Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


LIALIA -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 9:55:19)

Danes sem jih kupila, ker bomo šli plavat. Zdaj me pa zanima če voda notri pride al to dobro tesnijo?
Kaj pa pri neoprenskih hlačkah? A gre voda noter?
Kaj se vam zdi bolje? Ali morda celo katera kombinira plenice + hlačke? Vesela bom vsakega odgovora.:sloncek:




Anonimen -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 10:03:59)

Jaz sem vedno uporabljala pleničke, voda pride notri, pa kaj zato.




ZARA -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 10:04:45)

jst tud plenicke se mi zdijo prov fajne...




lin -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 10:23:49)

Mi smo prvič kupli paket kopal.pleničk od babydream(muller)in smo bli ful zadovoljni,tudi pokakala se je pa ni šlo nič skozi,ko smo jih porabli pa sem kupla v Mothercare v lj kopalke-neoprenske in smo jih v ned izprobali in smo bli tudi ful zadovoljni tako da bomo zdaj krte uporabljali pa še za poleti jih bomo meli.
Lp




Alika -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 10:53:00)

Mi smo imel neoprenske hlačke za plavanje v bazenu na fak. za šport.So ble ful u redu.Pa brez plenice spod!!!!!!:ups:
Za poleti:morje: pa se mi neoprenske hlačke zdijo čist prevroče.Sej se mu lohk rita skuha v njih.:((
lp Alika




Anonimen -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 12:03:40)

Mi smo imeli pleničke, po kopanju jih morš dat stran, ker so vseeno čisto mokre. So pa pripravne, meni je šlo edino to na živce, ker sem vzela pravo kilažo, so ble pa zelčoooo manjhne, sem ji jih komaj gor dala (Babylove)




MINEJA -> Babylove plavalne plenice ali neoprenske hlačke? (2.3.2005 13:54:27)

Mi tudi imamo neoprenske. Za ledvičke, da se ne prehladi. Pa tudi poleti, :morje:, ko bo voda mrzla, bo lulči , ritka in ledvičke na toplem...

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:





Stran: [1]