|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AVTOSEDEŽ
6.10.2008 9:56:49   
teane
POZDRAVLJENI
SEM V DILEMI, KER NEVEM KATERI AVTOSEDEŽ NAJ KUPIM. ZBIRAM MED BEBE CONFORT AXISS ALI MAXI COSI TOBI. ALI IMA ŽE KATERA IZKUŠNJE IN MI LAHKO SVETUJE!?
L.P. TEA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AVTOSEDEŽ
9.10.2008 15:31:53   
koala
Maksi cosi tobi jeprecej visok, za najin avto previsok, pa tudi prodajalka v pikapolonici je rekla da bolj paše v enoprostorca. Mi smo pol nabavili maksi cosi priori.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu teane)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVTOSEDEŽ
9.10.2008 19:26:19   
katra55
Vsekakor Tobi, mi ga imamo in je zakon. 

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVTOSEDEŽ
10.10.2008 9:48:30   
zmajči25
Tobi je zakon user posted image . Je pa res precej visok, ampak to je plus tega sedeža, saj otrok potem lepo gleda ven. Jaz ga imam v P 207 in je čisto v redu.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVTOSEDEŽ
10.10.2008 11:02:21   
koala
zmajči, pa pol nimata problema sončka/sončice v sedež spravit, mi smo ga sprobali, pa se mi je zdelo da ga bi vsakič v glavico ob zgornji rob vrat udarila.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVTOSEDEŽ
10.10.2008 11:37:40   
zmajči25
To pa je res, da je treba malo bolj pazit, da jo z glavo v rob od vrat ne butnem, samo ni neke panike, smo se takoj navadili. A imate zelo nizek okvir od vrat od avta? Zdej pa je itak že tako velika, da večinoma kar sama spleza v sedež, jaz pa jo potem samo zapnem. Ne vem no, ima ta sedež toliko plusov, da ta majhen minus ni nič v primerjavi s plusi.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AVTOSEDEŽ
10.10.2008 14:27:37   
mamina
lep pozdrav!

mi smo pa kupili avtosedež Recaro Young expert plus. Zanima me če ima še kdo podobnega, ker imamo malo težavo, se nam zdi sedež malce ozek, predvsem tista notranja dodatna opora.

Ali ima še kdo te vrste sedež in kako ga uporabljate? Vam je OK, ali ga uporabljate brez notranjih blazin?

hvala za vas odgovor.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?