|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj naredite?
28.1.2009 9:24:56   
vesela veselka
zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 9:27:46   
caligula
jaz ga dvignm na ramo in ponavadi podere kupček

_____________________________

Moj JAŠA je sonček, moj JAŠA je zlat, sladak kot bonbonček, ga vsak ima rad!

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 9:42:14   
taly82
Jaz ga podnevi pustim, da spi naprej..  zvečer predno gremo spat pa obvezno podreva..

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 9:42:53   
nynna
IZVIRNO SPOROČILO: taly82

Jaz ga podnevi pustim, da spi naprej..  zvečer predno gremo spat pa obvezno podreva..



Enko!

(odgovor članu taly82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 9:53:56   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?

Vseeno jo dam na ramo in počakam par minutk, če podre OK če ne pa tud prav. Vseeno jo dam v posteljo spat.


_____________________________

Sploh ni težko doseči, kar si želiš,
samo želeti si moraš dovolj močno!!!

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 9:56:17   
Najaa
Taki mali se ne zbudijo kar tako, če enkrat zaspijo. Vsaj naša se ni. Tako da sem jo vseeno dala na ramo, je podrla kupček in potem sem jo položila nazaj in to vse v spanju.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 10:09:45   
Amam
IZVIRNO SPOROČILO: majči22

IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?

Vseeno jo dam na ramo in počakam par minutk, če podre OK če ne pa tud prav. Vseeno jo dam v posteljo spat.



Mi smo delali enako.

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 10:16:47   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: Amam

IZVIRNO SPOROČILO: majči22

IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?

Vseeno jo dam na ramo in počakam par minutk, če podre OK če ne pa tud prav. Vseeno jo dam v posteljo spat.



Mi smo delali enako.

Enako. Če se zbudi, to pri moji pomeni, da bi se še dojila in jo ponovno pristavim.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Amam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 10:45:00   
pingo80
Ko je bila mlajša (zdaj je 5m), mi je ponoči vedno zaspala med dojenjem. Pa sem jo seveda nosila okoli, ker so mi tako rekli. Ko sem povedala P, da kupčka sploh ne podere, če spi, je rekla, naj jo pol ure nosim okoli. In sem jo res - čist zmozgana sred noči, ampak sem jo in kupčka še vedno ni podrla. Po kakem tednu pol urnega nošenja ponoči sem od tega odustala. Če jo bo motlo, se bo že zbudila, sem si rekla. Zdaj  kupček podirava čedalje manjkrat (če zaspi)- je tud vedno ne vzdignem več, pa naj bo to podnevi al pa ponoči.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 12:10:36   
nastiya
Jaz naši nisem nikoli podirala kupčka, ker mi je na prsih vedno globoko zaspala. Sem prosila prve dneve babico, ki jo je hodila kopat, za nasvet pa je rekla, da ni potrebno in naj se s tem ne obremenjujem. Tako ji nisem podirala kupčka pa tudi nikoli ni imela krčev.

(odgovor članu pingo80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 13:06:24   
nia5
Moja je ful neredno podirala kupčke, kljub mojemu trudu, pa je ni nekaj ekstra motilo, sem bila vesela da je spala.

(odgovor članu nastiya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 14:11:31   
blemma
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Taki mali se ne zbudijo kar tako, če enkrat zaspijo. Vsaj naša se ni. Tako da sem jo vseeno dala na ramo, je podrla kupček in potem sem jo položila nazaj in to vse v spanju.


Se podpišem.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 14:36:42   
meeryana
Nikoli ne podirava kupčka če zaspi, ne podnevi, ne zvečer, ne ponoči. In ni bilo težav zaradi tega. Če pa ne zaspi, pa vedno. Ga pa vedno ne podre. Jaz imam, ko dojim malo dvignjeno vzglavje (leže dojim) in včasih ga podre kar vmes. In če zaspi, si mislim, da jo verjetno nič ne tišči v želodčku :).

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj naredite?
28.1.2009 14:56:17   
teja2008
Čez dan in zvečer vedno, ponoči pa ne.

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
28.1.2009 15:44:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pšemek)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Nakupovanje
patkapatatka

Kje najpogosteje nakupujete za vaše otroke?

na spletu (7%)

v trgovini (93%)


Število vseh glasov: 193

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!