|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Draga vina in šampanjci
25.12.2008 15:27:30   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Generalka že napol narejena, Maroga, n'č bat'. user posted image  Samo še detajle je treba finiširat, pa bo kot iz škatlice. Vsaj za moje pojme, no. user posted image




Da ti slučajno ne pričakuješ svoje tašče user posted image in sorodstva user posted image
Ker drugače res ne vem, zakaj ves trud user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Draga vina in šampanjci
25.12.2008 18:51:27   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy
Meni se zdi Dom perignon malo prevec opevan, okus pa povprecen....

Meni je okus DP nikakav.


Enako, tudi meni ni všeč. So mi pa okusne Isteničeve penine, mislim, da jih je omenila ena pred mano. Najboljša mi je Desiree, ima okus po breskvah. Stane 10 € v Sparu. Malce drugačna je, zato mi je tako všečuser posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Draga vina in šampanjci
25.12.2008 20:47:54   
kofetek2010
od rdečih priporočam Movio Veliko rdeče ali pa Karolino, no pa Duet je tud dober user posted image

od penin pa Radgonsko Srebrno (v zeleni flaši!!!) ali pa Sobočanovo jagodno penino user posted image

ima pa Leclerc daleč najboljšo izbiro vin (največ jih najdeš v tisti posebej narejeni luknji) user posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Draga vina in šampanjci
26.12.2008 0:57:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
Sobočanovo jagodno penino

Tole je slišati pa dobro.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Draga vina in šampanjci
26.12.2008 14:22:19   
3T
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy
Meni se zdi Dom perignon malo prevec opevan, okus pa povprecen....

Meni je okus DP nikakav.


Enako, tudi meni ni všeč. So mi pa okusne Isteničeve penine, mislim, da jih je omenila ena pred mano. Najboljša mi je Desiree, ima okus po breskvah. Stane 10 € v Sparu. Malce drugačna je, zato mi je tako všečuser posted image


Jaz bi prav tako podprla slovenskega pridelovalca penin, torej Isteniča, meni še boljši od Desiree je Princesse, imajo pa tudi dražjih penin, če je cena pomemben okvir.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Draga vina in šampanjci
27.12.2008 13:54:52   
maya2
Zakaj pa rabiš tok drago vino???
Men je res dobra penina Desiree od Isteniča, 11€, če je v akciji v Šaru al pa Merkatorju je pa 8€user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Draga vina in šampanjci
28.12.2008 22:39:50   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

od rdečih priporočam Movio Veliko rdeče ali pa Karolino, no pa Duet je tud dober user posted image

od penin pa Radgonsko Srebrno (v zeleni flaši!!!) ali pa Sobočanovo jagodno penino user posted image

ima pa Leclerc daleč najboljšo izbiro vin (največ jih najdeš v tisti posebej narejeni luknji) user posted image


si že nabavila? meni osebno DP ni všeč, pa sem ga kar precej popila user posted image  no, ampak okusi so različni...se mi zdi pa da ti je jana kar fino priporočala.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Draga vina in šampanjci
29.12.2008 6:49:40   
Ronči
meni so najboljša vina direkt izpod soda.
Pa Modra frankinja in Metliška črnina


No pa se vidi, da nisem ravno podkovana v vinih, tak da ni kaj dosti ne morem pomagat. Sicer pa druga vina niti ne poznam, no še cviček user posted image ,

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Draga vina in šampanjci
29.12.2008 12:35:55   
aprilčica07
Zlati muškat, ki ga vzgaja moj tast, vino nardi pa ljubi.. njam, ni bolšega, ma ni za prodajouser posted image user posted image user posted image ga prej zmanjkauser posted image user posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Draga vina in šampanjci
29.12.2008 12:37:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
si že nabavila?

Jutri grem kupit.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 13:10:48   
zlatesanje.si
Ne vem zakaj bi za penino oziroma šampanjec morali odšteti po nekaj 100€, razen če se gre za res neko hudo VIP zadevo...Drugače pa priporočam penino z zlatom, ki vsebuje 23-karatne zlate lističe kateri so zdravju neškodljivi, o velikih dozah zaužitega šampanjca pa ne bomo govorili aneuser posted image
Steklenica penine z zlatom ki zdrži 0,75litra jo pa lahko dobimo že za slabih 25€.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 13:29:27   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Slovenska/i ali tuja/i... katera priporočate?




Če greš na koncert od lepe Brene jo mimogrede prosi za eno izmed tistih 18-ih buteljk posebne Kristančič-eve izdaje vin "Lepa Brena" . Če bo še njen avtogram gor, bo pa vrednost še toliko večja..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 13:47:27   
Kerensa*
Hvala za nasvet. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 13:54:14   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Hvala za nasvet. user posted image



Malenkost, ampak pomojem ga je Brena že vsega spila, tko da iz tega kruha ne bo moke user posted image



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 13:59:20   
Kerensa*
Se ne obremenjujem kaj dosti s tem. Za tistih 180€ bodo pa že ponudili nek welcome drink ali nekaj podobnega. Pa če piše gor Brena ali ne, mi je čisto vseeno. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 14:02:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Meta, joški so pa 2.500€ začetna cena (za oba, da ne bo pomote user posted image ).




Aaaah....jaoo meni, jz sem si pa za ta denar šla zobe štelat...če bi vedela, da je ista cena, bi ziher joške šla povečat... ne pa zdaj, z malimi joški in kovinskim nasmeškom...Jea...terminator woman..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 14:09:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Aaaah....jaoo meni, jz sem si pa za ta denar šla zobe štelat

Jaz si zobe zdaj urejam (razmeroma počasi, ker je pač kar nekaj za uredit), ampak gre to kar iz državne blagajne. Jošk mi pač nočejo plačati. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 14:17:04   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Jošk mi pač nočejo plačati. user posted image


Meni tudi ne, ne zob ne jošk, prasci!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 14:40:53   
loremi
Uf, jaz tudi nisem poznavalec penin, ampak primerjava med zlato in srebno radgonsko, srebrna sigurno zmaga. Ali pa Isteničeva. Med tema dvema bi se odločila.
Ne vem pa sicer, za kako vip zadevo to gre, ali boš imela kakšno veliko korist od tega. Drugače bi pa tudi jaz ostala na tem - sem kar sem - in nebi šla v nabavo tako dragih penin.
No ker pa ne vemo zgodbe, pa je odločitev seveda tvoja.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Draga vina in šampanjci
17.2.2009 14:47:22   
mojcapr
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Slovenska/i ali tuja/i... katera priporočate?

Od naših kolebam med Zlato radgonsko penino Brut in Zlato radgonsko penino Millesime 1998, tujih pa sploh ne poznam.

Cena naj bi bila od 50€ navzgor (ampak ne pa tistih po 1.000€, no, prosim user posted image ).


Jaz sem za Isteničev DESIREE. Upam, da sem prav napisala. Men je zakon, ker ima okus po breskvah, sam premal stane...


_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!