|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 13:17:48   
Alina
Danes smo imeli prvo posvetovalnico.Naš mali korenjak dobro napreduje.:bravo::sloncek::bravo:

Teža pri odhodu s porodničnice je bila 2990 g, sedaj pa ima 4750 g(ni debelušček,vendar je preveč pridobil na kilogramih pravi pediatrinja. v višino pa je zrastel iz 50 cm na 56 cm.

Pregledali so mu sluh, vid,lulčka, poslušali srčka, refleks hoje in odriva,otipavali glavico,... - bilo je vse Ok.

Na popku pa je vidna kila, ki pa ima čas, da se zapre do 3 leta starost. Upajmo, da se bo stvar uredila in ne bo potrebo operirati.

Opozorila sem pediatrinjo, da imamo krče, kar je seveda za njo čisto normalno. Prosila sem za nasvet kaj nam priporoča, za lajšanje-pa sem iz njenih ust razbrala - znajdi se.

Dobili smo kaplice DA3, me kar groza ko jih bomo jutri začeli uporabljati.:zmeden: Sem pediatrinjo vprašala, če se bo sedaj stanje pri krčih še poslabšalo, pa je sveto trdila, da to pa ne.Je rekla, dažal te kaplice soupadajo v čas ko imajo otroci krče.

PREBRALA SEM, DA NEKATERE UPORABLJATE OLEOVIT NAMESTO AD3 KAPLIC. Kakšen je učinek pri njih(mislim na krče)?

Lep dan vam želita

mamica Alina in mali Urban :rozica:;):rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 13:19:49   
Anonimen
Po Oleovitu ni še hujših krčev. Mi AD3 sploh probali nismo.

(odgovor članu Alina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 13:23:05   
tinica
Mi tudi uporabljamo kapljice Oleovit D3 in smo zelo zadovoljni :sloncek:

Lp

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 13:30:07   
piščanc
Žiga je bil rojen 28.1. pa mu že več kot teden dajem AD3, pa je brez problemov. pa Tjaša tudi ni imela krčev po teh kapljicah.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 13:36:32   
Alina
Ali Oleovit dobiš v naših lekarnah?

Sem, danes v Celju,v zdravstvenem domu, spraševala po kuminovem sirupu, pa ga ne držijo. Kje ga je možno dobiti?

Hvala že v naprej.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 13:41:26   
piščanc
jaz sem kuminov sirup kupila v lekarni imajo celo več vrst, tale moj je od Galexa. jaz ga uporabljam bolj zato, da ima dudo vsaj par sekund v ustih in se malo pomiri

za krče ti pa predlagam čaj Plantex, pa Splišni najbrž tudi

sem pa iz Zagorja in mislim, da je tukaj Mariborska lekarna

če bi bil Žiga punčka, sem imela pa pripravljeno ime Alina zanj/o.;)

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 14:16:54   
pegy
Super zelo lepo napredujete tako naprej .
Stari smo skoraj 3mes.pa ni problemov z ad3.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 14:18:03   
Anonimen
Oleovit dobiš samo v Avstriji. Plantex pa pri nas v lekarnah...

(odgovor članu Alina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prva posvetovalnica
9.3.2005 15:47:06   
Alina
Hvala punce.

Bomo posakusili z vsemi mogočimi stvarmi samo, da bo bolje. To popoldne je prav pestro, ni konca krčev. Kaplice Lefaxin nočjo pomagat.

(odgovor članu Alina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




otroci in varstvo
LIA2006

otroci so v varsvu, vi pa boste naredili kaj, ko boste sami doma :

pred tv (25%)

greste na večerjo v restavracijo (25%)

v kino (20%)

spat (30%)


Število vseh glasov: 259

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!