|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 9:55:19   
LIALIA
Danes sem jih kupila, ker bomo šli plavat. Zdaj me pa zanima če voda notri pride al to dobro tesnijo?
Kaj pa pri neoprenskih hlačkah? A gre voda noter?
Kaj se vam zdi bolje? Ali morda celo katera kombinira plenice + hlačke? Vesela bom vsakega odgovora.:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 10:03:59   
Anonimen
Jaz sem vedno uporabljala pleničke, voda pride notri, pa kaj zato.

(odgovor članu LIALIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 10:04:45   
ZARA
jst tud plenicke se mi zdijo prov fajne...

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 10:23:49   
lin
Mi smo prvič kupli paket kopal.pleničk od babydream(muller)in smo bli ful zadovoljni,tudi pokakala se je pa ni šlo nič skozi,ko smo jih porabli pa sem kupla v Mothercare v lj kopalke-neoprenske in smo jih v ned izprobali in smo bli tudi ful zadovoljni tako da bomo zdaj krte uporabljali pa še za poleti jih bomo meli.
Lp

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 10:53:00   
Alika
Mi smo imel neoprenske hlačke za plavanje v bazenu na fak. za šport.So ble ful u redu.Pa brez plenice spod!!!!!!:ups:
Za poleti:morje: pa se mi neoprenske hlačke zdijo čist prevroče.Sej se mu lohk rita skuha v njih.:((
lp Alika

(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 12:03:40   
Anonimen
Mi smo imeli pleničke, po kopanju jih morš dat stran, ker so vseeno čisto mokre. So pa pripravne, meni je šlo edino to na živce, ker sem vzela pravo kilažo, so ble pa zelčoooo manjhne, sem ji jih komaj gor dala (Babylove)

(odgovor članu LIALIA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke?
2.3.2005 13:54:27   
MINEJA
Mi tudi imamo neoprenske. Za ledvičke, da se ne prehladi. Pa tudi poleti, :morje:, ko bo voda mrzla, bo lulči , ritka in ledvičke na toplem...

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:


(odgovor članu LIALIA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?