AVTOSEDEŽ (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


teane -> AVTOSEDEŽ (6.10.2008 9:56:49)

POZDRAVLJENI
SEM V DILEMI, KER NEVEM KATERI AVTOSEDEŽ NAJ KUPIM. ZBIRAM MED BEBE CONFORT AXISS ALI MAXI COSI TOBI. ALI IMA ŽE KATERA IZKUŠNJE IN MI LAHKO SVETUJE!?
L.P. TEA




koala -> RE: AVTOSEDEŽ (9.10.2008 15:31:53)

Maksi cosi tobi jeprecej visok, za najin avto previsok, pa tudi prodajalka v pikapolonici je rekla da bolj paše v enoprostorca. Mi smo pol nabavili maksi cosi priori.




katra55 -> RE: AVTOSEDEŽ (9.10.2008 19:26:19)

Vsekakor Tobi, mi ga imamo in je zakon. 




zmajči25 -> RE: AVTOSEDEŽ (10.10.2008 9:48:30)

Tobi je zakon [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]. Je pa res precej visok, ampak to je plus tega sedeža, saj otrok potem lepo gleda ven. Jaz ga imam v P 207 in je čisto v redu.




koala -> RE: AVTOSEDEŽ (10.10.2008 11:02:21)

zmajči, pa pol nimata problema sončka/sončice v sedež spravit, mi smo ga sprobali, pa se mi je zdelo da ga bi vsakič v glavico ob zgornji rob vrat udarila.




zmajči25 -> RE: AVTOSEDEŽ (10.10.2008 11:37:40)

To pa je res, da je treba malo bolj pazit, da jo z glavo v rob od vrat ne butnem, samo ni neke panike, smo se takoj navadili. A imate zelo nizek okvir od vrat od avta? Zdej pa je itak že tako velika, da večinoma kar sama spleza v sedež, jaz pa jo potem samo zapnem. Ne vem no, ima ta sedež toliko plusov, da ta majhen minus ni nič v primerjavi s plusi.




mamina -> RE: AVTOSEDEŽ (10.10.2008 14:27:37)

lep pozdrav!

mi smo pa kupili avtosedež Recaro Young expert plus. Zanima me če ima še kdo podobnega, ker imamo malo težavo, se nam zdi sedež malce ozek, predvsem tista notranja dodatna opora.

Ali ima še kdo te vrste sedež in kako ga uporabljate? Vam je OK, ali ga uporabljate brez notranjih blazin?

hvala za vas odgovor.




Stran: [1]