|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 10:02:08   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Jz ne vem, da se ljudje niti malo ne znajdete no - v primeru bolečin, si pri svojem izbranem z. na vrsti najkasneje v 2-eh dneh (tako določajo tudi z. pravilniki). Pač pokličeš in rečeš da te boli, sestra te naroči za naslednji dan in prideš tja. Pa se pač zlažeš, da te je predvčerajšnjim naprimer hudo bolelo, zdaj trenutno, pa ne, ker si kao lih en aspirin vzela...Jeb** ga, alpa da si na vrsti čez **** mesecev, z "bolnim" zobom....ma pol ti pa rečejo "tole je za ven, se ne da več pozdravit"....Ne vem no,...jz bi se ziher kaj zlagala ali izmislila, pa da mi zob čimprej zrihtajo, konec koncev, kje naj vzamem (vsaj) 1.000 eur za nov zob...



pa kaj a misliš, da zobar ne vidi ali lažeš ali je res?

Imam za sabo kar precej let in prakse v zobariji, tako da mi je marsikaj znano.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 10:07:55   
benika
.

< Sporočilo je popravil benika -- 9.3.2009 10:12:57 >

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 10:12:56   
benika
Glej, moj zob je odprt, kar je znano tudi moji zobozdravnici. In če pridem zjutraj tja...kaj bi mi naredila? Domov bi me poslala, ker mi ga zjutraj med časom za nujne primere ne bi zdravila (kar bi bilo tudi pošteno do drugih, ki tam čakajo z bolečinami).

In ko je zob enkrat odprt, bolečin ni in to ve vsak zobar.

Tudi ti mene kot kuharja ne bi v gostilni ne bi uspela prepričat, da sem ti postregla s svinjino namesto s piščancem.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 10:23:25   
muška
Dostikrat tudi osebni zobozdravnik pusti zob odprt dlje časa in to zaradi nevarnosti otekline in tega kar je že opisala mislim da Tom Tailor. 

Vse je odvisno od diagnoze in od tega zakaj je do propada živca sploh prišlo! Tako da v tem primeru nihče ne tvega svojega zdravja in ne vem česa še.user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 12:18:13   
BUŠICA
totalno ven teme pa vendar. ne razumem, da je nekomu škoda denarja za zdravje. madona, jemljejo se krediti za računalnike, playstation-e, avtomobile...zdravje pa bo počakalo na boljše dni...user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 12:19:27   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

totalno ven teme pa vendar. ne razumem, da je nekomu škoda denarja za zdravje. madona, jemljejo se krediti za računalnike, playstation-e, avtomobile...zdravje pa bo počakalo na boljše dni...user posted image


Ja to tudi mene čudi!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 12:25:49   
TomTaylor
ja ne vem no...pa naj dokaže da te ne boli...Jz vem, da če bi bile finance problem, bi se šla mojo varianto. Sigurno.

Se pa strinjam z Bušico, za vse "traparije" se denar najde, pri svojem zdravju je pa treba šparat, ja..user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 18:21:12   
tajtaja
Jaz sem od včeraj kot ptička na veji. Brez bolečine, ej to je življenjeuser posted image user posted image .
Kot sem že pisala v soboto zvečer, trpela sem še celo dolgo noč. Proti jutru mi niti slivovica ni nič več omrtvičila, tablete pa itak ...nula.
Sem pa imela od slivovice na desni strani celo sluznico nekam "skodrano"user posted image . Sem bila že ob pol osmih v nedeljo pred zobno amb. , pa so začeli šele ob osmihuser posted image .
Dežuren je bil na srečo drug kot v soboto in res, ala mu vera - porihtal je kot je treba. Odprl mi je zdravljen mrtev zob, še nekaj sčistil z tistimi iglicami in po par urah se mi je zob popolnoma umiril.
Obrazložitev: pri mrtvem zobu se v notranjosti naredijo kot nekakšni plini in ker je zob zadelan in ne morejo ven, je kot bi ti ga hotelo raznesti in res hudičevo boli. Za razlog teh plinov pa ga nisem uspela vprašat, ker sem bila čisto hin.
Je pa bil zob zdravljen pred cca 3 leti.
Zdaj je odprt in moram k svoji zobozdravnici-grem jutri.
KOnec dober, vse dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj dela dežurni zobozdravnik?
9.3.2009 18:30:09   
kepa*
No, krasno, da se ti je uredilo. Prekleto dobro vem, kako lahko boli zob, sem lani hodila okoli kot mesečnica in se drogirala s protibolečinskimi sredstvi.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?