Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NinaŠ -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 12:34:04)

Sem imela dovolj nenehnega prebujanja ponoči in seveda s tem povezanega priklapljanja na ziziko, da je sploh zaspal nazaj (saj vas mnogo pozna kako to zgleda) :ups: . Pa se vseeno nisem mogla odločit, da potegnem črto, dokler me 5 noči nazaj ni Anže pošteno zjezal, saj je bil pol noči skori non stop priklopljen :grrr: .
Naslednji dan je za opoldansko spanje še dobil ziziko (sem bila ful utrujena in sem šla z njim spat), zvečer pa samo flašo čaja – na moje začudenje jo je skoraj celo spil in ko sem ga položila v njegovo posteljico takoj (5 min) zaspal – brez tečnarjenja :zmeden: . Ponoči se je zbudil šele ob 1.30 (prej ob 22.00), po eni uri tečnarjenja sprejel flašo, celo zvrnil in zaspal nazaj do 6.00 – takrat sva potem vstala. Odlično za 1. noč brez zizike :bravo: . Drugo in tretjo noč se je zbudil ob 2.30 in po par požirkih čaja zaspal nazaj do 5.00, ko je bilo treba vstat in zajtrkovat, potem pa ob 7.00 za 2 uri nazaj spat :zmeden2: . Danes ponoči pa se je zbudil šele ob 4.30 in bil ful buden, čaja tud ni hotel, le pol ure je ležal z odprtimi očmi in mami je mogla zraven njegove posteljice stat, da ni rinil pokonci, ko pa je zaspal, je spal do 7.30 9nebesa .

Sem ful ponosna na mojega fantka, ko je tako brez problema sprejel dejstvo, da zizike ni in seveda končno »normalno« začel spat – po vrhu še v svoji posteljici, pa tudi zaspat sam, z dudo seveda, mu ni težko :bravo: . Jaz si moram seveda dvakrat (danes bom poskusla le enkrat) na dan izčrpati malo mlekija, da ne boliiii, pa v bistvu sem zelo žalostna in mi prav manjka ta stik z Anžetom :(( , ampak po sili razmer je bilo treba urediti spanje.

Upam, da se nisem prehitro pohvalila, ampak tko se mamo… :sloncek:

LP




M&P -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 12:44:27)

Bravo Anže:bravo:
Saj bo,tudi to boste dali skoz,ti se pa le pazi in čuvej tudi :duda: v trebuščku.

lp:rozica:




total -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 12:56:16)

Lepo:bravo::bravo::bravo:




HuAnita -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 19:57:08)

Pridi še k nam zadeve urediti...;)




viv_ -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 22:06:26)

Ja saj je že velik fant - seveda da spi sam v svoji posteljici!





Annny -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 22:13:55)

Bravo, res sem vesela, da vama je tako lepo uspelo:bravo::bravo::rozica:
Občudujem te, da zmoreš zjutraj v službo po teh neprespanih nočeh...pa spet boš mamica:rozica::rozica:
Res kapo dol pred tabo, Nina!!:miska:




andrejaz -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (13.5.2005 23:23:46)

Bravo Anže in mami:bravo::bravo::bravo:




Pupica -> Poročilo - naše spanje in prenehanje dojenja (15.5.2005 17:26:31)

:bravo::bravo::bravo::bravo:Anže:bravo::bravo::bravo:




Stran: [1]