|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A se katera upa
28.12.2008 21:56:05   
bodoča
Vem, da ne smemo vseh metat v isti koš, ampak dejstva so, da se ponekod dogajajo svinjarije,...

Sem eno poletje pomagala v kuhinji ene restavracije; če je gost pustil kak čevapčič na krožniku, se ga je serviralo potem drugemu, isto naprimer limono, če je gost ni izstisnil, pa v glavnem skoraj vso hrano, ki je bila nedotaknjena so servirali naprej drugemu gostu user posted image .

Sicer je pa bolje, da o teh stvareh ne razmišljaš, če želiš jesti v restavracijah oz. kakršnih koli lokalih.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A se katera upa
28.12.2008 21:56:47   
Ribica **
Mah, jst ne razmisljam, pa tudi zunaj jem, pa kaj. Sploh pa nocem vedet, kaj kitajci pocnejo s hrano user posted image  Tko kot nocem vedet, kaj je v poli in hrenovkah, da jih se vedno lahko jem vsake tolk.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A se katera upa
28.12.2008 22:02:25   
TONČI.
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Tko kot nocem vedet, kaj je v poli in hrenovkah, da jih se vedno lahko jem vsake tolk.



ja, če bi pa kdo na to pomislil, pa sigurno neha jest vse salame, jogurte, bonbone,...

ko smo se v šoli to učil, ni nihče šel na malico.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A se katera upa
28.12.2008 22:06:58   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: TONČI.

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Tko kot nocem vedet, kaj je v poli in hrenovkah, da jih se vedno lahko jem vsake tolk.



ja, če bi pa kdo na to pomislil, pa sigurno neha jest vse salame, jogurte, bonbone,...

ko smo se v šoli to učil, ni nihče šel na malico.



Sej v bistvu ...
zdajle po novem letu bi bilo mogoče pa prav fajn vedeti ...
Bi olajšalo shujševalnouser posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A se katera upa
28.12.2008 22:11:24   
ElaM
No, jaz sem bila, kot šolarka na ekskurziji v tovarni, kjer so predelovali ribe, potem zihr 10 let nisem jedla nobene paštete, rib iz konzerve,... zdaj sem pa že malo pozabila, ampak ni bilo glih apetitlih.

Res je bv razmišljat, kaj in kako, saj kar ne veš, te ne boli, pravijo.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A se katera upa
28.12.2008 23:52:57   
Ribica **
No, pri meni se ne bi bilo za bat - ker me v ribjo tovarno sploh spravili ne bi, ker se mi ribe gnusijo in smrdijo user posted image  

JA, pastet tudi ne jem. Pr nas Luna jé kekec pastete user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A se katera upa
28.12.2008 23:53:54   
Angellina
Pred pibližno 10 leti, sem med počitnicami delala (2 dni :)  ) v majhnem kaviču. Lastnik je vedno, iz steklenic piva, ki so ostale na mizi, izlil ostanke v kozarec. Ko se je nabralo ostankov do 1/2 kozarca, je naslednjemu gostu dotočil še polovico točenega piva in z nasmeškom na obrazu serviral.
Čajno vrečko, ki jo je gost pustil ob skodelici na krožničku, je drugemu gostu naprej serviral. Le v vročo vodo jo je pomočil in gremo veselo...
Ogabno, skopuško...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A se katera upa
29.12.2008 6:47:03   
Ronči
12 let nazaj sem delala v štacuni v delikatesi...khm, že zelene salame smo obrezali (morali smo jih obrezat) in prodajali naprej.
Enkrat sem si ob rezanju salame prev grdo odrezala kazalec. Sicer sm šla takoj na wc sprat, vendar dvomim, da so narezano salamo odvrgli.
Miši, potečeni roki....groza, vendar so še najhujši bli odnosi med sodelavci.
Vedno gledam roke ko kupujem, prav tako mi režejo samo salamo, če vidim, da je friško odprta, drugače nikoli. Pa še kaj bi se našlo, vendar je brezveze govorit. Morda se je v teh letih kaj spremenilo na bolje.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A se katera upa
29.12.2008 9:22:40   
Anonimen
Ve pa tudi nič ne razumete.user posted image  Ne poznate klenega slovenskega pregovora: Če kruhek pade ti na tla, poberi in poljubi ga.user posted image
No, kar sem jaz delala v gostinstvu, se tega, kar opisujete, nismo šli.
Naju je pa peljal (mene in mojega) eden s tovornjakom v Francijo in smo peljali kozarce za vlaganje tja. Smo prišli tja ponoči, se sparkirali na pesku pred tovarno, zjutraj pa ugotovili, da smo parkirani par metrov stran od graha, ki je bil raztrešen na tleh. No, tip je vzel lopato in začel metat na na trak in hajd v tovarno pakirat.user posted image

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A se katera upa
29.12.2008 15:13:54   
čipka
Ve pa tudi nič ne razumete.  Ne poznate klenega slovenskega pregovora: Če kruhek pade ti na tla, poberi in poljubi ga.

haha..bravo natasa77..user posted image      joj, babe babe..če bi bil lačen, bi človek po domače rečeno še lasten d.r.e.k. žrl, po moje se v Afriki lih ne pritožujejo kaj je vse v hrani in česa ni.user posted image

Še v sili hudič muhe žre..


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A se katera upa
29.12.2008 15:28:52   
silvya
Jaz lahko povem iz prve roke, da v restavraciji kjer delam jaz, ne gre nič, kar pride iz miz, nazaj na krožnike. Roke nas, ki delamo v kuhinji so zmeraj čiste, solata vestno oprana..... Priznam, tudi jaz sem imela pomisleke glede solat  v gostilnah, dokler nisem sama začela delat v kuhinji. user posted image


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A se katera upa
29.12.2008 15:33:30   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

se mi je zdelo, da se marsikaj dogaja,


no, pa imam predstavo o "taboljš" retsvracijah

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A se katera upa
29.12.2008 15:49:54   
Carovnica Mica
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Mah, jst ne razmisljam, pa tudi zunaj jem, pa kaj. Sploh pa nocem vedet, kaj kitajci pocnejo s hrano user posted image  Tko kot nocem vedet, kaj je v poli in hrenovkah, da jih se vedno lahko jem vsake tolk.


sej tudi pravijo da okrog kitajskih restavracij ni nobenega PSA...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?