|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 11:02:13   
Belen
bia79, popolnoma se strinjam s tabo.... če jih boš uporabljala te podpiram, wsaka zbere kar želi in kar misli da je naboljše user posted image

mi boš znala powedat, mogoče pa jih bom tudi js.... user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 11:14:49   
BIA79
Veš da ti povem...ampak ti maš dva, se mi zdi da glih cajta za plenice prat in sušit ne boš imela, ker boš imela 2x več dela kot mi...no lahko pa ste ustvarili dva angelčka, ki bosta pridna jedla in spala in se igrala in boš imela časa na pretek! Jaz pravim, hvala bogu da imamo pralne stroje!

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 11:22:36   
Belen
kako že: iz twojih ust w božja ušesa user posted image ...
ma če bosta po meni in po mojemu.... mislim da bo kr pestro in weselo user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 13:36:44   
nena30
Ja te pralne so zihr bolj prijazne okolju, pa dolgoročno gledano se tudi pri denarju prišpara! Baje "pamperske" rabijo 200 let, da se razgradijo!? Ane, kako se to grozno šliši?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 15:22:38   
sams
ojla, jaz vas vsake toliko preberem, ma niti nič ne pišem in niti nisem iz Izole (ampak občina Piran) user posted image . Ampak mislim, da bi vam to lahko bilo všeč, ona (Anja) vodi telovadbo za nosečnice tudi v KP in je super:

-N O V O-
*v B centru
Obrtna ulica 11, 6310 Izola*

*Vse, ki bi se mi radi pridružili vabim na DNEVE ODPRTIH VRAT
(OBVEZNA predhodna prijva na e. anjabrenko@gmail.com ali t. 040250777)

*::VADBA ZA NOSEČNICE:: *četrtek ob 18:00 - 19:00
Je miren, enostaven način vadbe, primeren za zdrave nosečnice. Sestavljajo jo vaje za moč, gibljivost, ravnotežje, koordinacijo. Vadba bo vsebovala tudi elemnte joge za nosečnice, ki pomaga pri procesu zavedanja, združitve in druženja matere z njenim še nerojenim otrokom. Z vadbo se pripravljate na naraven, fiziološki proces poroda in istočasno dajete svojemu otroku
trden temelj varnosti, notranjega ravnotežja in jasno zavedanje.*

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 15:29:34   
amaya
Belen: ma sej prvič nisem nič vedla user posted image , pa se mi ni zdelo nič kaj takega ta MŠ. po njej, še vedno nisem nič vedla user posted image user posted image user posted image . Tista predavanja pri Maji, pa so mi bila ful dobra in koristna. Zato sem rekla, da mi je bilo malo tako v MŠ. Mogoče sem imela prevelika pričakovanja.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu sams)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 15:49:56   
Belen
amaya.... ja pri Maji je baje boljše.... bolj razložijo, ben MŠ je đabe, Maja se plača user posted image

ma sej tebi po moje ne rabi weč, če imaš že izkušnje, pa dokaj sweže user posted image user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: nosečke iz Izole
9.4.2009 20:48:24   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

amaya.... ja pri Maji je baje boljše.... bolj razložijo, ben MŠ je đabe, Maja se plača user posted image

ma sej tebi po moje ne rabi weč, če imaš že izkušnje, pa dokaj sweže user posted image user posted image



ko sem jaz hodila k Maji je bilo še đabe...tipo prostovoljni prispevki,...user posted image

ja sej vem, ma jaz bi šla bolj za kompanijo, pa da koga spoznam...da se ne bom potem sama zgubljala naokoli user posted image Pa vedno zveš kaj novega...nisem vsevedna


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: nosečke iz Izole
14.4.2009 17:06:20   
BIA79
Izola izolal..je kdo doma?

Nena kje si ti? Kako je vse ok? Če ti je kaj dolgčas se nam pridruži pod koprske nosečnice, smo skoraj vse tam!!!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: nosečke iz Izole
23.4.2009 8:13:38   
Belen
izolanke smo zanemarjene user posted image  user posted image  

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: nosečke iz Izole
23.4.2009 10:29:32   
supernova2002
evo da ne boste same sem anka jaz tu:)
kako ste kaj?
tuga, a? ta dež...ke palle!
danes imam pregled, že spet jih bom slišala od babice kako sem se zredila in če sem normalna...itd!!!!!

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: nosečke iz Izole
24.4.2009 12:19:24   
supernova2002
izoooooolaaaaaaa ma kje ste?

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: nosečke iz Izole
24.4.2009 19:57:27   
amaya
v Kooooooooooooooooooooooooooopruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: nosečke iz Izole
29.4.2009 14:19:51   
supernova2002
ala šu...
koprske nosečke napredujejo...izolske pa malo manj?

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: nosečke iz Izole
30.4.2009 11:33:02   
Belen
če nikogar ni.... user posted image
še malo nanka Bie ne bo weč.... user posted image  
bom samewala user posted image  user posted image

(odgovor članu supernova2002)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: nosečke iz Izole
4.5.2009 15:32:31   
supernova2002
jaz upam da bom tud z njo v porodnišnici kmalu user posted image

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 441
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?