|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 19:58:23   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: PetraSkok

ne vem no, men se zdi nekulturrno tako prevec očitno strmetii v nekaj, lahko pogledaš bolj neopazno. Po moje jim je bilo bolj nenavadno videti očeta ki hrani, ker žal živimo (še vedno) v takšni konzervativni družbi, kjer je samoumevno videti mamo ki hrani otroka. Vglavnem, lepo in pohvale vredno je to, da jo je tvoj dragi hranil, ker itak ženska naredi pri otroku najvčji del in mu ne bodo roke odpadle, če jo bo kdaj nahranil ali previl. A ne?


Se popolnoma strinjam.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 20:20:27   
alisha_2008
mah pust user posted image
eni se niso v koraku s casom....so navajeni da zenska vse dela ....in tud otroka sam ona po rokah nosi....
kva te boli....k.... kako gledajo

drugic jih sam vprasej...ja kaj pa je narobe, a to da men moj dragi moz pomaga, al to da vam vas dragi moz nic ne pomaga ...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 21:54:54   
K_a_t_j_a
Ne sekiraj se. Imaš super user posted image in tvoja mala ima super atija!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo za take atije!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 16.11.2008 21:55:09 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
17.11.2008 10:22:04   
Anonimen
Kaj se sploh obremenjuješ s tem lejo.

Še mar mi ni če ljudje zijajo. Pač zijam nazaj dokler ne umaknejo pogleda.


(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
17.11.2008 11:07:28   
aprilska34
V naši ljubi deželi še ljudje vedno bulijo v doječe matere, v atije, ki hranijo otroke s stekleničko, v družine z več kot dvema otrokoma, v temnopolte, v ženske, ki vozijo taksi, v vijoličnolaso mladino, v otroka, ki sredi trgovine izsiljuje...Malomeščani pač. Gre na živce, najraje bi jim povedal kaj sočnega- pa nima smisla. user posted image  

_____________________________

Dom je tam, kjer se lahko vse pogovorimo,
pocrkljamo in zvečer
s pravljico zaspimo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
17.11.2008 20:43:49   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: aprilska34

V naši ljubi deželi še ljudje vedno bulijo v doječe matere, v atije, ki hranijo otroke s stekleničko, v družine z več kot dvema otrokoma, v temnopolte, v ženske, ki vozijo taksi, v vijoličnolaso mladino, v otroka, ki sredi trgovine izsiljuje...Malomeščani pač. Gre na živce, najraje bi jim povedal kaj sočnega- pa nima smisla. user posted image  


Jaz tudi občasno malo dlje gledam (buljim?) koga od naštetih...Pač nam je zanimivo, ker tega ne vidiš na vsakem koraku. Žal (ali na srečo) nismo neka ogromna država, kjer so takšne in drugačne stvari povsem običajne. Vendar nikoli si zraven ne mislim česa negativnega...Če že, si mislim:lej, kako je pa tole zanimivo.
Moj mož je invalid brez noge, malo šepa, je malo manjši...in ko kam prideva, vidim, da naju ljudje gledajo...Eni vem, da si mislijo, kako je bogi, drugi si mislijo kaj zdrava ženska dela z njim, tretji si mislijo waw, lej zdravo žensko z njim, eni si mislijo oh, kako je čuden, spet eni nekaj tasedmega...Jaz sem se tega že navadila in mi je v bistvu vseeno. Vem pa, da sva v vseh primerih pa naj si mislijo karkoli že pač, zanimiva. Ker sva drugačna. Ker ne vidiš vsak dan takšnega prizora...In that's it. Zakaj bi se jaz sekirala zdej zarda tega?

V tem dotičnem primeru bi pa jaz kot žena od tega očkata pomislila najprej to:user posted image user posted image O, madona, kar cela gostilna bulji vanj...poglej, kako jim je ta prizor lep in zanimiv...žal res malokrat vidiš kaj takšnega...Res sem vesela, da imam takšnega moža, ki je povrhu tudi tako čudovit očka!


Vse je odvisno od perspektive iz katere gledaš...

(odgovor članu aprilska34)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
18.11.2008 20:03:43   
Tisana
Nisem brala odgovorov, mogoče je katera že napisala, ampak moje skromno mnenje: to je tvoj pogled na situacijo. Hočem reči, da so tebe pogledi zmotili, ker imaš ti občutke krivde, ker si pomerjala obleke, očka je pa hranil otroka. Dvomim, da je kdo od gledajočih sploh vedel, kaj ti počneš (lahko bi šla na WC), predvsem pa niso razmišljali na takšen način. Jaz vsekakor tega ne bi videla tako, ker imam srečo in sem odrasla v takšni družini, kjer je moški del opravljal tudi "ženska dela" in obratno, pri čemer gre pri izrazu žensko delo za kulturni konstrukt.  Pa ne me narobe razumeti, čipka, s tabo ni nič narobe. Tvoje razmišljanje, tvoj pogled na situacijo, tvoji občutki - to je nekaj povsem normalnega, ker v naši družbi, ne glede na to, da se vloga očeta pri vzgoji otrok povečuje, še vedno prevladuje mnenje, da je mati tisti, ki mora poskrbeti za otroka.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
19.11.2008 10:06:47   
lenika
Jaz pa mislim, da je bil full lep prizor in da so zaradi tega gledali.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!