|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš (iz ...
18.12.2008 15:49:51   
simona2
Mene pa zanima ali gre za iste sestavine pri Aptamilu nemškega in našega proizvajalca, konkretno Aptamil Allergy Digestive Care (SLO) in Aptamil HA 1 (NEM). Sem gledala sestavine so zelo zelo podobne, čisto iste pa ne.  Ali ima katera izkušnje s tem mlekom in ali ga lahko uporabljaš namesto Pregomina za alergike (meni so rekli, da bo to nadomestilo Pregomin, ki je še naprodaj po lekarnah). Jaz bom namreč probala malo dodati zvečer pred spanjem, saj vse bolj zavrača dojenje in ful joka, čeprav sem jaz na strogi dieti KM in jajca.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
18.12.2008 16:52:33   
lotoska
Za omenjen Aptamil ne vem, lahko pa povem za navaden Aptamil 2 in 3, da je iz Mullerja drugačen, kot tisti pri nas, tako po sestavinah, kot po okusu (kolikor je adaptirano mleko lahko sploh okusno). Nedvomno boljši za moje pojme je iz Mullerja.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
18.12.2008 20:41:29   
noe
Se strinjam s Lotosko, pa še boljše se topi in cenejši je v Mullerju.

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
19.12.2008 8:49:39   
simona2
Ja saj sem že slišala, da je Aptamil iz Mulleraj boljši ot naš, vendar gre pri meni za problem alergije in ne vem ali je HA res brez mlečnih beljakovin tako kot naš Alergy Care. Sem šla že na nemško spletno stran od Aptamila in probala poslat mail z vprašanjem, pa ne greuser posted image , ker moraš tam kot nujno katerogijo izpolnit PLZ in Ort. Pod Ort dam pač Ljubljano, pod PLZ pa nič ne prime pa ne vem kaj naj bi tja vpisala kakšno številko al kaj vraga, saj sem probala vse, pa me vedno opozori, da je napačno. 

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
19.12.2008 9:19:26   
botrca
Meni pa ni enakega okusa iz milerja ali dm-a, sem probala in milerjev mi ni bil dober. Je pa še nekaj, ne topi se noben, ker sem ravno kupila v dm-u in imam probleme ker se kar naredijo kuglice ne glede na to kako topla je voda, prejšnje pakiranje sem pa imela iz milerja (ravno zaradi cene) pa je bila situacija enaka. Se pač zgodiuser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
19.12.2008 11:00:15   
pikica 3
Tudi js sem kupovala aptamil v dm-u pa nisem imela nobenih problemov z grudicami, zanimivo da si jih imela.
Js drugače prekuham vodo in potem kr vročo nalijem v termovsko da imam kr prpravljeno za obroke.Pa res nikoli ni bilo kroglic.Sem pa že veliko čula za apramil iz milerja da je baje full vredu in da je bolša kvaliteta tako da sem se odločla da ga bom probala. Bomo vidli če je res tk vredu

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
19.12.2008 12:09:20   
darcik
Meni osebno je boljši aptamil iz kolinske, to pa zato ker aptamil iz muellerja mi je delal grudice in se ni dobro stopil, aptamil iz kolinske se pa lepo razstopi.

(odgovor članu pikica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
19.12.2008 21:02:48   
melitaj
ojla
moj mali je star 3 mesece in pol. Tri tedne sva se dojila, potem sva poskusla 2 škatli Novalac-a.
Po pogovoru s kolegico, da uporablja Aptamil iz Mullerja pa sva probala še jst in moj sinko.Torej smo kupili Aptamil 1 iz Mullerja.
Zaenkrat mu zelo odgovarja, nima nobenih problemov, rad ga pije. Glede grudic, načeloma nimava problemov.
Prekuham vodo, včasih dam ustekleničeno in jo pogrejem v mikrovalovki in zmešam z mlekom!
Recimo 150 ml vode grejem 20 sekund in dodam "prašek", fino premučkam in to je to! Včasih ampak redko
se mi zamaši dudika, takrat še dodatno mučkam in najprej jst potegnem čez, potem moj Aljaž zadovoljno popije do konca.
Sm pa začela uporabljat to mleko samo zaradi cene, pa se je obneslo. Pa ne, da svojemu otroku ne privoščim najboljše!!
Če mu ne bi odgovarjalo, bi seveda kupovala tistega, ki bi blo za njegovo telo ustrezno. Težo ima idealno, kaka skoraj vsak dan, vsak drugi pa obvezno in to zelo "na muč", raste normalno in je ZELO ZADOVOLJEN OTROK. Več kot pričakovano nasmejan in potrpežljiv. Uglavnem res pridno dete!!
To je pač moja izkušnja!

(odgovor članu darcik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je aptamil iz Muellerja enak kot naš ...
19.12.2008 21:22:17   
pikica 3
Js sem tudi probala novolak ker sem mislala da jo po aptamilu krči pa mi jo je po novalaku popolnoma zaprlo. Še bol jo je matralo kakat pa ni mogl.Drugi dan sem šla takoj nazaj na aptamil in je bilo takoj bolje, že po drugi flaški se je pokakala. Od tedaj naprej uporabljam aptamil in sem rekla da ji ne menjam več hrane ker ji ta najbolj paše. Upam pa da ji bo ta iz milerja tudi odgovarjal. Sj pomoje ni take razlike, ane. Res pa baje je to, da je bolj kvalitetno.
Tako kot so baje čisto vse stvari v milerju.Tudi za pampers planičke nisem mogla vrjet da je bolša kvaliteta kot v sparu al pa v merkatorju. V milerju jih dobivajo iz nemčije drugod pa iz polske. Sj se že po utipu razlikujejo. Sicer moji najbolj odgovarjajo milerjeve pleničke, no pa tudi pampers sem že mela iz milerja pa so res bolj kvalitetne kot pa drugod.

L.p

(odgovor članu melitaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!