kaj naredite? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


vesela veselka -> kaj naredite? (28.1.2009 9:24:56)

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?




caligula -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 9:27:46)

jaz ga dvignm na ramo in ponavadi podere kupček




taly82 -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 9:42:14)

Jaz ga podnevi pustim, da spi naprej..  zvečer predno gremo spat pa obvezno podreva..




nynna -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 9:42:53)

IZVIRNO SPOROČILO: taly82

Jaz ga podnevi pustim, da spi naprej..  zvečer predno gremo spat pa obvezno podreva..



Enko!




majči22 -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 9:53:56)

IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?

Vseeno jo dam na ramo in počakam par minutk, če podre OK če ne pa tud prav. Vseeno jo dam v posteljo spat.




Najaa -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 9:56:17)

Taki mali se ne zbudijo kar tako, če enkrat zaspijo. Vsaj naša se ni. Tako da sem jo vseeno dala na ramo, je podrla kupček in potem sem jo položila nazaj in to vse v spanju.




Amam -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 10:09:45)

IZVIRNO SPOROČILO: majči22

IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?

Vseeno jo dam na ramo in počakam par minutk, če podre OK če ne pa tud prav. Vseeno jo dam v posteljo spat.



Mi smo delali enako.




Pšemek -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 10:16:47)

IZVIRNO SPOROČILO: Amam

IZVIRNO SPOROČILO: majči22

IZVIRNO SPOROČILO: vesela veselka

zanimajo me vasi argumenti, ker so mnenja deljena -

- otroka dojite, med hranjenjem zaspi, ali vztrajate da ga zbudite da podere kupcek, ali pustite, da spi in ga podere kasneje oziroma ni nujno, da ga podere vedno?

Vseeno jo dam na ramo in počakam par minutk, če podre OK če ne pa tud prav. Vseeno jo dam v posteljo spat.



Mi smo delali enako.

Enako. Če se zbudi, to pri moji pomeni, da bi se še dojila in jo ponovno pristavim.




pingo80 -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 10:45:00)

Ko je bila mlajša (zdaj je 5m), mi je ponoči vedno zaspala med dojenjem. Pa sem jo seveda nosila okoli, ker so mi tako rekli. Ko sem povedala P, da kupčka sploh ne podere, če spi, je rekla, naj jo pol ure nosim okoli. In sem jo res - čist zmozgana sred noči, ampak sem jo in kupčka še vedno ni podrla. Po kakem tednu pol urnega nošenja ponoči sem od tega odustala. Če jo bo motlo, se bo že zbudila, sem si rekla. Zdaj  kupček podirava čedalje manjkrat (če zaspi)- je tud vedno ne vzdignem več, pa naj bo to podnevi al pa ponoči.




nastiya -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 12:10:36)

Jaz naši nisem nikoli podirala kupčka, ker mi je na prsih vedno globoko zaspala. Sem prosila prve dneve babico, ki jo je hodila kopat, za nasvet pa je rekla, da ni potrebno in naj se s tem ne obremenjujem. Tako ji nisem podirala kupčka pa tudi nikoli ni imela krčev.




nia5 -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 13:06:24)

Moja je ful neredno podirala kupčke, kljub mojemu trudu, pa je ni nekaj ekstra motilo, sem bila vesela da je spala.




blemma -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 14:11:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Taki mali se ne zbudijo kar tako, če enkrat zaspijo. Vsaj naša se ni. Tako da sem jo vseeno dala na ramo, je podrla kupček in potem sem jo položila nazaj in to vse v spanju.


Se podpišem.




meeryana -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 14:36:42)

Nikoli ne podirava kupčka če zaspi, ne podnevi, ne zvečer, ne ponoči. In ni bilo težav zaradi tega. Če pa ne zaspi, pa vedno. Ga pa vedno ne podre. Jaz imam, ko dojim malo dvignjeno vzglavje (leže dojim) in včasih ga podre kar vmes. In če zaspi, si mislim, da jo verjetno nič ne tišči v želodčku :).




teja2008 -> RE: kaj naredite? (28.1.2009 14:56:17)

Čez dan in zvečer vedno, ponoči pa ne.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.1.2009 15:44:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]