pomembno!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


vesela veselka -> pomembno!!! (19.2.2009 10:07:47)

Mene pa nekaj zanima glede Aptamila - na forumih punce omenjajo Mullerjev in naš Aptamil, s tem, da pravijo da je naš boljši. Zanima me, kaj ''naš'' pomeni, je to slovenski izdelek? Kateri Aptamil uporabljate za novorojenčka oziroma ga priporočate - kdo je proizvajalec??

Prav hvala lepa vsem za odgovore.




Anonimen -> RE: pomembno!!! (19.2.2009 10:13:55)

Mullerjevega. Za primerjavo med Mullerjevimi izdelki in izdelki delanimi za naš trg, poskusi morda Nutello, Milko...




AnciM -> RE: pomembno!!! (19.2.2009 10:16:41)

Oba sta nemška. Samo enega uvaža Kolinska in mu pravijo "naš", drugi je pa narejen za nemški trg in ga dobiš v Mullerju. O tem kateri je boljši se je že veliko pisalo. Ene so imele probleme z "našim" ene pa s tistim iz Mullerja. Ampak ti problemi niso bili pri otroku, ala krči, ampak pri flaški. Na primer , meni iz Mullerja ni všeč, ker so se mi delali kristalčki po steklenički. Je pa cena občutno različa, kot pri vseh Mullerjevih stvareh.




Taula -> RE: pomembno!!! (19.2.2009 10:34:29)

Jaz sem imela oba, ta iz M mi ni delal nobenih grudic v steklenički. Niti ''naš''. Kupujem ga v Mullerju, ker je cenejši, bolj praktična embalaža je, pa tako grem tja po druge nakupe tudi.




maca m -> RE: pomembno!!! (19.2.2009 11:02:23)

Najprej sem mu dajala "našega", pol pa Mullerjevega, pa nikoli ni blo nobenih problemov. In ne vem zakaj bi dražje plačevala, če ni težav?




Dream -> RE: pomembno!!! (19.2.2009 11:04:12)

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz sem imela oba, ta iz M mi ni delal nobenih grudic v steklenički. Niti ''naš''. Kupujem ga v Mullerju, ker je cenejši, bolj praktična embalaža je, pa tako grem tja po druge nakupe tudi.


Pri nas je isto.




Stran: [1]