|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje
12.3.2009 11:04:31   
vesela veselka
zanima me, tiste, ki otroke široko povijate, kaj oziroma kako debel poustercek daste otroku pod glavo? Sama dajem kar velik poustercek, tako da je zravnano celo telo oziroma hrbtenica, ker ce bi dala tanek poustercek (ki ga prodajajo za novorojencke), se mi zdi, da bi telo v zgornjem delu - glava - viselo malo navzven, ker pride ritka visje, ker je siroko povita.


Kaj menite? Hvala vsem za nasvet, ker me skrbi, pravijo, da ni dobro za taksnega malega otroka, da ima malo vecji poustercek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje
12.3.2009 11:27:35   
angel_rebelde
Pojšter??? Hmm, moj ga še sedaj pri 19 mesecih nima. Posteljo oziroma jogi, sem pri glavi bolj dvignila..

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje
12.3.2009 11:27:52   
angel_rebelde
Pojšter??? Hmm, moj ga še sedaj pri 19 mesecih nima. Posteljo oziroma jogi, sem pri glavi bolj dvignila..

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje
12.3.2009 12:21:59   
danijela in taja
smo mi tudi široko povijali pa mi ni noben reko da bi mogla dat povšter kak.....niti patronažna niti pediartinja....niti pri odpustu....tko da pouštra nismo meli....je pa mela z jogijem malo vzdignjeno vzglavje ...po nasvetu P .....pa je blo vse ok...

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje
12.3.2009 14:40:20   
Hope2
Nobenga pouštra ji ne dajat

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje
12.3.2009 14:44:41   
nežka
Midva pa sva mu ga dala, tistega za dojenčke, ki v bistvu sploh ne dvigne vzglavja, ker je tako tanek. Fajn je pa zato, ker naredi mehko in bolj prijazno pod obrazkom oziroma glavico.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje
12.3.2009 14:45:49   
MATEJKA_
nobenega pojštra!!!
jogi se pod vzglavjem podloži, ne pa glava. jaz sem dala pod jogi (ja, pod jogi!) pri glavi velike brisače. naklon pa ti naj kar patronažna pokaže kakšen naj bo.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje
12.3.2009 18:38:11   
Katy78
Kolikor jaz vem, se ne podlaga jogija ali na kakršen koli vzdiguje vzglavja, ampak naj bi se dvignil naklon cele postelje - torej da nekaj podložiš pod sprednje noge postelje in s tem narediš naklon.

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje
12.3.2009 18:43:03   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Kolikor jaz vem, se ne podlaga jogija ali na kakršen koli vzdiguje vzglavja, ampak naj bi se dvignil naklon cele postelje - torej da nekaj podložiš pod sprednje noge postelje in s tem narediš naklon.


jaz imam pod jogijem knjigo, ki malo zviša naklon, nogice postelje pa se lepo na tleh (oz. na koleščkih)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje
12.3.2009 19:36:57   
Katy78
potem imaš verjetno zelo debel jogi oz. tako debelega kot so v naših posteljah? Jaz imam namreč zibko in tam je jogi čisto tanek in če bi ga podlagala, hrbtenica ne bi bila na ravnem. Zato so podložene nogice.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




ime
tinamami

katero ime vam je bolj všeč?

Nika (25%)

Lara (21%)

Tiana (10%)

Tia (15%)

Neli (12%)

Manca (17%)


Število vseh glasov: 474

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!