|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A znate odklopit
13.1.2009 10:08:46   
sonček33
...vse... in kako to naredite. V mislih imam to, da skoz nekaj premlevaš v glavi...pa ponaavdi bolj ali manj slabe scenarije iščeš. Meni se to zdanje čase zelo pogosto dogaja. pa skrbi me prav za vse. Če slišim rešilca, že kličem vse po vrsti, če so ok, pa če komu v familiji kej ne gre, mislim, da sem rešiteljica in da moram jaz rešit stvar, čeprav tega nihče ne pričakuje. ..
Se mi zdi, da sem včasih znala to izklopit, zdej pa se res ubadam čist  z vasko malenkostjo...prav ne znam se umirit.

Mal zihr vpliva na to tudi nosečnost, amapk sem bila tudi prej že na tej poti. Groza.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:12:35   
Ancy
Uh, to je sploh v nosečnosti povsem normalen pojav user posted image da skoz klicariš okol če so vsi ok......
Jaz drugače neznam odklopit določenih stvari, izklopim jih, ko jih pozabim (je že minilo toliko časa npr.), kličem pa ne okol vse če so zdravi ker sem blizu KCja doma in bi mogla vse 30x na dan poklicat user posted image user posted image Kadar pa nisem v LJ pa tudi mene zaskrbi ko gre rešilec 1x na teden mimo, da ne gre ravno po mojo staro mamo ali pa po koga starejšega, ki vem, da bi se to lahko zgodilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:15:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Uh, to je sploh v nosečnosti povsem normalen pojav user posted image da skoz klicariš okol če so vsi ok......



Nikoli nisem počela tega. znam odklopit, ja in to z velikim veseljem in večkrat na dan.

< Sporočilo je popravil Volga -- 13.1.2009 10:16:00 >

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:18:30   
Ancy
Ja no, sej ni rečen da morjo vse, sej tud slabo ni vsemuser posted image ..

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:22:00   
Mišni
Res si v nosečnosti bolj občutljiv, in če si bil že prej, se to pač še bolj pozna.

Sicer jaz takih travm nisem imela, sem se pa zaradi česa druge cmerala. Se že kaj najde, če se hoče.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:22:50   
sonček33
Volga, maš kakšen preprost recept za odklop?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:23:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Ja no, sej ni rečen da morjo vse, sej tud slabo ni vsemuser posted image ..


ja, res, tud slabo mi ni bilo.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:24:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Volga, maš kakšen preprost recept za odklop?


je.b.a.t se ti mora za vse.

O.K., predvsem se ne obrememnjujem s problemi, preden do njih sploh pride. Nikoli ne razmmišljam kaj bo, če/ko bo...to mi je bv trošenje energije, živcev in časa. Z njimi se soočim takrat, ko so zares tu in takrat tudi najdem rešitev. Ne en mesec prej, to mi je brez veze, živeti je treba za danes, jutri se tako in tako ne ve, kaj bo.

< Sporočilo je popravil Volga -- 13.1.2009 10:25:55 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:24:38   
Zamima
na žalost zelo težko odklopim oz. odmislim, če me kaj res teži user posted image .

Glede rešilcev pa tega pa nisem tak panična, da bi ravno klicala vse po vrsti.

< Sporočilo je popravil Zamima -- 13.1.2009 10:25:01 >


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:24:57   
Hope2
V nosečnosti se tudi jaz nisem  s takimi stvarmi ubadala. V tem času sem se celo najmanj presekirala, skoraj nič jezila, res sem bila ful bolj flegma, kot pred nosečnostjo. UUU, ja cmerla pa sem se kot v celem življenju  ne tolk, za brezveze, kar tekle so solzeuser posted image . Se pa zdaj ujamem, da ob kaki novici začnem razmišljat negativno, grrrrrr sem prav jezna takrat nase.
Odlopit sem se vedno znala, zdaj po porodu pa mi ne znese, razen če je mož doma in prevzame malega, takrat pa mi tisto urco možgani ne delajouser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 13.1.2009 10:27:08 >

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:26:56   
Ancy
Pa ne sam da se ne znam odklopit, za ful velik stvari se še sekiram zravn..... user posted image user posted image jz že samo če mislim, da mi je nekdo zameru si bom razbijala glavo do onemoglosti, čeprov ne bom prišla do nobenega zaključka user posted image morm stvar pozabt.......

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:28:38   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Pa ne sam da se ne znam odklopit, za ful velik stvari se še sekiram zravn..... user posted image user posted image jz že samo če mislim, da mi je nekdo zameru si bom razbijala glavo do onemoglosti, čeprov ne bom prišla do nobenega zaključka user posted image morm stvar pozabt.......


Tako je bilo z mano pred nosečnostjo. user posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:29:59   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

...vse... in kako to naredite. V mislih imam to, da skoz nekaj premlevaš v glavi...pa ponaavdi bolj ali manj slabe scenarije iščeš. Meni se to zdanje čase zelo pogosto dogaja. pa skrbi me prav za vse. Če slišim rešilca, že kličem vse po vrsti, če so ok, pa če komu v familiji kej ne gre, mislim, da sem rešiteljica in da moram jaz rešit stvar, čeprav tega nihče ne pričakuje. ..
Se mi zdi, da sem včasih znala to izklopit, zdej pa se res ubadam čist  z vasko malenkostjo...prav ne znam se umirit.

Mal zihr vpliva na to tudi nosečnost, amapk sem bila tudi prej že na tej poti. Groza.




jaz pa po nosečnosti še boljuser posted image   Sem tak fobičen tip postala, je šel moj fant v soboto na žur, pa nisem zaspala dobro, dokler nisem vedela, da je ok prispel nazaj. Ob 6.20user posted image   20 min za tem pa deca auf...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 10:31:31   
Ancy
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Pa ne sam da se ne znam odklopit, za ful velik stvari se še sekiram zravn..... user posted image user posted image jz že samo če mislim, da mi je nekdo zameru si bom razbijala glavo do onemoglosti, čeprov ne bom prišla do nobenega zaključka user posted image morm stvar pozabt.......


Tako je bilo z mano pred nosečnostjo. user posted image



Ja a zdej pa ne več, a je kk poseben recept user posted image ?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 11:38:50   
Anonimen
Jah, jaz se najbolj sekiram za malenkosti takrat, ko imam preveč časa oz. ko niso moji možgani zaposleni. Do izraza je še vedno prišlo, ko sem bila v času nosečnosti na bolniški (ca 2-3 mesece), pa na porodniški, ko bi mogla biti najbolj brez skrbi. To govorim za tiste negativne misli, ki kar prifrčijo mimo. Najbolj sem jezna nase, ker se sekiram o tem, kaj je kdo o meni rekel, zmeraj vzamem vse preveč osebno.user posted image
Se pa spomnim ja, da sem bila v nosečnosti bolj občutljiva, da se ne bi kakšnemu kaj zgodilo. Ko je šla tavečja na izlet sem se prav bala zanjo, pa se nisem še nikoli tko, da sem se še sama sebi čudila, od kdaj ta nevaren občutek.
Si pa čimbolj poskušam utupiti v glavo, da se naj s problemi ukvarjam takrat, ko pridejo, ne pa kar nekaj vnaprej. Edino zelo sem si začela delat red in organizacijo. S tem marsikdaj odide tudi marsikatera skrb, saj začutiš in veš, da imaš vajeti v rokah, ko imaš pošlihtano. Če pa ne, si pa rečem, pa j...t ga, nismo vsi popolni.
Jaz ti svetujem kakšno dobro knjigo, pa RR...

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.1.2009 11:48:33 >

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 14:16:38   
viv_
Ja, jaz lahko 100% odklopim vse... In se mi gladko je.be za cel svet.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 14:29:49   
tame
Jah jaz tudi pravim, da problemi in težave že tako ali tako nastanejo sami...da se bom še prej obremenjevala, kaj bo lahko bilo...kaj če se to in to zgodi, bi se mi že zdavnaj . Poznam pa kar nekaj ljudi, ki jim nič ne manjka, pa si delajo cele filme v glavi...kaj če bo to, joj kako je to grozno... In ja, znam odklopit 1000% vse.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 14:41:20   
Kerensa*
Ko jaz slišim rešilca, samo pokličem Kamikazo, če sta on in avto še v enem kosu (taksist, kaj 'čmo). Drugače pa večkrat, ko kje preberem, da se je kaj zgodilo, pomislim na koga, ki ga poznam od tam ali pa na koga, za kogar vem, da se potika tam okrog - pa pokličem in preverim. Nazadnje je bilo to takrat, ko je bilo streljanje na glavni avtobusni postaji v Ljubljani - prijatelj vozi primestni avtobus in sem ga takoj poklicala, da sem preverila, če niso slučajno njega ustrelili. In podobne situacije, no - predvsem službeno je ostalo.

Ne znam pa odklopiti, ko se mi zgodi krivica (ali, bolje rečeno - ko sem prepričana, da se mi je zgodila, čeprav se mi morda ni) - takrat pa meljem in meljem, dokler ne zmeljem do konca. Takrat hočem, da se stvar razčisti. In enako takrat, ko vem, da imam prav - ne popustim, pa če se svet podere. S tem sem se marsikomu zamerila, ampak moja vest je pa le ostala čista. Nikakor namreč ne dopustim, da se na mene vali tuja krivda, da bi mi drugi ljudje podtikali njihove lastne napake (in da potem jaz plačujem zanje) in podobno. Na-a, tukaj sem pa pripravljena iti čez trupla.

Paničar pa drugače nisem. So bile že situacije, ko mi ni v rit skakala samo ena kuzla (kakor se reče), ampak kar cel trop, jaz pa sem vse skupaj poslala k vragu ter si skuhala kavo in prižgala čik. Kamikaza je tulil in skakal okrog mene in paničaril, jaz sem si pa dala na ušesa slušalke, navila muziko do konca in si prepevala kakšno "Kako je lepo biti glup".

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 16:15:54   
hmm...
Težko, zelooo težko.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A znate odklopit
13.1.2009 16:20:31   
rija
Odkar imam otroka, mi gre vse to bolj slabouser posted image  pa tudi cmerim se za vsako figo....prej tega nisem poznala....se mi je tudi je.ba.lo za vse.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Oblačila za nosečnice
majch

Kje kupujete nosečniška oblačila? (Kakšna se vam zdi ponudba? Kaj pa cene? Zapišite v komentar)

trgovine v slo (85%)

trgovine v tujini (8%)

na spletu v slo (3%)

na spletu v tujini (4%)


Število vseh glasov: 130

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!