|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 15:15:53   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pri nas se ne kadi niti na parceli.
Se je že zgodilo, da je kdo čike za sabo po gredici ali travi pobiral.


no podobno je pri nas, s tem da mi je brat čike metal na pesek pred teraso in sem ga tako nahrulila, da je blo njemu bolj nerodno kot meni je pa res da mi je on potem vrgel naprej da nimam pepelnika user posted image

muška ti maš pa neke čudne obiske eni ti kradejo eni ti po kredah hodijo user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 16:13:13   
Dadi
Vsi kadimo zunaj. Zato ker ne maram imeti cigartenega dima v hiši, ker potem res vse smrdi. Tudi zaradi otrok, ki sta precej občutljiva kar se tiče dihal.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 19:37:30   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Pri nas se ne kadi. Jaz ne pustim. Smrada po čikih v stanovanju ne prenesem. Ko so obiski lahko kadijo zunaj na hodniku.
Kadar je kakšen žur s kuhanjem takrat dovolim, da kadijo pri odprtem oknu v kuhinji. Sicer ne.

Ti si pa čist preveč popustljiva. Sisi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 22:09:48   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kje kadijo vaši obiski?- Po moje da v haustoru user posted image
Ali jim pustite kaditi v stanovanju? - Ni šans!(pušim samo jaz user posted image )
Zakaj ja in zakaj ne? - Ne, zato, ker imam pretežen del stanovanja v enem kosu (samo troje vrat z vhodnimi vred) in bi smrdelo vso stanovanje. Od kar imam otroka, seveda. Prej pa smo kadili kot turki.
Aja, sem bivša kadilka z 10-letnim stažem. Kar strpna, nasplošno, če se mi dim ne kadi glih v nos user posted image .


< Sporočilo je popravil Rožica I -- 17.12.2008 22:13:57 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kajenje na odbisku
17.12.2008 22:55:22   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


muška ti maš pa neke čudne obiske eni ti kradejo eni ti po kredah hodijo user posted image



sem presrečna , ker so to ena in ta isti obiski , le da so od tega scenarija s čiki skrčeni - se pravi hodi na obisk samo še del familije; in to je ta kleptomanski

No za božička bodo baje spet vsi na kupu, ker se bo nekaj delilo baje - upam, da ne tisto kar si bodo sami vzeli user posted image


user posted image user posted image user posted image  ah, ne me resno jemat, sem prav kar prišla domov in imam tako polno glavo vsega, da bi najraje šla pod vlak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 6:53:29   
caillou
Pri nas se kadi, če se že mora, na balkonu. Ma ni človeka, ki bi pri nas v stanovanju prižgal cigareto. Lepo al pa grdo.

Meni osebno je že to čudno, da človek iz čistega egoizma prižge cigareto, pri nekomu ki se drugače ne kadi.


< Sporočilo je popravil caillou -- 18.12.2008 6:55:03 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 7:04:52   
Ronči
Pred leti se je notr, od nosečnosti dalje pa zunaj, prav tako sedaj.

Je pa lepše prit v stanovanje kjer se ne kadi.

Sicer se pa odvajam (no nisem kadila 3 leta, sedaj da pa 2 cigareta na dan, enga zjutraj, enga zvečer)

Pa upam, da bom tudi to kmalu opustila, čeprav bolj slabo kaže.



_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 8:38:56   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: shorty

Kadim na vrtu pod kozolcem , obiski tudiuser posted image

a je kozolec poln slame.....

ne to mamo tak plac z klopjo in mizo spodaj da si na suhemuser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 8:58:47   
aprilčica07
Kadimo v glavnem zunaj, razen če je ful mraz in burja piha, pol kadimo v garaži. To velja zame (moj ne kadi več) in za vse obiske. Izjem ni.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 9:03:32   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kje kadijo vaši obiski? Ali jim pustite kaditi v stanovanju? Zakaj ja in zakaj ne?
LP, ZARA - kvalitetno dosadna preganjalka odbiskov, ki vlećejo.


če kadijo,prej vsak vpraša.kar je meni lepo če to naRdi
sicer pa samo v kuhinji...če ni otroka zraven.drugače ven.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 12:28:00   
jagoda77
smo nekadilska familija, tudi mislim, da noben od prijateljev ne kadi.. tko da.. se sploh ne kadi v naši bljižini user posted image  
če bo pa že kdo prišel na obisk, bo pa že potrpel tisto urco al pa dve, lahko gre pa ven, v moji hiši že ne bo noben kadil.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 17:06:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kje kadijo vaši obiski?- Po moje da v haustoru user posted image
Ali jim pustite kaditi v stanovanju? - Ni šans!(pušim samo jaz user posted image )
Zakaj ja in zakaj ne? - Ne, zato, ker imam pretežen del stanovanja v enem kosu (samo troje vrat z vhodnimi vred) in bi smrdelo vso stanovanje. Od kar imam otroka, seveda. Prej pa smo kadili kot turki.
Aja, sem bivša kadilka z 10-letnim stažem. Kar strpna, nasplošno, če se mi dim ne kadi glih v nos user posted image .
Kaj je haustor? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 17:27:58   
Gina
Pri nas se lahko kadi na terasi ali pred hišo. V hiši pa ne.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 17:31:10   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kje kadijo vaši obiski?- Po moje da v haustoru user posted image
Ali jim pustite kaditi v stanovanju? - Ni šans!(pušim samo jaz user posted image )
Zakaj ja in zakaj ne? - Ne, zato, ker imam pretežen del stanovanja v enem kosu (samo troje vrat z vhodnimi vred) in bi smrdelo vso stanovanje. Od kar imam otroka, seveda. Prej pa smo kadili kot turki.
Aja, sem bivša kadilka z 10-letnim stažem. Kar strpna, nasplošno, če se mi dim ne kadi glih v nos user posted image .
Kaj je haustor? user posted image


haustor je po moje hodnik ZARA


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 20:03:57   
ZARA
V katerem jeziku?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 21:30:40   
urška
pri nas so haustur vhodna vrata. po nemško - Haus - hiša, Tur (s pikcami na u-ju) - vrata.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 22:15:42   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Pri nas se ne kadi. Jaz ne pustim. Smrada po čikih v stanovanju ne prenesem. Ko so obiski lahko kadijo zunaj na hodniku.
Kadar je kakšen žur s kuhanjem takrat dovolim, da kadijo pri odprtem oknu v kuhinji. Sicer ne.

Ti si pa čist preveč popustljiva. Sisi.


Ne, neuser posted image ... žurke imamo kakih trikrat na leto. In takrat moj mož običajno kuha. In on je sicer kadilec. Tako da takrat dovolim. Sicer pa sem strastni nasprotnik kadilcev. Uuuuuu...vsi me poznajo po tem kako težim proti cigaretom.user posted image
i

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 22:19:01   
Anonimen
Meni je pa to full cudno.

Na nosecnosti se toliko zagovarja, da je kajenje cisto ok, kaj bo pa skodilo dojencku, obiskom pa prakticno nihce ne dovoli user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 22:24:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kje kadijo vaši obiski?- Po moje da v haustoru user posted image
Ali jim pustite kaditi v stanovanju? - Ni šans!(pušim samo jaz user posted image )
Zakaj ja in zakaj ne? - Ne, zato, ker imam pretežen del stanovanja v enem kosu (samo troje vrat z vhodnimi vred) in bi smrdelo vso stanovanje. Od kar imam otroka, seveda. Prej pa smo kadili kot turki.
Aja, sem bivša kadilka z 10-letnim stažem. Kar strpna, nasplošno, če se mi dim ne kadi glih v nos user posted image .
Kaj je haustor? user posted image


haustor je recimo v starih meščanskih hišah vhod pod streho....torej greš skozi ta vhod na zadnje dvorišče, ker so hiše direkt na pločnikuser posted image  mater sem razložilauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kajenje na odbisku
18.12.2008 23:03:14   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kje kadijo vaši obiski?- Po moje da v haustoru user posted image
Ali jim pustite kaditi v stanovanju? - Ni šans!(pušim samo jaz user posted image )
Zakaj ja in zakaj ne? - Ne, zato, ker imam pretežen del stanovanja v enem kosu (samo troje vrat z vhodnimi vred) in bi smrdelo vso stanovanje. Od kar imam otroka, seveda. Prej pa smo kadili kot turki.
Aja, sem bivša kadilka z 10-letnim stažem. Kar strpna, nasplošno, če se mi dim ne kadi glih v nos user posted image .
Kaj je haustor? user posted image


haustor je recimo v starih meščanskih hišah vhod pod streho....torej greš skozi ta vhod na zadnje dvorišče, ker so hiše direkt na pločnikuser posted image  mater sem razložilauser posted image

Pri nas je haustur glavni vhod v hišo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kajenje na odbisku
19.12.2008 10:26:46   
Felicity
na balkonu lahko 

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kajenje na odbisku
19.12.2008 12:29:26   
čipka
Imamo tri balkone in če kdo hoče kadit ima tam prostor in pepelnik. V stanovanju ne pustim nobenemu kadit!!! Ni nobenih izjem...


enako mi..razen to da imamo 1 balkon.user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?