|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 13:34:20   
M1987
Zdravo, še malo in bo treba počasi v nakup user posted image  prosim vse mamice, ki že uporabljajo sterilizator in grelec stekleničk, katero znamko imajo in kako so z njo zadovoljne? user posted image  Kako se obnese Avent?


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=178182

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=178128


Hvala, lep pozdravček

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 13:36:45   
Doll
Jaz imam pa čisto drugačno mnenje in sicer ne potrebuješ nič od tega :)

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 13:57:30   
Anonimen
Pravega sterilizatorja nismo kupovali, ker smo rekli da bomo v vodi prekuhavali zadeve ... no pa so bile potem flaške in ostale stvari čisto bele in motne in ogabne za vidt, tak da sem se spomnila na eno no-name zadevico, ki mi jo je babi dala za zelenjavo na sopari kuhat in je v bistvu isti princip kot ti tako imenovani parni sterilizatorji, kjer je spodaj grelnik in voda, zgoraj pa v posodi z mrežastim dnom naložiš flaške. No in smo prve 2 meseca 2x na teden vse sterilizirali notri, zdaj pa zadnji mesec flaške lepo v pomivalnem stroju perem al pa na roke pod vročo vodo in se mi zdi vredu.
Grelnik stekleničk smo pa kupili, ko nam je bilo dovolj metanja tople vode proč, ko smo pod pipo greli flaške ... in sedaj kako uro ali pol ure pred obrokom dam flaško v grelnik, da se do obroka lepo vsi kristalčki stopijo in je to to. Pa še, če ne popije vsega, dam ostanek nazaj v grelnik in ji v roku kake ure, ure in pol spet ponudim, če pa noče, pa zavržem. Grelnik imamo pa od Tommee Tippee, ker imamo tudi vse flaške od te firme in sem mislila, da mora bit isti grelnik, če ne flaške notri ne pašejo ... no pa to sploh ni res, tako da če bi še enkrat kupovala, bi vzela kakega cenejšega.

Aja, če boš pa dojila pa itak nič od tega ne rabiš, tak da še počakaj z nakupom.



< Sporočilo je popravil Otika -- 20.2.2009 13:59:00 >

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 14:39:13   
lenca1
tudi sama sem bila taka, da še preden je bebica prišla na svet, sem jaz hotla imet že vse pripravljeno, pa sploh nisem pomislila koliko bom zadevo uporabljala. Še dobr, da me je mož mal držu nazaj pri nakupihuser posted image , drgač bi šlo dnarja še pa še (no tud tko ga ni šlo glih mal). nisem kupila nič od tega za kar sprašuješ, sem pa med nosečnostjo parkrat gledala kaj bi imela od tega. No v glavnem še dobr, da zadeve nism kupla, sedaj smo stari 15m in nism tud 1 dan pogrešala omenjenih izdelkov. Dude in flaške smo sterilizirali v loncu, voda pa je bila filtrirana čez Britta filter, tako da ni bilo nobenih belih sledi (vodnega kamna). Počakaj do rojstva ali pa še malo dlje, če boš zadevo sploh rabla, še vedno lahko kupiš kasneje. zame je to vržen denar!

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 14:59:33   
AnciM
Nimam ničesar in tudi ne pogrešam. Kot so ti že punce zgoraj povedale, se da vse nadomestiti s stvarmi, ki jih že imaš. Jaz sicer flašk nič ne steriliziram in jih samo s cetom pod vročo vodo perem. Pogrevam pa v mikrovalovki.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 15:28:29   
Lunca1
Počakaj še s tem nakupom. zdaj še ne veš, ali boš sploh rabila flaške ali ne. ene skoz samo dojijo, čaj, vodo ipd. pa dajejo po žlički. Jaz sem drugače imela oboje od Aventa. sterelizator je bil na elektriko, kupila sem pa kar rabljenega v komisijski prodajalni.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 15:33:58   
Hans
Jaz pa sem zelo zadovoljna z grelnikom stekleničk!


_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 15:37:43   
mumu
Če boš dojila ne rabiš ničesar.

Grelec za flaško pa je bil zame zakon, saj sem si hrano pripravila za en dan vnaprej in imela spravljeno v hladilniku.

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.2.2009 15:56:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mumu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 16:15:27   
Anonimen
Z nakupom počakaj,mogoče sploh ne boš rabila.Jaz sem doma imela vse od grelca do sterilizatorja do svega boga uporabljala sem pa samo joškouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 23:42:03   
fitzgerald
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Z nakupom počakaj,mogoče sploh ne boš rabila.Jaz sem doma imela vse od grelca do sterilizatorja do svega boga uporabljala sem pa samo joškouser posted image


točno tako, počakaj z nakupom!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
20.2.2009 23:46:08   
rija
jaz sem počakala....na poti iz porodnišnice pa sem hitro skočila v DM kupila neki noname grelec steklenič...potem pa še IQ aventov sterilizator. Grelec smo uporabljali ahaha dolgo....sterilizator pa prvih nekaj mesecev....je bilo simpl....malo umirla flaške pa direkt v sterilizator....


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
22.2.2009 3:47:49   
ANIME
sterilizator sem kupila že pred porodom, saj tudi če bi dojila, sem vedela da so kasneje čaji

grelec nisem kupovala, saj kadar je moje mleko dam v džezvico vodo, notri flaško z mlekom in na štedilnik
za pripravo AM pa smo kupili grelnik vode, kateremu lahko določiš stopinje. vodo prej prekuham im jo dam v grelnik in sproti pripravljam AM


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
22.2.2009 8:24:28   
Hope2
Nimam nič od tega in ne pogrešam. Sprava sem itak samo dojila, zdaj ima 1 obrok na flaško. Pogrevam ne mleka, ne čaja, ga vedno frišnega naredim, tak da vodo segrejem v kozici. Vsake kvatre pa flaške in dude skuham v vroči vodi ali pa jih namočim v raztopini za razkuževanje (chicco), ki se lahko uporablja od 0+ (v njej razkužim tudi kako novo igračo). Drugače pa flaše pomijem samo v vroči vodi in z cetom. Lahko pa tudi pomivalni stroj vključišuser posted image

Opažam, da se nekateri tako hudo trudijo (pretiravajo) s temi sterilizatorji, potem pa flaško primejo z rokami, pa so flaške že kontaminirane, pa odložijo na določeno površino, ali pa nekaj ur stojijo in že spet napad bakterij in vsedanje prahu. Po možnosti potem še mleko v teh flaškah pogrejejo, kjer se bakterije na flaški samo še pridno razmnožijo zaradi toplote.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.2.2009 8:31:35 >

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
23.2.2009 10:07:07   
nežka
Jaz sem dojila le tri mesece, potem pa smo bili na flaški:
torej sem zelo ZA sterilizator in sicer smo imeli od Aventa, tistega parnega za v mikrovalovko, je zelo praktičen in smo ga lahko nesli še na morje.
Imeli pa smo tudi Aventov grelec stekleničk, ki pa je bolj kot ne le stal na pultu in ni odslužil svoje - ga ne bi še enkrat kupila.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sterilizator in grelec stekleničk
23.2.2009 12:16:51   
Soncnica
Hoj!

Mi imamo sterilizator in pri prvem user posted image sem ga uporabljala kar precej tam nekje od 4 m dalje, ko smo začeli s čajčki in potem vse do 1 leta. Meni je super.

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




eko perilo
majch

Ste pripravljeni odšteti nekaj več denarja za perilo iz eko/organskega bombaža?

ne (50%)

da, vsekakor (15%)

da, če je tudi dizajn dober (35%)


Število vseh glasov: 215

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!