|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izbira otroškega zdravnika
5.12.2008 12:03:10   
vesela veselka
Pozdravljene....zanima me, kdaj in kako ste izbrale otroškega zdravnika za svojega malčka, ko ste prišle iz bolnice in kdaj ste šle z njim na prvi pregled (seveda, če ni bilo nobenih posebnih težav).

Ali pa je to čisto običajno - pokličeš v zdravstveni dom in vprašaš če je še kak prost pediater, ki bi sprejel novega pacienta - tvojega otroka? Res ne vem .... hvala vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izbira otroškega zdravnika
5.12.2008 12:07:08   
nara123
Točno tako..pokličeš v ZD in vprašaš za prostega pediatr... po porodu seveda pokličeš,na prvi pregled pa greš pri enem mesecu otrokove starosti.LP

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izbira otroškega zdravnika
5.12.2008 12:12:37   
D.anna 76
Jaz sem se pri prijateljih, ki imajo majhne otroke in živijo v območju istega zdravstvenega doma pozanimala h kateremu pediatru vozijo svoje otroke oz. jih prosila za nasvet kateri se po njihovem mnenju zdi o.k. v določenem ZD.

Tako sem hitro prišla do ugotovitve kateri je odličen oz. dober oz. in s katerim starši niso zadovoljni. Odločitev h kateremu pediatru boš peljala svojega otroka se mi zdi zelo pomembna, saj je sprememba pediatra kasneje težja, oz to ni v navadi.

Tako sem že v času vioke nosečnosti poklicala v ZD in preverila kako je z zasedenostjo tistih tadobrih pediatrov in ugotovila, da tisti najboljši ne sprejema več novih pacientov, tako sem se odločila za tistega, ki je bil na drugem mestu, pa še pri tem sem komaj prišla do njega, saj naj bi sprejemal le sorojence.

Potem sem pa že v porodnišnici, ko se je moj sine rodil poklicala za termin. Prvi pregled sva imela ko je bil star 4 tedne.

No moja odločitev je bila dobra, z našo pediatrinjo sem izredno zadoviljna, predvsem se pa vidi razlika, v primeru da nje ni in hočeš nočeš ga pregleda kak drug pediater.

< Sporočilo je popravil D.anna 76 -- 5.12.2008 12:14:02 >

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izbira otroškega zdravnika
5.12.2008 12:23:12   
katra55
Pri nas otroka na prvi pregled naroči babica, njej tudi poveš katerega pediatra bi rad imel. Prvi pregled pa je moja imela pri treh tednih.

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izbira otroškega zdravnika
5.12.2008 12:55:56   
taly82
Pri nas se moraš tudi sam naročiti. Vendar nimamo prav veliko izbire, je samo eden.

_____________________________

27.10.2008 se je rodil najin sonček Marcel

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izbira otroškega zdravnika
9.12.2008 14:49:47   
Anonimen
Mene pa nekaj zanima ... naša frčafela je rojena 20.11., na prvi pregled v posvetovalnici so jo pa naročili 13.1., torej bo stara takrat več kot 6 tednov ... a je to še vredu?

(odgovor članu taly82)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izbira otroškega zdravnika
9.12.2008 14:55:22   
Anonimen
Zakaj bi pa blo kej narobe če si naročena malo kasneje. Sej če je z malo vse O.K ni panike.
Pomoje so te takrat naročili zaradi praznikov in takrat P ne delajo kontrol kot je meni znano.
lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izbira otroškega zdravnika
9.12.2008 21:18:08   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mene pa nekaj zanima ... naša frčafela je rojena 20.11., na prvi pregled v posvetovalnici so jo pa naročili 13.1., torej bo stara takrat več kot 6 tednov ... a je to še vredu?
 Ni nobene panike. Tudi naša je bila na prvem pregledu nekaj kasneje, pa še mesec in pol je bila prekmalu. Če otrok ni bolan, potem je čisto vseeno, če je kakšen teden kasneje.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izbira otroškega zdravnika
10.12.2008 14:13:07   
Anonimen
Aha ... ok, hvala. Ne saj drugače ne paničarim, sam ko so v P rekli, da je prvi pregled pri 1 mesecu, pa patronažna isto, samo v ZD so me pa potem presenetili, ko so mi šele takrat dali datum, pa sem rekla, da bom malo povprašala tule.

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




OŠ Valentin Vodnik
tastara

Vprašanje za starše, katerih otroci obiskujejo OŠ V.Vodnik.

S šolo smo zelo zadovoljnji (56%)

Šola je povprečna (23%)

Šola ni OK, če bi še enkrat izbirali, bi izbrali drugo. (21%)


Število vseh glasov: 597

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!