|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: copati za 16 mesečnika
5.12.2008 15:06:01   
lilka
Če mene vprašate, je pa le treba upoštevt razliko, koliko je otrok star in kako dolgo že hodi, ne vem če so lih zajčki za 16M, ki je šele shodil....ne vem, samo moje mnenje.

Mi pač kupujemo Ciciban, tako za doma, kot za v vrtec, tako sva se pač odločila. Stvar odločitve staršev.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: copati za 16 mesečnika
5.12.2008 15:11:05   
*tajda*
Petra jaz jih operem na 40 stopinj, posušim pa na radiatorju.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: copati za 16 mesečnika
5.12.2008 17:34:16   
Najaa
Jaz prisegam na superfit, ko otrok shodi. Ker so ravno prav mehki in se ne "ubija" v njih kot se je v cicibanovih. S temi čim dlje od nas! user posted image  Zdaj je stara 2 leti in ima že kakšen mesec zajčke.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: copati za 16 mesečnika
6.12.2008 0:00:01   
anckabancka
Petr_a, sem vprašala kako se vzdržujejo in mi je rekla, da kar v pralni stroj z njimi na 30 stopinj, pa brez centrifuge. Potem pa daš papir v mokre copatke in jih posušiš na zraku - ne na radiatorju ali v sušilcu.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: copati za 16 mesečnika
6.12.2008 0:01:50   
anckabancka
Drugače pa zajčki morda res niso za tako majhne. Naš tamali je imal 20-21 mesecv. ko jih je dobil.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: copati za 16 mesečnika
6.12.2008 10:56:13   
Lejči
Petra, jaz sem jih oprala na 40, kar pri 1200 obratih, pa tudi sušilca so preživeli user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: copati za 16 mesečnika
6.12.2008 17:30:10   
Mesečnica
Naš je shodil malo pred dopolnjenimi 15 meseci. Takrat sem mu kupila tele copatke:
http://www.copati.com/sl/copati/294/copati_294.html

Pri nas so se v treh mesecih, od kar jih nosi, super obnesli in jih bo nosil še naprej.

Kupila sem jih v Leclercu v LJ.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: copati za 16 mesečnika
6.12.2008 17:38:00   
Petr_a
Hvala Vam,bom jih danes dala prat.Če bo kaj narobe,vas zadavimuser posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?