|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prsna crpalka
19.1.2009 12:42:28   
lunica12
No se to me zanima....Kupila sem si prsno crpalko da si lahko iztisnem mleko in me zanima kako naj jo steriliziram?Ali jo samo v vodo vrzem?Prav tako te nastavke za bradavice?Jih je potrebno sterilizirat?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 12:49:54   
J.L.
Jaz sem uporabljala parni sterilizator od Tommee Tippeja. 

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 12:54:48   
lunica12
Ja samo js ne bi kaj kupovala.Kaj lahko kr v vrelo vodo vrzem?Samo a morem cisto vse dele?

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 13:41:24   
mala navihanka
user posted image  vse dele in nastavke za bradavice daj v hladno vodo in naj vrejo vsaj 10 min,nastavke prekuhavaj pa kar vsak dan ali vsak drugi dan (splakovanje nastavka z vročo vodo pa po vsakem dojenju in pred dojenjem ),zaradi bakterij,ki lahko povzročijo tudi vnetje dojke user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 13:55:49   
Taula
Ko daš vodo prevreti dodaj noteri alkoholni kis, da se ne nabere gor kamen. Prekuha se pa po vsaki rabi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mala navihanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 14:06:51   
mala navihanka
Ti dam prav,da se prekuha po vsaki uporabi in tako je pravilno, (sestra v bolnici mi je rekla da lahko posplakneš z vročo vodo in v bolnici nisem mogla prekuhavati ),mislim pa da je malo mamic da prekuhajo po vsaki uporabi!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 17:18:44   
fitzgerald
mi smo že v porodnišnici (po navodilih medicinskih sester) sterilizirali (prekuhat ali kako drugače, tam smo imeli sterilizacijsko raztopino) le 1X dnevno, čez dan pa samo razstavili črpalko in splaknili z vročo vodo ter obrisali do suhega.

doma sem na začetku ob vsaki uporabi razstavila in oprala vse dele z detergentom ali pa v pomivalnem stroju, enkrat na dan pa prekuhala, ampak to samo 1. mesec, potem sem sterilizirala vse redkeje, zdaj pa le še peremo (od kakgea 3. meseca dalje)

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 22:16:58   
ANIME
Jaz črpam že 4 mesece, imam dvojčka in na dan načrpam skoraj 2l mleka ...
Po vsaki uporabi jo umijem z malo detergenta in dobro splaknem. Steriliziram (tako kot flaške) enkrat do dvakrat na teden.... uporabljam sterilizator za v mikrovalovno...

Prve 14 dni smo sterilizirali vse vsak večer, potem pa smo začeli počasi zmanjševat, saj sem zagovornik, da otrok mora živeti z bakterijami - so povsod okoli nas in prej ko se jih navadi, bolje zanj. Itak se bosta pa kmalu plazila okoli in jedla vse živo ... poleg tega pa je tudi kar nekaj dela še s tem (in pri dvojčkih ti vsaka privarčevana minuta pride prav).

Za prekuhavanje na štedilniku žal ne znam pomagat ... predvidevam da se prekuha vse, saj mleko pride so vsakega dela črpalke ...




_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu fitzgerald)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prsna crpalka
19.1.2009 22:39:24   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

Jaz črpam že 4 mesece, imam dvojčka in na dan načrpam skoraj 2l mleka ...
Po vsaki uporabi jo umijem z malo detergenta in dobro splaknem. Steriliziram (tako kot flaške) enkrat do dvakrat na teden.... uporabljam sterilizator za v mikrovalovno...

Prve 14 dni smo sterilizirali vse vsak večer, potem pa smo začeli počasi zmanjševat, saj sem zagovornik, da otrok mora živeti z bakterijami - so povsod okoli nas in prej ko se jih navadi, bolje zanj. Itak se bosta pa kmalu plazila okoli in jedla vse živo ... poleg tega pa je tudi kar nekaj dela še s tem (in pri dvojčkih ti vsaka privarčevana minuta pride prav).

Za prekuhavanje na štedilniku žal ne znam pomagat ... predvidevam da se prekuha vse, saj mleko pride so vsakega dela črpalke ...





kje si nabavila sterilizator za v mikrovalovno?

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prsna crpalka
20.1.2009 7:44:28   
ANIME
imam od tomme tippee, kupila  v leclerku ...
daš notri in v 8 min je fertik ...


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prsna crpalka
20.1.2009 22:06:08   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: ANIME

imam od tomme tippee, kupila  v leclerku ...
daš notri in v 8 min je fertik ...



dobi se tudi v BC trgovinah. je res fajn. pa še prostoren je. ga lahko fajn nafulaš. user posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prsna crpalka
21.1.2009 8:33:31   
nežka
Jaz sem uporabljala parni sterilizator za v mikrovalovno. Sem pa črpalko sterilizirala po vsaki uporabi, ravno tako stekleničke in dude.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?