|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 14:31:31   
Anonimen
Kdaj ste s partnerjem domačim svojim in njegovim povedali za nosečnost, da bi bilo najprimerneje? Ne bi rada preveč hitela ker je lahko še kaj narobe, sedaj sem šele v 6. tednu.
In na kakšen način ste to storile?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 14:34:41   
Dudica1
jaz sem prvič povedala takoj in sem potem kesneje imela splav...in mi je bilo tako bed,da kr nism vedla kaj naj...
zdaj drugič pa je bilo 3 mesece ko sva povedala...jaz ti svetujem da vsaj do 3 meseca počakaš...lahko pa pač poveš le staršem če bojo tiho...

VSO SREČOuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 14:57:39   
ninocka
Pri vseh treh nosecnostih sva povedala po prvem pregledu.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 14:58:19   
bamoocham
Midva sma staršem in sestram povedala po prvem pregledu, ostali žlahti pa po 3 mesecih.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 15:03:32   
Cveta28
Staršem, bratu in sestri po prvem pregledu, ostalim po NS z nekaterimi izjemami.
Staršem sva pripravila darilne vrečke s pozitivnimi testi nosečnosti in nogavičkami za user posted image . V službi sem pa najprej povedala upravi (še pred NS) zaradi narave dela, ki sem jo imela. Bili so zeloooooo navdušeni. Lucky me user posted image


< Sporočilo je popravil Cveta28 -- 12.3.2009 15:05:01 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 15:06:56   
Lenck
Bodoči očka je bil itak zraven, ko je izpisalo rezultat. Domačim takoj - tudi zaradi urgentnih prevozov zdravniku. Ostalim, ko pač so slučajno zvedeli in predvsem videli, kar je bilo zelo hitro. Pa čeprav je zdravnica kar nekač časa zmajevala z glavo, da ni nič določenega in ziher (zaradi težav). Sva se pač tako veselila, da nisva mogla lagati user posted image

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 16:07:52   
barika
po NS

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 18:29:26   
end1
dvakrat nam je ratalo in sva povedala po 12 tednu.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 18:53:41   
dejzi
Mi smo bili tako navdušeni, da smo staršem povedali takoj, ko je bil test pozitivenuser posted image user posted image user posted image .
Seveda so morali novico obdržati zase!


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 19:00:55   
mani2
Midva sva obakrat družini povedala po prvem pregledu. Ostali pa ko so izvedeli pač so. Je soseda komaj v soboto ugotovila da sem noseča.user posted image

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 19:03:49   
Blueeyes
sestri sm povedala takoj k sem test naedila - pa je zadržala zase... ostalim smo povedal po prvem pregledu

(odgovor članu mani2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 19:59:15   
*alina*

Še isti dan ko sem delala test sem povedala staršem in najbližjim prijateljicamuser posted image . Enostavno nisem zdržala!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 21:42:15   
felix7
po dobrih dveh mesecih, razen mami takoj, ko sem izvedela. Povedala sva pa tudi samo boljšim prijateljem in družini, ostalim nisva nič razlagala, se samo od sebe hitro razve user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 22:54:15   
bjondi
V 1.user posted image takoj ,ker je bila rizična in sem ostala doma.Vsem ostalim po treh mesecih.
V 2.user posted image pa po treh mesecih.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
12.3.2009 23:38:36   
ribica.
sploh ne razumem zakaj imate s tem take probleme, pač povejte ko vam bo. Če vas razganja od sreče in bi celemu svetu povedale, to tudi storite. Če morete to zamolčati, zamolčite. Nikakor pa to nima veze s splavom. Splav se pač zgodi. Saj to ni sramota. Men je to tako čudno. Jaz sem vedno takoj povedala. v zadnji nosečnosti so naslednji dan vrabci čivkali da sem noseča, ker je hči delila srečo v vrtcu. Nosečnost se je potem zapletla in smo otroka izgubili v 17 tednu. Ampak če mi bo sreča mila, da spet zanosim, bo svojo srečo spet delila s celim svetom. če se ima kaj zalomit, se bo tako, možno da tudi po tretjem mesecu. Pač delajte po občutku.

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
13.3.2009 7:14:44   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

sploh ne razumem zakaj imate s tem take probleme, pač povejte ko vam bo. Če vas razganja od sreče in bi celemu svetu povedale, to tudi storite. Če morete to zamolčati, zamolčite. Nikakor pa to nima veze s splavom. Splav se pač zgodi. Saj to ni sramota. Men je to tako čudno. Jaz sem vedno takoj povedala. v zadnji nosečnosti so naslednji dan vrabci čivkali da sem noseča, ker je hči delila srečo v vrtcu. Nosečnost se je potem zapletla in smo otroka izgubili v 17 tednu. Ampak če mi bo sreča mila, da spet zanosim, bo svojo srečo spet delila s celim svetom. če se ima kaj zalomit, se bo tako, možno da tudi po tretjem mesecu. Pač delajte po občutku.


Se strinjam z vsem zgoraj napisanim.
Midva sva staršem povedala takoj, ostalim po 1. pregledu. Nisva razmišljala, da bi lahko šlo kaj narobe. Pa tudi če bi šlo, bi raje imela ob sebi oporo ljudi, ki jih imam rada, kot pa da bi v družbi morala delat vesel obraz, v sebi bi pa trpela. Splav res ni nič sramotnega in če bi se o njem govorilo, bi se ženske zavedale, da se ne dogaja tako poredko, kot si mogoče mislimo.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
13.3.2009 8:08:36   
baby blue
midva sva mojim staršem in sestri ter njgovi mami sestri in možu povedala ko sem bila v 6 tednu... ostalim smo pa povedali pred kratkim in sicer ko sem bila v 13 tednu tak da je bilo prvotrimesečje mimo

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
13.3.2009 9:36:57   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

sploh ne razumem zakaj imate s tem take probleme, pač povejte ko vam bo. Če vas razganja od sreče in bi celemu svetu povedale, to tudi storite. Če morete to zamolčati, zamolčite. Nikakor pa to nima veze s splavom. Splav se pač zgodi. Saj to ni sramota. Men je to tako čudno. Jaz sem vedno takoj povedala. v zadnji nosečnosti so naslednji dan vrabci čivkali da sem noseča, ker je hči delila srečo v vrtcu. Nosečnost se je potem zapletla in smo otroka izgubili v 17 tednu. Ampak če mi bo sreča mila, da spet zanosim, bo svojo srečo spet delila s celim svetom. če se ima kaj zalomit, se bo tako, možno da tudi po tretjem mesecu. Pač delajte po občutku.


Dobro si to napisala.user posted image user posted image user posted image Se čisto strinjam!

Meni je blo pač takoj za povedat in tudi sem...


< Sporočilo je popravil dejzi -- 13.3.2009 9:37:23 >


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
13.3.2009 18:27:03   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

sploh ne razumem zakaj imate s tem take probleme, pač povejte ko vam bo. Če vas razganja od sreče in bi celemu svetu povedale, to tudi storite. Če morete to zamolčati, zamolčite. Nikakor pa to nima veze s splavom. Splav se pač zgodi. Saj to ni sramota. Men je to tako čudno. Jaz sem vedno takoj povedala. v zadnji nosečnosti so naslednji dan vrabci čivkali da sem noseča, ker je hči delila srečo v vrtcu. Nosečnost se je potem zapletla in smo otroka izgubili v 17 tednu. Ampak če mi bo sreča mila, da spet zanosim, bo svojo srečo spet delila s celim svetom. če se ima kaj zalomit, se bo tako, možno da tudi po tretjem mesecu. Pač delajte po občutku.


pri nas pa noben ne ve, razen mojega dragega. pri hčerki sma povedala malo pred iztekom 3m. v tej nosečnosti bova storila isto.

ribica. zato sem te citirala, ker pri nas pa mala ne ve in že vsem razlaga naokoli, da bo njej štorklja prinesla sestrico in ji bo ime T...... kar konkretno vsem pove. pol me pa že vsi čudno gledajo, a vprašajo pa nič. danes je rekla, da ima njena vzgojiteljica hčerko z imenom kot bo ime njeni sestrici. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
13.3.2009 20:23:01   
Suzikaa
Midva sva povedala po 1.pregledu,ko sva bila 100%,da je res. Ne vem zakaj bi to morali skrivati. Jaz sem tako vesela,da bi najraje povedala celemu svetu,da sem noseča. Če se zgodi, da pride do splava se definitivno ne zgodi zato, ker smo "prehitro" povedali. Proti temu ne moremo nič! Upamo samo, da bo vse v najlepšem redu.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
15.3.2009 15:55:52   
ribica.
pri nas sem test naredila vpričo otrok, ker se namreč dojenčka vsi veselimo. IN smo bili veseli ko je bil test pozitiven. Meni se zdi da je to za otroke lep dogodek, če se stvari tako delijo. S tem se na njih tudi prenaša moja želja in ljubezen do otrok. In mislim da moramo to samo vzpodbujati. Ni mi naravno da bi svoji 5-letnici zamolčala svoje veselje. Pomembni so mi tudi prvi meseci, da se že takrat o otroku skupaj pogovarjamo. Pri nas je sicer sledila potem tudi žalost, ampak tudi to smo doživljali skupaj. Otroku pač lepo poveš. Saj nikoli v življenju ne bo tako, da bi jim lahko vse grde stvari prišparal.

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
22.3.2009 21:20:07   
michelleD
povedala sva po Nuhalni svetlini- 11 teden

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj povedati za nosečnost?
10.4.2009 19:49:04   
modrasmotka
to je res da poveš ko poveš.jst namreč bolj počasi to delam.moj je zvedel isti dan.tašča in v službi po prvem pregledu.tast pr 17 tednih.kolegi pr 22 moji doma pa še nevejo.upam da  mi bo uspel kmal povedat.sem pa v 23 tednu
lp

(odgovor članu michelleD)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!