|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: preoblačenje
2.5.2009 14:49:33   
Čebel@
jaz te mini cunjice dajem v sušilca in jih ne likam.......preoblečem pa jo v frišno ko se pobruha,polula,pokaka....ima pa toliko cunjic da sploh še ni vseh nosila,jih bo prej prerasla

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: preoblačenje
2.5.2009 23:24:46   
Najaa
Bodi preoblečem vsak dan zvečer, ko jo umijem ali skopam. Po potrebi seveda še čez dan, če se pokaka da gre čez ali polije... Vrhnja oblačilca pa kakor kdaj - včasih ima 2 dni ista, večinoma pa ne, ker ima tud toliko stvari, da je treba vse vsaj malo prenosit. user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
2.5.2009 23:40:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: preoblačenje
3.5.2009 11:38:29   
nia5
Jaz jo hočem, nočem, moram preoblečt oz dat frišne cunje gor, ker je zamazana, tako da te s.rat pritisne user posted image . Ampak ko se čez dan umaže, ji pustim cunje gor do večera, ker drugače bi jo lahko preoblačila 5x na dan, GH, trava, zemlja, čokolada....., razen če se orng pokaka in ji pride na bodi in če je mokra, takrat pa jo takoj preoblečem. Da bi eno majčko imela dva dni user posted image , že na tretjini dneva je popacana, ker pač ne kompliciram in je ne omejujem.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: preoblačenje
3.5.2009 13:43:32   
Paštetka
jaz se pa sprašujem kako hudiča vam uspe 2 dni ohranit ene cote user posted image .

Jaz moja dva tudi po 3x na dan preoblačim, pa nisem občutljiva in smo tudi flekasti in packasti zunaj. Smo pač pujski, pa mala se zmoči tudi po 4x na dan user posted image , pa vodene barvice, pa evrokrem, pa lizika se ji pocedi do gležnjev, špagete najdem še na zatilju, pa pesek dopoldne, pa pesek popoldne, pa trava...

Njahuje je pa pižama user posted image . Žal smo uvedli tak ritem, da se gremo najprej kopat in potem večerja pa spat, ker če imata pred kopanjem večerjo potem ko gresta spat hočeta še 1x večerjo user posted image . In potem v čstih pižamah večerja user posted image  In to vsak dan.

Ah kaj čem.



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: preoblačenje
3.5.2009 13:47:25   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz se pa sprašujem kako hudiča vam uspe 2 dni ohranit ene cote



Ja, pri par mesecev staremu dojenčku brez problema. Če polije, je umazana majčka ali pa bodi, hlačke oz. trenerkica se pa pri tako malem ne umaže in zakaj bi mu jo zato menjala vsak dan? Edino če ne gre čez pleničko, ampak pri nas se to še ni zgodilo, razen ene parkrat ponoči.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: preoblačenje
3.5.2009 13:53:20   
Katjusa
Mi se preoblačimo čist različno včasih večkrat na dan včasih pa sam po kopanju damo vse sveže.... večinoma pa ker ponoči predolgo spimo smo potem zjutraj mokri in se mormo preoblečt od A do ž
je pa res, da je preoblačenje odvisno od starosti otročka....

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: preoblačenje
3.5.2009 14:07:02   
Claudi
Jst trenutno  ko je še bolj mali preoblačim na 2 dni, ko se kopamo, razen če je kaj pobruhan, polulan, umazan, moker...to je zaenkrat še malokrat.Čez par mesecev bo bom pa sigurno že vsak dan če ne še večkrat na danuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: preoblačenje
3.5.2009 15:50:40   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
jaz se pa sprašujem kako hudiča vam uspe 2 dni ohranit ene cote

Ja, pri par mesecev staremu dojenčku brez problema. Če polije, je umazana majčka ali pa bodi, hlačke oz. trenerkica se pa pri tako malem ne umaže in zakaj bi mu jo zato menjala vsak dan? Edino če ne gre čez pleničko, ampak pri nas se to še ni zgodilo, razen ene parkrat ponoči.


res je. pa naša ni skoraj nič polivala in se ni nič slinila. zdaj, ko je večja, pa ločujem cunje za ven in not (poleti bo druga pesem user posted image ) in ima pa kdaj 2-3 dni iste hlače za ven (igrišče) ker se nonstop drajsa povsod in če so prašne in ne umazane jih fajn stresem in "prišparam" za naslednji dan, ko gremo ven user posted image saj več kot 2-3 dni pa itak ne zdržijo brez večje umazane nezgode, ko je dež pa to user posted image pa niti nisem sigurna da bi tudi, če bi blo suho. ko skozi nekaj packajo in prašijo user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (30%)

Neža (34%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 126

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!