|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomembno!!!
19.2.2009 10:07:47   
vesela veselka
Mene pa nekaj zanima glede Aptamila - na forumih punce omenjajo Mullerjev in naš Aptamil, s tem, da pravijo da je naš boljši. Zanima me, kaj ''naš'' pomeni, je to slovenski izdelek? Kateri Aptamil uporabljate za novorojenčka oziroma ga priporočate - kdo je proizvajalec??

Prav hvala lepa vsem za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomembno!!!
19.2.2009 10:13:55   
Anonimen
Mullerjevega. Za primerjavo med Mullerjevimi izdelki in izdelki delanimi za naš trg, poskusi morda Nutello, Milko...

(odgovor članu vesela veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomembno!!!
19.2.2009 10:16:41   
AnciM
Oba sta nemška. Samo enega uvaža Kolinska in mu pravijo "naš", drugi je pa narejen za nemški trg in ga dobiš v Mullerju. O tem kateri je boljši se je že veliko pisalo. Ene so imele probleme z "našim" ene pa s tistim iz Mullerja. Ampak ti problemi niso bili pri otroku, ala krči, ampak pri flaški. Na primer , meni iz Mullerja ni všeč, ker so se mi delali kristalčki po steklenički. Je pa cena občutno različa, kot pri vseh Mullerjevih stvareh.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomembno!!!
19.2.2009 10:34:29   
Taula
Jaz sem imela oba, ta iz M mi ni delal nobenih grudic v steklenički. Niti ''naš''. Kupujem ga v Mullerju, ker je cenejši, bolj praktična embalaža je, pa tako grem tja po druge nakupe tudi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomembno!!!
19.2.2009 11:02:23   
maca m
Najprej sem mu dajala "našega", pol pa Mullerjevega, pa nikoli ni blo nobenih problemov. In ne vem zakaj bi dražje plačevala, če ni težav?

_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomembno!!!
19.2.2009 11:04:12   
Dream
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz sem imela oba, ta iz M mi ni delal nobenih grudic v steklenički. Niti ''naš''. Kupujem ga v Mullerju, ker je cenejši, bolj praktična embalaža je, pa tako grem tja po druge nakupe tudi.


Pri nas je isto.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrtec
Ela123

Ali vasi otroci obiskujejo vrtec?

Da (68%)

Ne (32%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!