luč dobesedno prebita, jo je moral nekdo z nekim ostrim predmetom zanalašč, ker zaletel se ni nihče v nas.

In tu sem sama kriva, pa nimam čisto nič proti hrvatom, Hrvaški, prej nasprotnouser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 21:05:46   
mehurčica
Jaz lahko za sebe rečem, da skor do zadnjega iščem vsaj nekaj dobrega v ljudeh. Dokler seveda ne dobim po puklu zaradi svoje naivnosti. In tako se spet do zadnjega nisem dala lani v Zadru, v restavraciji Mamamia. Smo parkirali tako, da je natakar gledal direkt v naš avto od spredaj. Se spravimo ven(4 članska lačna družinauser posted image ), gremo mimo njega in edinih gostov polek nas in pozdravimo. Iz njegove strani nič. Okej, sem mislila, da mu pač ni bilo za odzdravit...nič hudega. Se vsedemo in čakamo. Tisti gostje so odšli in ostali smo samo mi. Čakali 10 min. Pa meni reče moj: "Ne bo ga, ker je videl našo tablico. Gremo." Sem rekla, da sej mogoče bo zdaj prišel... Mhm..dokler ni naslednjih 5min gledal direkt proti meni in se notri pogovarjal s kuharjem.user posted image Smo se vstali in šli. Sinu (4,5let) ni šlo v glavo, zakaj nas niso hoteli postrežt. Rekla sva samo, da so pač tudi takšni ljudje na svetu in da jih bomo verjetno še marsikje srečali, ne samo tam.

V drugi restavraciji so nas postregli takoj, moj je bil ves čas "gospod",... Pa tudi cel teden v hotelu so bili vsi zelo prijazni. Res pa je, da mi je bilo po tej slabi izkušnji malo neprijetno se vozit ali pustit avto kje.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
5.5.2009 22:35:47   
sanja nk.
hmmm zanimiva tema user posted image , veliko ste res prav napisali-le...
pri nas se hrvaške izogibamo v velikem lokuuu, če se le da, sej ne rečem ljudje so povsod dobri in slabi, samo zakaj bi hodila nekam, kje na nas gledajo kot tazadnje kluse, kjer , predvsem v istri postrežejo z toplim pirom in hladno juho, pa še niso več nič posebnega, da bi rinili dol
je pa res dalmacija drugačna, ko smo jadrali tam dol, so ljudje res in še v letih nazaj ko smo hodili na otoke, drugačni tam se vidi, da smo turisti njihov dohodek in ne politično. So prav super ljudje.
Glede izkušenj pa je bilo že vsega, od dobrih do slabih.
otroka sta bila že nagnana, iz igrišča, na ulica so sosedove v apartmaju pošiljaji v vse možno, razbit avto (luč),
slabo postrežbo, kelnar se je deru na nas (ubiču vas)...imam pa temperamentnega moža , pa si lahko predstavljate kako so se zadeve zapletle.....user posted image
bilo pa je tudi veliko veliko dobrih user posted image , prijazni dalmatinci, super kampi, super hotelsko osebje..
Je pa res, da hrvate rešuje samo lepa narava, ker cene in prijaznost ljudi na splošno je na psu.
lp



(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
6.5.2009 8:06:33   
oka
Meni je tudi mem, ko pravite, da sem sama kriva, da če imam aroganten odnos do njih itd potem se mi to vrača.


Pa saj ni nihče rekel, da si se ti arogantno obnašala no. Poglej jaz imam priložnost opazovati sorojake v kampu v katerega zahajam že lepo število let. In če ti povem po pravici me včasih mine ob pogledu na ljudi, ki mislijo, da zato, ker so dali denar za pavšal, lahko delajo kar hočejo, govorijo kar hočejo, pričakujejo vse takoj in tisti trenutek, ko si zmislijo, ni jim všeč to, ni jim všeč ono, za seboj puščajo tako svinjarijo, da te kap. Skratka mislijo da so mali bogovi, vse mora biti po njihovo pa ne glede na to, če to škodi kampu in drugim gostom. In potem na žalost zaradi takih stereotipov, ki jih pomagajo ustvarjati nevzgojeni gostje nastrada marsikateri čisto nedolžen gost. Pa ni tako samo s Slovenci. Tudi Italijanov, Čehov, Slovakov, Nemcev... se držijo razni stereotipi in roko na srce tudi Hrvatov pri nas. In v eni gostilni,  na eni stojnici in parkirišču so bili mogoče neprijazni, kar pa ne pomeni, da niso v drugi gostilni, na drugi stojnici in parkirišču prijazni ljudje. Ne moreš soditi države po nekaj netolerantnih primerkih (kakšna država bi bila potem naša ljuba podalpska deželica?).

< Sporočilo je popravil oka -- 6.5.2009 8:08:04 >

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
6.5.2009 8:20:53   
kalbo
Sam še vedno ne štekam, kako vas lahko en mutav kelnar tako vrže s tira. S takim obnašanjem dela samo sebi škodo, ker sam sebi odganja zaslužek. Če je mutav, je pač mutav, se prestaviš v sosednjo gostilno.

Mam prijatelja sodelavca, ki ima zanimivo anekdoto iz njihove lepe. So ena taka klapa (jih je ene deset do petnajst s puncam vred), ki radi sedijo po cel dan v lokalu in lokajo pivo. So prvi dan ugledali en kompleks lokalov in se usedli v prvega na kavo in seveda naleteli na mutavega kelnarja, ki ni hotel prinesti vode ob kavi, pa še napizdil jih je, ko so dali dve mizi skupaj. So lepo spili kavo, plačali in se presedli v sosednji lokal, kjer jim je kelnar sam dal dve mizi skupaj in so seveda dobili vodo ob kavi. Seveda so s kave šaltali na pivo, počasi so kapljale še punce in tako so pili v tistem lokalu deset dni cele dneve. Un prvi mutav kelnar je pa samo opazoval čez ograjo z dolgim nosom, ta bo ziher razmislil, kdaj bo spet nesramen do slovencev.

Mimogrede, v Portorožu se ti hitro lahko zgodi podobna situacija, če se oglasiš z "žabarskim" naglasom.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
6.5.2009 8:40:45   
skuštrana
imam pa temperamentnega moža , pa si lahko predstavljate kako so se zadeve zapletle.....user posted image


Hm, zato pa imate vedno probleme..Temperament in temperament ne gresta skupaj..A ne poznaš vsem poznanega balkanskega temperamentauser posted image Bolj ko greš južno več ga je....user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
6.5.2009 10:29:29   
smigli
Ni se mi dalo brati vsega.....predolga štorija user posted image

še vedno hodim na HR imam vse sorte izkušenj, ki jih povezujem s posameznikovo kulturo in ne s celim narodom, se pa strinjam, da je HR draga

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: So na Hrvaškem še vedno prijazni
6.5.2009 11:27:10   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

se pa strinjam, da je HR draga


Zakaj mislite, da bi morala bit bolj ugodna? Življenje pri njih je dražje kot pri nas. Cene so enake, imajo pa polovico manjše plače kot mi. Zakaj hrvaško primerjate z eksotičnimi državami, ki po življenskem standardu sploh niso primerljive. Primerjajte jo z našim primorjem, pa boste ugotovili, da nič ne odstopajo. najbrž ste te že ugotovili, zato pa tudi hodite tja, je vsaj morje bolj čisto.

Kaj vse vam pa v ceni paketov nudijo, je pa odvisno od turističnih agencij. Med temi je velika razlika. Kolega je bil na krku in je za nižjo ceno od enega drugega para, dobil 14dnevni paket, pa še nek izlet je bil vključen zraven, med tem ko ga je drugi par moral doplačat.


Pa nekaj še o mutavih kelnarjih....naš prijatelj ima restavracijo. S kelnarji je imel konstantne težave. Večinoma teh ni domačinov, ampak prihajajo iz cele hrvaške.  ne zavedajo se kaj pomeni delat na morju....oni pač mislijo, da bodo malo delali, ostalo pa ga žurali.

Marogica in ostali, ki ste v gostinstvu najbolje veste kako teško je dobit dobrega kelnarja...pravzaprav ga sploh dobit in na hrvaškem ni nič drugače.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?