|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 12:34:04   
NinaŠ
Sem imela dovolj nenehnega prebujanja ponoči in seveda s tem povezanega priklapljanja na ziziko, da je sploh zaspal nazaj (saj vas mnogo pozna kako to zgleda) :ups: . Pa se vseeno nisem mogla odločit, da potegnem črto, dokler me 5 noči nazaj ni Anže pošteno zjezal, saj je bil pol noči skori non stop priklopljen :grrr: .
Naslednji dan je za opoldansko spanje še dobil ziziko (sem bila ful utrujena in sem šla z njim spat), zvečer pa samo flašo čaja – na moje začudenje jo je skoraj celo spil in ko sem ga položila v njegovo posteljico takoj (5 min) zaspal – brez tečnarjenja :zmeden: . Ponoči se je zbudil šele ob 1.30 (prej ob 22.00), po eni uri tečnarjenja sprejel flašo, celo zvrnil in zaspal nazaj do 6.00 – takrat sva potem vstala. Odlično za 1. noč brez zizike :bravo: . Drugo in tretjo noč se je zbudil ob 2.30 in po par požirkih čaja zaspal nazaj do 5.00, ko je bilo treba vstat in zajtrkovat, potem pa ob 7.00 za 2 uri nazaj spat :zmeden2: . Danes ponoči pa se je zbudil šele ob 4.30 in bil ful buden, čaja tud ni hotel, le pol ure je ležal z odprtimi očmi in mami je mogla zraven njegove posteljice stat, da ni rinil pokonci, ko pa je zaspal, je spal do 7.30 9nebesa .

Sem ful ponosna na mojega fantka, ko je tako brez problema sprejel dejstvo, da zizike ni in seveda končno »normalno« začel spat – po vrhu še v svoji posteljici, pa tudi zaspat sam, z dudo seveda, mu ni težko :bravo: . Jaz si moram seveda dvakrat (danes bom poskusla le enkrat) na dan izčrpati malo mlekija, da ne boliiii, pa v bistvu sem zelo žalostna in mi prav manjka ta stik z Anžetom :(( , ampak po sili razmer je bilo treba urediti spanje.

Upam, da se nisem prehitro pohvalila, ampak tko se mamo… :sloncek:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 12:44:27   
M&P
Bravo Anže:bravo:
Saj bo,tudi to boste dali skoz,ti se pa le pazi in čuvej tudi :duda: v trebuščku.

lp:rozica:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 12:56:16   
total
Lepo:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 19:57:08   
HuAnita
Pridi še k nam zadeve urediti...;)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 22:06:26   
viv_
Ja saj je že velik fant - seveda da spi sam v svoji posteljici!


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 22:13:55   
Annny
Bravo, res sem vesela, da vama je tako lepo uspelo:bravo::bravo::rozica:
Občudujem te, da zmoreš zjutraj v službo po teh neprespanih nočeh...pa spet boš mamica:rozica::rozica:
Res kapo dol pred tabo, Nina!!:miska:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
13.5.2005 23:23:46   
andrejaz
Bravo Anže in mami:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja
15.5.2005 17:26:31   
Pupica
:bravo::bravo::bravo::bravo:Anže:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?